Juho-Antti Uusipere
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1850
153 peliä
8-pallo
1845
41 peliä
9-pallo
~1727
18 peliä
10-pallo
1732
73 peliä
Ura
Pelit
153
Voitto-%
69 %
106–47
Erä-%
61 %
383–248
Vire (10 viimeisintä)
VHVHHVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa Mestaruussarja |
1 | 100 % | 75 % | 1850 |
| 2025 Proffa Mestaruussarja |
12 | 67 % | 58 % | 1850 |
| 2024 Proffa Mestaruussarja |
8 | 62 % | 56 % | 1850 |
| 2023 Proffa Mestaruussarja |
10 | 60 % | 55 % | 1848 |
| 2022 Proffa Mestaruussarja |
7 | 43 % | 50 % | 1849 |
| 2020–21 Proffa Mestaruussarja |
10 | 50 % | 51 % | 1854 |
| 2019–20 Proffa Mestaruussarja |
10 | 70 % | 60 % | 1859 |
| 2018–19 Proffa Mestaruussarja |
17 | 65 % | 59 % | 1865 |
| 2017–18 Proffa Mestaruussarja |
13 | 85 % | 69 % | 1873 |
| 2016–17 Proffa I-Divisioona |
8 | 75 % | 74 % | 1875 |
| 2015–16 Proffa 1 Mestaruussarja |
17 | 76 % | 65 % | 1874 |
| 2014–15 Proffa 1 Mestaruussarja |
19 | 79 % | 64 % | 1873 |
| 2013–14 Proffa 1 Mestaruussarja |
21 | 71 % | 60 % | ~1866 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 21 | 71 % | 60 % | |
| 8-pallo | 41 | 63 % | 60 % | 1845 |
| 9-pallo | 18 | 56 % | 54 % | ~1727 |
| 10-pallo | 73 | 75 % | 64 % | 1732 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1707 | 10 | 3–1 | 68 % |
| 11.04.26 | Niko Virta Iloinen Härkä |
1662 | 9 | 3–4 | 79 % |
| 11.04.26 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1845 | 9 | 4–3 | 51 % |
| 11.04.26 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1931 | 9 | 2–4 | 33 % |
| 26.03.26 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1998 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 17.03.26 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1722 | 9 | 4–3 | 75 % |
| 04.03.26 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 4–3 | 58 % |
| 04.02.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 13.01.26 | Marko Linke Galaxie 1 |
1715 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 04.12.25 | Pertti Muurainen Iloinen Härkä |
1857 | 8 | 0–3 | 47 % |
| 11.11.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1616 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 29.10.25 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1608 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 23.09.25 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1507 | 9 | 4–0 | 90 % |
| 08.04.25 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1613 | 9 | 4–0 | 91 % |
| 01.04.25 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1916 | 9 | 4–2 | 31 % |
| 28.01.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1808 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 17.12.24 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1615 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 13.11.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 1–3 | 67 % |
| 31.10.24 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1545 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 24.10.24 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1883 | 9 | 2–4 | 37 % |
| 24.09.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 9 | 4–3 | 75 % |
| 20.04.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 1–4 | 43 % |
| 20.04.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1675 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 20.04.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 3–4 | 43 % |
| 20.04.24 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1783 | 9 | 2–4 | 72 % |
| 04.04.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1596 | 9 | 4–2 | 89 % |
| 07.03.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1843 | 9 | 3–4 | 59 % |
| 18.01.24 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 11.01.24 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1799 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 15.11.23 | Jesper Lindström Par Rocks |
1448 | 9 | 4–1 | 88 % |
| 24.10.23 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1640 | 9 | 4–2 | 89 % |
| 22.04.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 22.04.23 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1934 | 8 | 1–3 | 43 % |
| 15.02.23 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1715 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 09.02.23 | Tapio Kuusela Galaxie 1 |
1617 | 8 | 0–3 | 78 % |
| 18.01.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1894 | 8 | 3–0 | 41 % |
| 01.12.22 | Ernest Legayada Pocket 1 |
1735 | 8 | 0–3 | 85 % |
| 02.11.22 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1706 | 9 | 3–4 | 77 % |
| ~03.03.21 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1849 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~10.02.21 | Markus Ylitalo Pocket X |
1669 | 10 | 3–1 | 78 % |
| ~20.01.21 | Antti Kuopio Härkä 2 |
1824 | 8 | 0–3 | 60 % |
| ~09.12.20 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1851 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~18.11.20 | Aki Mundolin Jaska 1 |
1847 | 8 | 2–3 | 57 % |
| ~11.11.20 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1709 | 10 | 2–3 | 77 % |
| ~28.10.20 | Santeri Alanko Pocket 1 |
1561 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~21.10.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1715 | 10 | 3–1 | 66 % |
| ~14.10.20 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1890 | 10 | 0–3 | 55 % |
| ~07.10.20 | Jere Salminen Pocket X |
1568 | 10 | 3–1 | 81 % |
| ~11.03.20 | Olli-Pekka Lehtinen Pocket 1 |
1618 | 10 | 3–0 | 82 % |
| ~26.02.20 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1634 | 10 | 0–3 | 84 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29