Tomy Salo
Höveli 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1410
126 peliä
8-pallo
1404
99 peliä
9-pallo
1451
26 peliä
10-pallo
~1401
1 peliä
Ura
Pelit
126
Voitto-%
45 %
57–69
Erä-%
47 %
220–250
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHVVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Höveli 1 3. divisioona |
7 | 57 % | 58 % | 1410 |
| 2023 Höveli 1 3. divisioona |
7 | 14 % | 31 % | 1407 |
| 2022 Cantina Pirate 4. divisioona |
20 | 40 % | 46 % | 1406 |
| 2020–21 Höveli 2 IV-Divisioona |
7 | 29 % | 38 % | 1406 |
| 2019–20 Höveli2 IV-Divisioona |
15 | 60 % | 58 % | 1410 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
10 | 10 % | 26 % | 1409 |
| 2017–18 Höveli 2 III-Divisioona |
14 | 43 % | 46 % | 1412 |
| 2016–17 Höveli2 II-Divisioona |
21 | 52 % | 48 % | 1418 |
| 2015–16 Höveli 2 III-Divisioona A-lohko |
12 | 50 % | 46 % | 1420 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
13 | 69 % | 62 % | ~1421 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 99 | 46 % | 47 % | 1404 |
| 9-pallo | 26 | 42 % | 48 % | 1451 |
| 10-pallo | 1 | 0 % | 40 % | ~1401 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.25 | Timo Huhta Jaska |
1522 | 9 | 3–0 | 32 % |
| 11.12.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1492 | 9 | 1–3 | 45 % |
| 22.10.24 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1634 | 9 | 1–3 | 24 % |
| 17.10.24 | Anni Puikkonen Basso 3 |
1312 | 9 | 3–1 | 59 % |
| 02.10.24 | Marko Linke Jaska |
1714 | 8 | 1–3 | 17 % |
| 24.09.24 | Matti Stenholm Semafori |
1379 | 8 | 3–0 | 47 % |
| 17.09.24 | Riku Hautamäki Pirates |
1531 | 9 | 3–1 | 39 % |
| 21.03.24 | Jani Rautio OMG! |
1559 | 9 | 0–3 | 38 % |
| 06.03.24 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1488 | 9 | 2–3 | 45 % |
| 15.02.24 | Jouni Ruotsi Semafori |
1410 | 9 | 1–3 | 46 % |
| 08.02.24 | Teemu Ämmälä Pirates |
1352 | 9 | 3–0 | 53 % |
| 16.01.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1529 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 05.12.23 | Pertti Vigren Semafori |
1457 | 9 | 2–3 | 43 % |
| 16.11.23 | Antti Välilä OMG! |
1644 | 9 | 0–3 | 39 % |
| 22.04.23 | Kari Koskinen Basso 3 |
1505 | 9 | 1–3 | 38 % |
| 22.04.23 | Miro Leino Basso 3 |
1541 | 9 | 1–3 | 35 % |
| 22.04.23 | Heikki "Mestariampuja" Ranne PocketPapat |
1398 | 9 | 0–3 | 49 % |
| 13.04.23 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1497 | 9 | 3–1 | 31 % |
| 04.04.23 | Jerry Tuominen Tarkkis |
1497 | 9 | 2–3 | 31 % |
| 30.03.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 9 | 3–0 | 32 % |
| 22.03.23 | Kai Saarnio Akselintupa |
~1400 | 9 | 3–0 | 49 % |
| 16.03.23 | Jamo Kuusisto Tarkkis |
~1465 | 9 | 3–2 | 40 % |
| 15.02.23 | Timi Teikari Jaska |
1452 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 07.02.23 | Tuomas Manninen Basso 3 |
1407 | 9 | 3–1 | 38 % |
| 01.02.23 | Juuso "väärä" Silfverhuth Iloinen Härkä 3 |
~1388 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 25.01.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1565 | 8 | 3–2 | 46 % |
| 10.01.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1465 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 06.12.22 | Kalle Hurme Jaska |
1220 | 9 | 3–1 | 69 % |
| 01.12.22 | Tua Krusell Basso 3 |
~1429 | 9 | 0–3 | 43 % |
| 16.11.22 | Jarno Saarinen Akselintupa |
~1390 | 9 | 1–3 | 46 % |
| 10.11.22 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1504 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 19.10.22 | Markus Löf Jaska |
1356 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 12.10.22 | Nääki Nieminen Basso 3 |
1428 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 05.10.22 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1239 | 8 | 2–3 | 74 % |
| ~03.03.21 | Aleksi Vyyryläinen Aura IV |
1429 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~10.02.21 | Antti Nummelin Pub Jaska 3 |
1443 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~20.01.21 | Juuso Silfverhuth Härkä 4 |
1502 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~13.01.21 | Isabella Lumbu Phoenix |
~1192 | 8 | 3–2 | 71 % |
| ~09.12.20 | Reino Sirén Aura IV |
1471 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~18.11.20 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1551 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~30.09.20 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1551 | 8 | 2–3 | 34 % |
| ~11.03.20 | Heikki Virta Poimari2 |
1373 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~04.03.20 | Sami Nurmela Höveli1 |
1552 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~26.02.20 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1351 | 8 | 1–3 | 59 % |
| ~12.02.20 | Heikki "Mestariampuja" Ranne Pocket Papat |
1406 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~05.02.20 | Joni Laine Lindan Pojat |
1467 | 8 | 3–2 | 44 % |
| ~22.01.20 | Rami Elmeranta IVP |
1540 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~15.01.20 | Juha Linkinen Cotton II |
1435 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~08.01.20 | Sonja Roto Moision Olkkari 2 |
~1077 | 8 | 3–0 | 91 % |
| ~11.12.19 | Sanna Saarinen Phoenix |
1159 | 8 | 3–0 | 79 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29