Tommi Laine
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1854
223 peliä
8-pallo
1879
113 peliä
9-pallo
1761
35 peliä
10-pallo
1612
55 peliä
Ura
Pelit
223
Voitto-%
63 %
140–83
Erä-%
58 %
552–399
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
6 | 67 % | 67 % | 1854 |
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 61 % | 1853 |
| 2024 Galaxie 1 Mestaruussarja |
21 | 67 % | 59 % | 1849 |
| 2023 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 61 % | 56 % | 1843 |
| 2022 Galaxie 1 Mestaruussarja |
22 | 55 % | 53 % | 1836 |
| 2020–21 Galaxie Mestaruussarja |
16 | 44 % | 50 % | 1829 |
| 2019–20 Galaxie Mestaruussarja |
18 | 72 % | 65 % | 1832 |
| 2018–19 Galaxie 1 Mestaruussarja |
16 | 69 % | 58 % | 1833 |
| 2017–18 Galaxie 1 Mestaruussarja |
17 | 59 % | 58 % | 1833 |
| 2016–17 Galaxie I Mestaruussarja |
17 | 71 % | 63 % | 1831 |
| 2015–16 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 66 % | 1827 |
| 2014–15 Galaxie 1 Mestaruussarja |
16 | 38 % | 42 % | 1820 |
| 2013–14 Galaxie 1 Mestaruussarja |
20 | 70 % | 61 % | ~1818 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 70 % | 61 % | |
| 8-pallo | 113 | 66 % | 60 % | 1879 |
| 9-pallo | 35 | 63 % | 56 % | 1761 |
| 10-pallo | 55 | 53 % | 54 % | 1612 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.26 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1648 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 29.10.26 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1877 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 22.10.26 | Linus Weppling Par Rocks |
1503 | 8 | 2–3 | 92 % |
| 15.10.26 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1999 | 10 | 0–3 | 32 % |
| 06.10.26 | Pertti Muurainen Iloinen Härkä |
1855 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 29.09.26 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 11.04.26 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2025 | 9 | 3–4 | 21 % |
| 25.03.26 | Pertti Muurainen Iloinen Härkä |
1856 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 19.03.26 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 9 | 4–0 | 85 % |
| 11.03.26 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 9 | 1–4 | 75 % |
| 03.03.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 3–1 | 58 % |
| 12.02.26 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1660 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 05.02.26 | Teemu Levonen Pirate V |
1714 | 9 | 2–4 | 70 % |
| 29.01.26 | Antti Koivula Bar Koivu |
1660 | 9 | 4–3 | 77 % |
| 22.01.26 | Bryan Dela Cruz Pocket 1 |
~1689 | 9 | 4–1 | 79 % |
| 18.12.25 | Jr Leija Iloinen Härkä |
~1730 | 9 | 4–2 | 78 % |
| 11.12.25 | Tom Rantanen Korona 1 |
1636 | 9 | 4–0 | 76 % |
| 04.12.25 | Petri Lempinen Pirate V |
1720 | 9 | 2–4 | 67 % |
| 27.11.25 | Antti Koivula Bar Koivu |
1660 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 20.11.25 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1736 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 11.11.25 | Roni Silvennoinen Proffa |
1660 | 8 | 3–2 | 73 % |
| 06.11.25 | Mikko Korvenala Par Rocks |
1809 | 9 | 4–3 | 56 % |
| 30.10.25 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1814 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 23.09.25 | Sammy Järnström Proffa |
1738 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 12.04.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2029 | 9 | 3–4 | 19 % |
| 12.04.25 | Nuno Francisco Pocket 1 |
1880 | 9 | 4–1 | 39 % |
| 12.04.25 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1953 | 8 | 0–3 | 34 % |
| 08.04.25 | Jami Müller Proffa |
1705 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 01.04.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 25.03.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 20.03.25 | Marianne Rusi Pirate V |
1403 | 8 | 1–3 | 96 % |
| 04.03.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 25.02.25 | Santtu Penttilä Flex |
1739 | 8 | 3–1 | 63 % |
| 06.02.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2030 | 9 | 0–4 | 19 % |
| 16.01.25 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1642 | 9 | 4–2 | 81 % |
| 09.01.25 | Antti Kuopio Iloinen Härkä |
1813 | 9 | 4–2 | 50 % |
| 19.12.24 | Ville Aholainen Flex |
1675 | 9 | 4–1 | 70 % |
| 12.12.24 | Rickard Malm Par Rocks |
1504 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 04.12.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2031 | 9 | 1–4 | 17 % |
| 28.11.24 | Arto Henriksson Proffa |
1783 | 8 | 1–3 | 57 % |
| 05.11.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 9 | 4–3 | 52 % |
| 23.10.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1530 | 8 | 3–1 | 83 % |
| 15.10.24 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1787 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 08.10.24 | Arto Henriksson Proffa |
1783 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 19.09.24 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1675 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 10.04.24 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 2–3 | 74 % |
| 03.04.24 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1558 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 26.03.24 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 07.03.24 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1848 | 9 | 4–3 | 41 % |
| 28.02.24 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1558 | 8 | 3–1 | 82 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29