Rickard Malm
Par Rocks
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1505
108 peliä
8-pallo
1522
83 peliä
9-pallo
~1500
4 peliä
10-pallo
~1490
18 peliä
Ura
Pelit
108
Voitto-%
30 %
32–76
Erä-%
37 %
157–268
Vire (10 viimeisintä)
HHVHVHHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Par Rocks Mestaruussarja |
7 | 29 % | 39 % | 1505 |
| 2024 Par Rocks Mestaruussarja |
8 | 25 % | 22 % | 1505 |
| 2023 Par Rocks Mestaruussarja |
5 | 20 % | 24 % | 1506 |
| 2022 Par Rocks Mestaruussarja |
11 | 36 % | 37 % | 1507 |
| 2020–21 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 25 % | 38 % | 1511 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
11 | 45 % | 51 % | 1510 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
13 | 46 % | 45 % | 1504 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 20 % | 34 % | 1498 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 20 % | 34 % | 1490 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
4 | 25 % | 35 % | ~1480 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
4 | 0 % | 14 % | ~1480 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
3 | 67 % | 56 % | ~1500 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 3 | 67 % | 56 % | – |
| 8-pallo | 83 | 28 % | 36 % | 1522 |
| 9-pallo | 4 | 0 % | 11 % | ~1500 |
| 10-pallo | 18 | 39 % | 45 % | ~1490 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.26 | Sammy Järnström Proffa |
1738 | 8 | 1–3 | 21 % |
| 11.02.26 | Jesse Laihonen Proffa |
1784 | 8 | 0–3 | 18 % |
| 21.01.26 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1660 | 8 | 3–1 | 27 % |
| 02.12.25 | Rami Nurmi Bar Koivu |
1680 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 20.11.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1661 | 8 | 3–1 | 23 % |
| 30.10.25 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1736 | 8 | 1–3 | 23 % |
| 15.10.25 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 25.03.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1843 | 8 | 0–3 | 14 % |
| 12.03.25 | Jesse Strömberg Iloinen Härkä |
1591 | 8 | 3–0 | 37 % |
| 08.01.25 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 12.12.24 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1848 | 8 | 0–3 | 13 % |
| 20.11.24 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 30.10.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2032 | 9 | 0–4 | 2 % |
| 16.10.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 8 | 0–3 | 30 % |
| 18.09.24 | Arto Henriksson Proffa |
1783 | 8 | 3–2 | 16 % |
| 11.01.24 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1780 | 8 | 3–2 | 23 % |
| 07.12.23 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1878 | 9 | 0–4 | 7 % |
| 08.11.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 01.11.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1735 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 05.10.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1804 | 9 | 2–4 | 16 % |
| 05.04.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 15.03.23 | – Korona 1 |
8 | luovutus | ||
| 15.02.23 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 9 | 0–4 | 18 % |
| 02.02.23 | Hannu Idström Korona 1 |
1496 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 17.01.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 0–3 | 23 % |
| 14.12.22 | Antti Kallioinen Proffa |
1529 | 8 | 3–1 | 47 % |
| 30.11.22 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
~1860 | 8 | 3–2 | 8 % |
| 22.11.22 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1882 | 8 | 1–3 | 8 % |
| 09.11.22 | Arto Henriksson Proffa |
1777 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 27.10.22 | Hannu Idström Korona 1 |
1497 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 19.10.22 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1882 | 8 | 1–3 | 8 % |
| 11.10.22 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1921 | 8 | 1–3 | 6 % |
| ~03.03.21 | Kari Johansson Galaxie |
1930 | 8 | 0–3 | 6 % |
| ~17.02.21 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1562 | 10 | 3–1 | 47 % |
| ~10.02.21 | Janne Järvelä Jaska 1 |
1664 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~27.01.21 | Roni Silvennoinen Proffa |
1664 | 10 | 3–0 | 24 % |
| ~20.01.21 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1719 | 8 | 1–3 | 22 % |
| ~09.12.20 | Oskari Päiviö Galaxie |
1672 | 10 | 1–3 | 25 % |
| ~18.11.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1714 | 8 | 2–3 | 19 % |
| ~04.11.20 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
2011 | 8 | 1–3 | 2 % |
| ~28.10.20 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1896 | 8 | 1–3 | 9 % |
| ~21.10.20 | Tommi Laine Galaxie |
1829 | 8 | 2–3 | 10 % |
| ~14.10.20 | Timo Leiniö Pocket X |
1680 | 10 | 3–2 | 31 % |
| ~07.10.20 | Aki Mundolin Jaska 1 |
1846 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~04.03.20 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1605 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~26.02.20 | Petteri Hagström Aura III |
1774 | 8 | 3–1 | 14 % |
| ~12.02.20 | Toni Miettinen Jaska2 |
1584 | 10 | 2–3 | 32 % |
| ~05.02.20 | Teemu Levonen Härkä V |
1709 | 8 | 3–0 | 24 % |
| ~22.01.20 | Jari Ilvonen korona 1 |
1306 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~15.01.20 | Jari Kakko GBilis |
1631 | 8 | 1–3 | 27 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29