Jukka Limo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1733
105 peliä
8-pallo
1692
27 peliä
9-pallo
~1680
11 peliä
10-pallo
1569
48 peliä
Ura
Pelit
105
Voitto-%
46 %
48–57
Erä-%
49 %
216–229
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa Mestaruussarja |
2 | 100 % | 70 % | 1733 |
| 2025 Proffa Mestaruussarja |
10 | 40 % | 48 % | 1732 |
| 2022 Proffa Mestaruussarja |
4 | 25 % | 41 % | 1724 |
| 2020–21 Proffa Mestaruussarja |
1 | 0 % | 25 % | 1719 |
| 2019–20 Proffa Mestaruussarja |
3 | 67 % | 58 % | 1718 |
| 2018–19 Proffa Mestaruussarja |
5 | 20 % | 41 % | 1716 |
| 2017–18 Proffa Mestaruussarja |
16 | 44 % | 48 % | 1713 |
| 2016–17 Proffa I-Divisioona |
10 | 70 % | 56 % | 1710 |
| 2015–16 Proffa 1 Mestaruussarja |
19 | 42 % | 48 % | 1708 |
| 2014–15 Proffa 1 Mestaruussarja |
16 | 50 % | 50 % | 1705 |
| 2013–14 Proffa 1 Mestaruussarja |
19 | 42 % | 45 % | ~1700 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 42 % | 45 % | – |
| 8-pallo | 27 | 44 % | 47 % | 1692 |
| 9-pallo | 11 | 45 % | 48 % | ~1680 |
| 10-pallo | 48 | 48 % | 50 % | 1569 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Roope Vähätalo Bar Koivu 1 |
1604 | 10 | 3–2 | 69 % |
| 17.09.26 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 4–1 | 35 % |
| 11.04.26 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1931 | 8 | 3–0 | 18 % |
| 11.04.26 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1792 | 9 | 3–4 | 33 % |
| 31.03.26 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1998 | 8 | 2–3 | 15 % |
| 26.03.26 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 9 | 1–4 | 27 % |
| 17.03.26 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 4–1 | 29 % |
| 24.02.26 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1805 | 9 | 0–4 | 34 % |
| 04.02.26 | Jr Leija Iloinen Härkä |
~1730 | 9 | 1–4 | 65 % |
| 20.01.26 | Petri Lempinen Pirate V |
1720 | 9 | 4–0 | 44 % |
| 11.11.25 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1507 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 30.09.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 9 | 4–3 | 63 % |
| 22.04.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 22.04.23 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1705 | 9 | 4–2 | 51 % |
| 22.04.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1893 | 9 | 1–4 | 21 % |
| 22.04.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1893 | 9 | 3–4 | 21 % |
| ~28.10.20 | Ville Lintula Pocket 1 |
1725 | 10 | 1–3 | 48 % |
| ~29.01.20 | Niki Hakala Basso1 |
~1600 | 10 | 3–2 | 68 % |
| ~11.12.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1723 | 10 | 3–0 | 42 % |
| ~04.12.19 | Nuno Francisco Härkä2 |
1891 | 10 | 1–3 | 30 % |
| ~27.03.19 | Kai Keihola Jaska1 |
1958 | 8 | 1–3 | 16 % |
| ~20.03.19 | Nuno Francisco Härkä2 |
1885 | 10 | 2–3 | 30 % |
| ~06.02.19 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1864 | 10 | 3–1 | 25 % |
| ~21.11.18 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1877 | 10 | 2–3 | 28 % |
| ~07.11.18 | Jimmy Wikman korona 1 |
~1870 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~04.04.18 | Ville Aholainen Iloinen Härkä 2 |
1653 | 10 | 3–1 | 62 % |
| ~04.04.18 | Jarkko Kylander Iloinen Härkä 2 |
1687 | 10 | 3–0 | 48 % |
| ~28.03.18 | Ville Aholainen Iloinen Härkä 2 |
1653 | 10 | 3–2 | 62 % |
| ~14.03.18 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso II |
1768 | 10 | 1–3 | 42 % |
| ~07.03.18 | Ville Aholainen Iloinen Härkä 2 |
1652 | 10 | 2–3 | 64 % |
| ~28.02.18 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1817 | 10 | 2–3 | 49 % |
| ~07.02.18 | Kai Keihola Pub Jaska 1 |
1963 | 8 | 0–3 | 15 % |
| ~31.01.18 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1942 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~24.01.18 | Heidi Kettunen Bilis ja Meininki |
1369 | 10 | 3–0 | 85 % |
| ~29.11.17 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1683 | 10 | 2–3 | 52 % |
| ~22.11.17 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso II |
1735 | 10 | 3–2 | 43 % |
| ~15.11.17 | Nico Vuorinen Iloinen Härkä 2 |
1665 | 10 | 3–2 | 49 % |
| ~25.10.17 | Petri "Tami" Tamminen Pub Jaska 1 |
1863 | 10 | 1–3 | 33 % |
| ~18.10.17 | Martin Langford Galaxie 1 |
1803 | 10 | 1–3 | 45 % |
| ~11.10.17 | Jani Högmander Bilis ja Meininki |
1582 | 8 | 3–0 | 58 % |
| ~04.10.17 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1627 | 8 | 1–3 | 59 % |
| ~05.04.17 | Jussi Laaksonen GBilis United |
1709 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~29.03.17 | Janne Kivelä GBilis United |
1576 | 8 | 1–3 | 74 % |
| ~22.03.17 | Timo Laakso Cotton Pub |
1661 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~08.03.17 | Jari Kakko GBilis United |
1652 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~25.01.17 | Marko Nurmi FOX 2 |
1647 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~11.01.17 | Kristian Mahnala Pocket - Bilis ja Meininki |
1858 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~07.12.16 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1664 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~23.11.16 | Jonne Järvi Basso10 |
1371 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~19.10.16 | Marko Nurmi FOX 2 |
1646 | 8 | 3–1 | 58 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29