Sammy Järnström
Proffa
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1738
44 peliä
8-pallo
1756
34 peliä
10-pallo
~1539
1 peliä
Ura
Pelit
44
Voitto-%
68 %
30–14
Erä-%
59 %
106–73
Vire (10 viimeisintä)
VHHVVVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Proffa Mestaruussarja |
9 | 56 % | 50 % | 1738 |
| 2023 Proffa Mestaruussarja |
1 | 0 % | 40 % | 1740 |
| 2019–20 Proffa Mestaruussarja |
2 | 100 % | 86 % | 1750 |
| 2018–19 Proffa Mestaruussarja |
1 | 100 % | 60 % | 1751 |
| 2017–18 Proffa Mestaruussarja |
3 | 67 % | 62 % | 1753 |
| 2016–17 Proffa I-Divisioona |
8 | 100 % | 73 % | 1753 |
| 2015–16 Proffa 1 Mestaruussarja |
4 | 75 % | 59 % | ~1752 |
| 2014–15 Proffa 1 Mestaruussarja |
7 | 57 % | 57 % | ~1752 |
| 2013–14 Proffa 1 Mestaruussarja |
9 | 56 % | 54 % | ~1751 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 9 | 56 % | 54 % | |
| 8-pallo | 34 | 71 % | 61 % | 1756 |
| 10-pallo | 1 | 100 % | 60 % | ~1539 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.26 | Rickard Malm Par Rocks |
1505 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 24.02.26 | Rami Nurmi Bar Koivu |
1679 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 11.02.26 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 29.01.26 | Hannu Idström Korona 1 |
1486 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 20.01.26 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 09.12.25 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1721 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 22.10.25 | Jesper Lindström Par Rocks |
1443 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 23.09.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1851 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 16.09.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 8 | 0–3 | 16 % |
| 07.02.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1693 | 8 | 2–3 | 66 % |
| ~04.03.20 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1381 | 8 | 3–0 | 92 % |
| ~08.01.20 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1381 | 8 | 3–1 | 92 % |
| ~06.02.19 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1613 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~14.03.18 | Kai Kolehmainen Basso II |
1853 | 8 | 2–3 | 39 % |
| ~28.02.18 | Dennis Hellström Par Rocks |
1516 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~08.11.17 | Jens Eriksson Par Rocks |
1726 | 10 | 3–2 | 57 % |
| ~22.03.17 | Aleksi Kojo Cotton Pub |
1564 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~22.02.17 | Janne Mickelsson Pub Mänty 2 |
1578 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~15.02.17 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari |
1378 | 8 | 3–2 | 92 % |
| ~08.02.17 | Joni Lunko Eku bilis |
1266 | 8 | 3–0 | 96 % |
| ~01.02.17 | Niko Heiskala Basso 3 |
1642 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~16.11.16 | Jarkko Vehviläinen Pub Mänty 2 |
1590 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~26.10.16 | Miikka Laine Basso 3 |
1322 | 8 | 3–1 | 79 % |
| ~19.10.16 | Niko Järvinen FOX 2 |
1266 | 8 | 3–1 | 94 % |
| ~24.02.16 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1639 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~10.02.16 | Kristian Aaltonen Par Rocks |
1633 | 8 | 1–3 | 68 % |
| ~09.12.15 | Joni Palviainen Galaxie Kakkonen |
~1551 | 8 | 3–2 | 79 % |
| ~04.11.15 | Jussi Korhonen Tapper`s Inn |
1585 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~01.04.15 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1932 | 8 | 2–3 | 36 % |
| ~18.02.15 | Tien "Honkki" Hoang Lam Pelimies |
1766 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~28.01.15 | Hans Roine Pocket 2 |
1699 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~03.12.14 | Mikko Rautio Iloinen Härkä 1 |
1425 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~26.11.14 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1930 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~29.10.14 | Markus Kanervo Tapper´s Inn |
1545 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~15.10.14 | Marko Jalonen Taimon Krouvi |
1415 | 8 | 3–0 | 40 % |
| ~09.04.14 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1818 | – | 1–3 | 42 % |
| ~26.03.14 | Kalle Heikkilä Galaxie 1 |
1643 | – | 3–1 | 49 % |
| ~19.03.14 | Jussi Salovaara Show Time |
1667 | – | 1–3 | 72 % |
| ~12.03.14 | Vesa Sjöblom Satama |
1633 | – | 2–3 | 82 % |
| ~05.03.14 | Hans Roine Pocket Bar 2 |
1701 | – | 2–3 | 65 % |
| ~19.02.14 | Xhavit Matoshi Pelimies |
1642 | – | 3–1 | 65 % |
| ~12.02.14 | Joonas Ekman Biljardikahvila |
1816 | – | 3–0 | 39 % |
| ~13.11.13 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1732 | – | 3–2 | 56 % |
| ~30.10.13 | Lassi Heiskanen Koivu |
1839 | – | 3–2 | 29 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29