Oskari Päiviö
Galaxie 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1658
65 peliä
8-pallo
~1680
9 peliä
9-pallo
~1570
8 peliä
10-pallo
1531
37 peliä
Ura
Pelit
65
Voitto-%
46 %
30–35
Erä-%
47 %
134–150
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
4 | 25 % | 38 % | 1658 |
| 2024 Galaxie 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 33 % | 1659 |
| 2023 Galaxie 1 Mestaruussarja |
3 | 0 % | 37 % | 1660 |
| 2022 Galaxie 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 25 % | 1663 |
| 2020–21 Galaxie Mestaruussarja |
6 | 50 % | 46 % | 1671 |
| 2019–20 Galaxie Mestaruussarja |
7 | 71 % | 58 % | 1675 |
| 2018–19 Galaxie 1 Mestaruussarja |
6 | 67 % | 57 % | 1677 |
| 2017–18 Galaxie 1 Mestaruussarja |
3 | 0 % | 31 % | 1677 |
| 2016–17 Galaxie I Mestaruussarja |
10 | 60 % | 52 % | 1678 |
| 2015–16 Galaxie 1 Mestaruussarja |
9 | 44 % | 48 % | ~1680 |
| 2014–15 Galaxie 1 Mestaruussarja |
4 | 0 % | 25 % | ~1680 |
| 2013–14 Galaxie 1 Mestaruussarja |
11 | 64 % | 56 % | ~1680 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 64 % | 56 % | – |
| 8-pallo | 9 | 56 % | 49 % | ~1680 |
| 9-pallo | 8 | 12 % | 37 % | ~1570 |
| 10-pallo | 37 | 46 % | 48 % | 1531 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1696 | 9 | 2–4 | 50 % |
| 07.01.26 | Andreas Lindström Par Rocks |
1663 | 9 | 1–4 | 57 % |
| 11.11.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 9 | 4–1 | 25 % |
| 02.10.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 9 | 1–4 | 6 % |
| 02.10.24 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1688 | 9 | 2–4 | 57 % |
| 28.02.24 | Jouni Tähti Pirate V |
1859 | 9 | 3–4 | 21 % |
| 16.01.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1595 | 9 | 3–4 | 70 % |
| 11.01.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 1–4 | 29 % |
| 09.02.23 | Petteri Forsström Proffa |
1678 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~03.03.21 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1714 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~13.01.21 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1850 | 10 | 0–3 | 25 % |
| ~09.12.20 | Rickard Malm Par Rocks |
1511 | 10 | 3–1 | 75 % |
| ~11.11.20 | Sami Laitervo Pocket X |
1536 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~14.10.20 | Tony Silvan Proffa |
1747 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~07.10.20 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
2012 | 10 | 2–3 | 8 % |
| ~11.03.20 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1381 | 10 | 3–2 | 89 % |
| ~05.02.20 | Nuno Francisco Härkä2 |
1892 | 10 | 2–3 | 28 % |
| ~11.12.19 | Janne Kuusisto Basso1 |
1637 | 10 | 3–0 | 53 % |
| ~04.12.19 | Joakim Salminen Bar Koivu 1 |
1724 | 10 | 3–1 | 44 % |
| ~20.11.19 | Tomi Kangas Jaska 1 |
1863 | 10 | 1–3 | 22 % |
| ~23.10.19 | Henri Huurre Basso1 |
1591 | 10 | 3–2 | 53 % |
| ~16.10.19 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1633 | 10 | 3–2 | 60 % |
| ~13.03.19 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1866 | 10 | 0–3 | 22 % |
| ~27.02.19 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso1 |
1733 | 10 | 1–3 | 44 % |
| ~28.11.18 | Eetu Fromholdt Bilis ja Meininki |
1617 | 10 | 3–0 | 66 % |
| ~21.11.18 | Tero Konstari Proffa |
1597 | 10 | 3–2 | 55 % |
| ~31.10.18 | Janne Vulli Gbilis |
1676 | 10 | 3–1 | 48 % |
| ~24.10.18 | Marko Kolehmainen korona 1 |
1628 | 10 | 3–1 | 61 % |
| ~24.01.18 | Jouko Hiltunen Pub Jaska 1 |
1918 | 10 | 1–3 | 24 % |
| ~22.11.17 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1683 | 10 | 2–3 | 49 % |
| ~04.10.17 | Tuomas Lindberg Bilis ja Meininki |
1733 | 10 | 1–3 | 55 % |
| ~05.04.17 | Lauri Linden Bar Puoliaika |
1761 | 10 | 3–1 | 41 % |
| ~22.03.17 | Markus Fyhr Basso II |
1689 | 10 | 2–3 | 47 % |
| ~08.03.17 | Hans Roine Pocket 1 |
1689 | 10 | 1–3 | 46 % |
| ~22.02.17 | Henri Tähtinen Pub Jaska 1 |
1722 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~08.02.17 | Esa Juvala Bar Puoliaika |
1759 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~25.01.17 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1591 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~18.01.17 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1692 | 10 | 2–3 | 60 % |
| ~23.11.16 | Petteri Räty KARADOGS |
1678 | 10 | 3–2 | 51 % |
| ~26.10.16 | Kristian Aaltonen Par Rocks |
1634 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~05.10.16 | Joni Aaltonen Höveli 1 |
1635 | 10 | 3–2 | 52 % |
| ~13.04.16 | Joakim Salminen Pelimies |
1721 | 10 | 3–1 | 43 % |
| ~24.02.16 | Sami Vuorisalo Tapper`s Inn |
1627 | 10 | 3–2 | 43 % |
| ~27.01.16 | Jarkko Vehviläinen Höveli1 |
1586 | 10 | 2–3 | 66 % |
| ~20.01.16 | Aki Mundolin Pub Jaska 1 |
1855 | 10 | 2–3 | 24 % |
| ~18.11.15 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1638 | 10 | 1–3 | 60 % |
| ~04.11.15 | Joni Louhela Par Rocks |
1733 | 10 | 2–3 | 30 % |
| ~28.10.15 | Juha Bergius Pocket 1/2 |
1628 | 10 | 3–2 | 48 % |
| ~07.10.15 | Petri "Tami" Tamminen Pub Jaska 1 |
1852 | 10 | 3–2 | 34 % |
| ~30.09.15 | Jussi Salovaara Galaxie Kakkonen |
1678 | 10 | 1–3 | 62 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29