Markus Ylitalo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1699
116 peliä
8-pallo
1734
91 peliä
9-pallo
~1547
13 peliä
10-pallo
~1527
12 peliä
Ura
Pelit
116
Voitto-%
62 %
72–44
Erä-%
55 %
265–216
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
7 | 71 % | 58 % | 1699 |
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
24 | 71 % | 61 % | 1699 |
| 2024 Satama 1 2. divisioona |
21 | 95 % | 73 % | 1696 |
| 2023 Pocket X 1. divisioona |
12 | 33 % | 40 % | 1683 |
| 2022 Pocket X 1. divisioona |
12 | 42 % | 46 % | 1674 |
| 2020–21 Pocket X Mestaruussarja |
9 | 44 % | 49 % | 1669 |
| 2019–20 Pocket X I-Divisioona |
11 | 55 % | 52 % | 1666 |
| 2018–19 Pocket X I-Divisioona |
13 | 62 % | 54 % | ~1660 |
| 2017–18 Pocket X I-Divisioona |
7 | 43 % | 43 % | ~1655 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 91 | 66 % | 58 % | 1734 |
| 9-pallo | 13 | 46 % | 46 % | ~1547 |
| 10-pallo | 12 | 50 % | 50 % | ~1527 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Ville Rinkinen Pocket X |
1720 | 10 | 3–1 | 45 % |
| 29.10.26 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1385 | 10 | 3–1 | 86 % |
| 22.10.26 | Henri Tähtinen OMG! |
1685 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 08.10.26 | Risto "Geeli" Aunio Taurus Iloinen Härkä |
~1543 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 01.10.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1753 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 24.09.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1745 | 10 | 3–1 | 40 % |
| 16.09.26 | Ville Rinkinen Pocket X |
1721 | 8 | 0–3 | 48 % |
| 11.04.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1643 | 8 | 1–3 | 59 % |
| 11.04.26 | Elias Kaartosalmi Poimari |
1571 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 08.04.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1688 | 8 | 0–3 | 56 % |
| 02.04.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 3–1 | 53 % |
| 25.03.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 26.02.26 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1539 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 12.02.26 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 03.02.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 29.01.26 | Mikko Jokinen Poimari |
1642 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 22.01.26 | Mikko Saukkio OMG! |
1395 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 14.01.26 | Janne Kanerva Raision Keilis |
~1281 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 08.01.26 | Tommi Oksanen Pirates |
1532 | 8 | 0–3 | 75 % |
| 17.12.25 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1665 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 10.12.25 | Henri Tähtinen Jaska |
1685 | 8 | 3–1 | 49 % |
| 03.12.25 | Marko "Tikko" Hietikko Taurus Iloinen Härkä |
1564 | 8 | 0–3 | 77 % |
| 26.11.25 | Pasi Suominen Poimari |
1418 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 20.11.25 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 12.11.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1625 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 04.11.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 9 | 1–4 | 75 % |
| 30.10.25 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1665 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 14.10.25 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1581 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 01.10.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 25.09.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 17.09.25 | Sehmus Örs Pirates |
1416 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 19.03.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1629 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 12.03.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1630 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 26.02.25 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 13.02.25 | Antti Välilä OMG! |
1658 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 05.02.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1691 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 29.01.25 | Miika Koivikko Fox |
1621 | 8 | 3–0 | 56 % |
| 23.01.25 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1571 | 8 | 3–2 | 64 % |
| 15.01.25 | Markus Kanervo Talli |
1581 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 08.01.25 | Erkka Kettunen Raision Keilis |
1651 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 17.12.24 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 11.12.24 | Joakim Von Frese OMG! |
1472 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 04.12.24 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1688 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 20.11.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 14.11.24 | Niilo Kesälä Talli |
1436 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 06.11.24 | Valtteri Kulmala Raision Keilis |
1360 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 30.10.24 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1432 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 16.10.24 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1687 | 9 | 3–1 | 42 % |
| 09.10.24 | Miika Koivikko Fox |
1620 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 03.10.24 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1619 | 8 | 3–0 | 42 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29