Esa Järvinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1475
113 peliä
8-pallo
1513
96 peliä
9-pallo
~1381
2 peliä
10-pallo
~1287
15 peliä
Ura
Pelit
113
Voitto-%
56 %
63–50
Erä-%
50 %
201–202
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Höveli 2 5. divisioona |
2 | 50 % | 62 % | 1475 |
| 2025 Höveli 2 5. divisioona |
10 | 80 % | 62 % | 1475 |
| 2024 Pirates 3. divisioona |
6 | 50 % | 52 % | 1476 |
| 2023 Phoenix 4. divisioona |
9 | 33 % | 40 % | 1475 |
| 2020–21 Ribido V-Divisioona |
13 | 46 % | 51 % | 1485 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
6 | 67 % | 50 % | 1491 |
| 2018–19 HV1 I-Divisioona |
17 | 53 % | 46 % | 1497 |
| 2017–18 korona1 I-Divisioona |
7 | 43 % | 46 % | 1503 |
| 2016–17 Höveli 1 Mestaruussarja |
11 | 27 % | 33 % | 1507 |
| 2015–16 Höveli1 Mestaruussarja |
8 | 12 % | 19 % | 1512 |
| 2014–15 Höveli 1 III-Divisioona |
24 | 92 % | 75 % | ~1520 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 96 | 64 % | 55 % | 1513 |
| 9-pallo | 2 | 0 % | 25 % | ~1381 |
| 10-pallo | 15 | 13 % | 22 % | ~1287 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Susanna Skog Flex Pub |
1239 | 8 | 2–3 | 84 % |
| 14.10.26 | Reino Oikelmus Pub Heppari |
1207 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 03.03.26 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1335 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 24.02.26 | Anders Sandell Fox 2 |
1487 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 10.02.26 | Matthias Juan Meyn Par Rocks 2 |
~1034 | 8 | 3–2 | 90 % |
| 20.01.26 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 2 |
1397 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 17.12.25 | Janne "Nalle" Malmberg Fox 2 |
1476 | 8 | 1–3 | 62 % |
| 09.12.25 | Joffe Nylund Par Rocks 2 |
1335 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 02.12.25 | Kalle Viljanen Flex 2 |
~1234 | 8 | 3–1 | 81 % |
| 25.11.25 | Timo Ahokari Pub Heppari |
1250 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 11.11.25 | William Karlsson Parakorona |
1395 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 06.11.25 | Veikka Lundelin Linnunpönttö |
1363 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 29.01.25 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1614 | 8 | 1–3 | 33 % |
| 21.01.25 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 20.11.24 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1378 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 06.11.24 | Jani Savolainen Höveli 1 |
1345 | 9 | 0–3 | 69 % |
| 22.10.24 | Henri Lehtonen Semafori |
1515 | 9 | 2–3 | 49 % |
| 17.10.24 | Tommi Oksanen GalaX |
1527 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 13.03.24 | Tony Jaekel Fox |
1592 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 15.02.24 | Perttu Potinkara Eku |
1327 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 07.02.24 | Roope Vähätalo GalaX |
1606 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 23.01.24 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1468 | 8 | 0–3 | 61 % |
| 29.11.23 | Markus Löf Jaska |
1352 | 8 | 3–0 | 64 % |
| 15.11.23 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
~1274 | 8 | 1–3 | 85 % |
| 19.10.23 | Tommi Kankare Tarkkis |
1450 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 11.10.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1688 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 03.10.23 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1520 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~03.03.21 | Jussi Helkkala Härkä 3 |
1505 | 8 | 1–3 | 52 % |
| ~17.02.21 | Timo Vihersaari PocketPapat |
1436 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~10.02.21 | Teijo Heikkinen Lindan Pojat |
1606 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~03.02.21 | Tepi Lehto Koivu 3 |
1243 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~27.01.21 | Janne Hämäläinen Cotton II |
1348 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~20.01.21 | Nora Räbinä Härkä 3 |
1345 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~09.12.20 | Kari Kuttila PocketPapat |
1199 | 8 | 3–0 | 86 % |
| ~18.11.20 | Mika "Lepa" Lehtinen Cotton II |
1246 | 8 | 1–3 | 93 % |
| ~11.11.20 | Ari Nieminen Härkä 3 |
1390 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~04.11.20 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1459 | 8 | 3–1 | 57 % |
| ~14.10.20 | Markus Andersson Cotton II |
1359 | 8 | 2–3 | 78 % |
| ~07.10.20 | Ari Nieminen Härkä 3 |
1390 | 8 | 2–3 | 70 % |
| ~30.09.20 | Teijo ( Tepi ) Holmsten PocketPapat |
~1453 | 8 | 0–3 | 65 % |
| ~26.02.20 | Janne Saaristo Poimari 1 |
1637 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~12.02.20 | Mika Lindström GBilis |
1509 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~29.01.20 | Elmo Johansson Härkä1 |
1402 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~15.01.20 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1722 | 8 | 3–2 | 28 % |
| ~06.11.19 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1453 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~09.10.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1841 | 10 | 0–3 | 18 % |
| ~20.03.19 | Jesse Laine Team Apaja |
1698 | 10 | 0–3 | 25 % |
| ~06.03.19 | Toni Hannula Satama 1 |
1670 | 8 | 0–3 | 39 % |
| ~27.02.19 | Elmo Johansson Iloinen Härkä 1 |
1410 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~13.02.19 | Reko Suomi Härkä V |
1510 | 8 | 0–3 | 52 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29