Juha Bergius
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1593
132 peliä
8-pallo
1587
80 peliä
9-pallo
~1550
12 peliä
10-pallo
1541
27 peliä
Ura
Pelit
132
Voitto-%
39 %
52–80
Erä-%
45 %
254–307
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
2 | 0 % | 27 % | 1593 |
| 2025 Bar Koivu Mestaruussarja |
6 | 17 % | 36 % | 1595 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
9 | 56 % | 53 % | 1598 |
| 2023 Bar Koivu 1. divisioona |
7 | 43 % | 47 % | 1601 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
3 | 100 % | 64 % | 1603 |
| 2020–21 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
12 | 25 % | 36 % | 1605 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
9 | 33 % | 46 % | 1609 |
| 2018–19 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
13 | 23 % | 41 % | 1612 |
| 2017–18 Bar Koivu2 I-Divisioona |
13 | 69 % | 57 % | 1617 |
| 2016–17 Pocket 1 Mestaruussarja |
18 | 28 % | 41 % | 1619 |
| 2015–16 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
14 | 36 % | 43 % | 1624 |
| 2014–15 Pocket 2 Mestaruussarja |
13 | 54 % | 51 % | 1632 |
| 2013–14 Pocket Bar 2 Mestaruussarja |
13 | 38 % | 46 % | ~1630 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 13 | 38 % | 46 % | – |
| 8-pallo | 80 | 38 % | 44 % | 1587 |
| 9-pallo | 12 | 42 % | 48 % | ~1550 |
| 10-pallo | 27 | 44 % | 47 % | 1541 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.26 | Linus Weppling Par Rocks |
1502 | 9 | 2–4 | 76 % |
| 17.09.26 | Timo Leiniö Moision Olkkari 1 |
1723 | 9 | 1–4 | 31 % |
| 04.02.26 | Mattias Bäck Par Rocks |
1519 | 9 | 4–0 | 60 % |
| 16.12.25 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 27.11.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1913 | 9 | 2–4 | 10 % |
| 07.10.25 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 02.10.25 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 24.09.25 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1881 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 08.04.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 9 | 2–4 | 61 % |
| 03.04.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 9 | 4–0 | 56 % |
| 13.02.25 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 8 | 2–3 | 59 % |
| 22.01.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1598 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 27.11.24 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1570 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 19.11.24 | Roope Vähätalo Galaxie 13 |
1605 | 9 | 4–3 | 49 % |
| 23.10.24 | Henrik Hartikka Aura III |
1585 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 17.10.24 | Kurt Galuba Pocket X |
~1550 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 09.10.24 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1570 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 04.04.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 9 | 1–4 | 22 % |
| 21.03.24 | Juho Toivonen BullShit! |
1527 | 9 | 4–1 | 67 % |
| 08.02.24 | Jere Salminen Pocket X |
1521 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 07.12.23 | Pasi Mettälä Flex |
1745 | 9 | 2–4 | 18 % |
| 08.11.23 | Rami Tulonen Aura III |
1586 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 01.11.23 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 10.10.23 | Markus Ylitalo Pocket X |
1677 | 9 | 3–4 | 51 % |
| 07.02.23 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1519 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 16.11.22 | Jani Hallikas Talli |
1474 | 9 | 3–2 | 80 % |
| 13.10.22 | Riku Hautamäki Höveli 1 |
1516 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~03.03.21 | Arto Henriksson Proffa |
1768 | 8 | 1–3 | 33 % |
| ~17.02.21 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1935 | 8 | 2–3 | 15 % |
| ~03.02.21 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1851 | 10 | 0–3 | 25 % |
| ~20.01.21 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1561 | 8 | 2–3 | 64 % |
| ~13.01.21 | Kari Johansson Galaxie |
1931 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~09.12.20 | Arto Henriksson Proffa |
1767 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~18.11.20 | Mats Lindström Par Rocks |
1486 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~11.11.20 | Tomi Kangas Jaska 1 |
1855 | 10 | 3–2 | 16 % |
| ~28.10.20 | Kari Johansson Galaxie |
1932 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~21.10.20 | Tony Silvan Proffa |
1747 | 8 | 1–3 | 31 % |
| ~14.10.20 | Janne Valtonen Pocket 1 |
1714 | 8 | 1–3 | 39 % |
| ~30.09.20 | Tony Hellström Par Rocks |
1473 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~04.03.20 | Xhavit Matoshi Basso1 |
1666 | 8 | 0–3 | 61 % |
| ~12.02.20 | Martin Langford Galaxie |
1821 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~08.01.20 | Juha Leppänen Basso1 |
~1600 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~11.12.19 | Petteri Forsström Proffa |
1674 | 8 | 3–0 | 42 % |
| ~20.11.19 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1654 | 8 | 3–0 | 48 % |
| ~06.11.19 | Samppa Kemppinen Jaska 1 |
1804 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~30.10.19 | Janne Haltia Basso1 |
1593 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~09.10.19 | Saku Tuominen Pocket 1 |
1799 | 10 | 2–3 | 24 % |
| ~02.10.19 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1414 | 8 | 3–1 | 80 % |
| ~10.04.19 | Marko Kolehmainen korona 1 |
1629 | 8 | 1–3 | 52 % |
| ~03.04.19 | Marko Kolehmainen korona 1 |
1629 | 10 | 0–3 | 56 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29