Tien "Hani" Hoan Lam
Basso 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1714
164 peliä
8-pallo
1767
97 peliä
9-pallo
~1550
9 peliä
10-pallo
1555
38 peliä
Ura
Pelit
164
Voitto-%
58 %
95–69
Erä-%
54 %
356–308
Vire (10 viimeisintä)
HVHVVVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
9 | 67 % | 55 % | 1714 |
| 2022 Basson pelimiehet 1. divisioona |
27 | 63 % | 59 % | 1720 |
| 2020–21 Basso 1 I-Divisioona |
11 | 55 % | 50 % | 1723 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
19 | 58 % | 54 % | 1732 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
16 | 44 % | 45 % | 1735 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
16 | 56 % | 50 % | 1738 |
| 2015–16 Pelimies Mestaruussarja |
25 | 72 % | 62 % | 1741 |
| 2014–15 Pelimies Mestaruussarja |
21 | 52 % | 50 % | 1737 |
| 2013–14 Pelimies Mestaruussarja |
20 | 50 % | 51 % | ~1730 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 50 % | 51 % | – |
| 8-pallo | 97 | 62 % | 57 % | 1767 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 46 % | ~1550 |
| 10-pallo | 38 | 55 % | 50 % | 1555 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Jussi Laaksonen Taurus Iloinen Härkä |
1688 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 11.04.26 | Petri Nummi Taurus Iloinen Härkä |
1580 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 03.02.26 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 0–3 | 62 % |
| 29.01.26 | Pasi Haaslahti OMG! |
1578 | 8 | 3–2 | 69 % |
| 21.01.26 | Antti Nummelin Jaska |
1456 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 14.01.26 | Petri Lehto Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 09.12.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 8 | 3–2 | 58 % |
| 11.11.25 | Tomi Vasama Taurus Iloinen Härkä |
~1390 | 9 | 2–4 | 95 % |
| 09.10.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 9 | 4–2 | 71 % |
| 22.04.23 | Jesse Aaltonen Satama 2 |
1677 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 22.04.23 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1770 | 9 | 0–4 | 40 % |
| 22.04.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1801 | 8 | 0–3 | 48 % |
| 12.04.23 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 04.04.23 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1679 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 29.03.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 2–3 | 75 % |
| 22.03.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1762 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 15.03.23 | Onni Vaininen Aura III |
1611 | 9 | 4–1 | 71 % |
| 07.03.23 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1467 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 02.03.23 | Markus Ylitalo Pocket X |
1673 | 9 | 4–2 | 60 % |
| 14.02.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1550 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 09.02.23 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1666 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 01.02.23 | Niko Virta Satama 2 |
1661 | 9 | 1–4 | 85 % |
| 25.01.23 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 17.01.23 | Johannes Heinävaara Aura III |
1621 | 8 | 2–3 | 68 % |
| 12.01.23 | Tero Honko Cotton 1 |
1492 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 13.12.22 | Hayder AL-Sammarraie Pocket X |
~1650 | 9 | 4–2 | 68 % |
| 08.12.22 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1500 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 29.11.22 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1362 | 8 | 3–1 | 90 % |
| 24.11.22 | Mika Lavi Satama 2 |
1684 | 9 | 1–4 | 57 % |
| 15.11.22 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1640 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 09.11.22 | Lauri Vaininen Aura III |
1584 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 03.11.22 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 26.10.22 | Timo Leiniö Pocket X |
1693 | 9 | 3–4 | 62 % |
| 20.10.22 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1772 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 13.10.22 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1598 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 05.10.22 | Joni Aaltonen Satama 2 |
1649 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~03.03.21 | Pötkö Väisänen GBilis |
~1630 | 8 | 1–3 | 68 % |
| ~17.02.21 | Jussi Nohkola Poimari 1 |
1410 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~03.02.21 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~27.01.21 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~13.01.21 | Jesse Aaltonen Moision Rokkari |
1659 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~09.12.20 | Petri Elo GBilis |
1495 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~25.11.20 | Eetu Fromholdt Pub Jaska 2 |
1631 | 8 | 2–3 | 70 % |
| ~18.11.20 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1726 | 8 | 3–2 | 58 % |
| ~11.11.20 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 1–3 | 55 % |
| ~28.10.20 | Jani Korhonen Moision Rokkari |
1710 | 8 | 1–3 | 79 % |
| ~07.10.20 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1549 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~10.04.19 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
2030 | 8 | 0–3 | 10 % |
| ~03.04.19 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1723 | 8 | 2–3 | 55 % |
| ~27.03.19 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
2031 | 8 | 0–3 | 10 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29