Antti Koivula
Bar Koivu
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1659
66 peliä
8-pallo
1645
31 peliä
9-pallo
1636
35 peliä
Ura
Pelit
66
Voitto-%
65 %
43–23
Erä-%
60 %
166–110
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Bar Koivu Mestaruussarja |
6 | 17 % | 38 % | 1659 |
| 2024 Galaxie 13 1. divisioona |
9 | 67 % | 63 % | 1662 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
9 | 67 % | 64 % | 1661 |
| 2022 Galaxie 3 3. divisioona |
16 | 81 % | 65 % | 1659 |
| 2020–21 Galaxie 3 IV-Divisioona |
8 | 88 % | 72 % | 1656 |
| 2019–20 Galaxie 3 III-Divisioona |
8 | 50 % | 59 % | ~1650 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
3 | 67 % | 64 % | ~1650 |
| 2016–17 GBilis United I-Divisioona |
7 | 57 % | 53 % | ~1640 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 31 | 65 % | 61 % | 1645 |
| 9-pallo | 35 | 66 % | 59 % | 1636 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.26 | Jesse Laihonen Proffa |
1784 | 9 | 1–4 | 31 % |
| 12.02.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1696 | 9 | 2–4 | 50 % |
| 29.01.26 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 9 | 3–4 | 23 % |
| 27.11.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 9 | 1–4 | 25 % |
| 05.11.25 | Ari Lågas Korona 1 |
1452 | 9 | 2–4 | 86 % |
| 24.09.25 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1794 | 9 | 4–1 | 38 % |
| 08.04.25 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1610 | 9 | 4–0 | 54 % |
| 26.03.25 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1692 | 9 | 4–0 | 47 % |
| 04.03.25 | Pasi Suominen Poimari |
1417 | 8 | 1–3 | 83 % |
| 12.02.25 | Pasi Suominen Poimari |
1416 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 16.01.25 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1459 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 19.12.24 | Jan Salminen Pocket X |
1563 | 9 | 4–0 | 71 % |
| 12.11.24 | Toni Kallio Korona 2 |
1595 | 9 | 1–4 | 63 % |
| 09.10.24 | Antton Laine Korona 1 |
1579 | 9 | 4–3 | 68 % |
| 18.09.24 | Henrik Hartikka Aura III |
1584 | 8 | 0–3 | 74 % |
| 20.04.24 | Timo Sipilä Poimari |
1543 | 9 | 3–2 | 66 % |
| 20.04.24 | Eetu Oksanen Poimari |
1575 | 9 | 1–3 | 67 % |
| 20.04.24 | Veli-Matti Ahia Talli |
1552 | 9 | 3–0 | 59 % |
| 13.03.24 | Teppo Veikkanen Raision Keilis 2 |
~1470 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 29.02.24 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1552 | 9 | 3–1 | 57 % |
| 08.02.24 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1470 | 9 | 3–1 | 74 % |
| 23.01.24 | Joonas Grönberg Talli |
1441 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 08.11.23 | Ismo Reunamäki Raision Keilis 2 |
~1500 | 9 | 2–3 | 72 % |
| 24.10.23 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1653 | 9 | 2–3 | 38 % |
| 22.04.23 | Heikki Virta Poimari |
1369 | 9 | 1–3 | 88 % |
| 22.04.23 | Joni Peippo Poimari |
1379 | 9 | 3–2 | 88 % |
| 22.04.23 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1465 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 22.04.23 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1404 | 9 | 3–2 | 88 % |
| 23.03.23 | Kalle Karhunen Semafori |
~1330 | 9 | 3–0 | 85 % |
| 16.03.23 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1456 | 9 | 3–1 | 81 % |
| 07.03.23 | Heikki Vihervirta Eku |
1425 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 02.03.23 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 9 | 3–0 | 72 % |
| 16.02.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1616 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 08.02.23 | Marko Savolainen Korona 2 |
1494 | 9 | 0–3 | 70 % |
| 02.02.23 | Jonne Stenlund Poimari |
1441 | 9 | 1–3 | 87 % |
| 26.01.23 | Pasi Haaslahti OMG! |
1575 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 29.11.22 | Jere Salminen Semafori |
1536 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 22.11.22 | Noora Hännikkälä Proffa 2 |
~1120 | 9 | 3–0 | 94 % |
| 15.11.22 | Juhani Myllyniemi Eku |
1476 | 9 | 3–1 | 70 % |
| 02.11.22 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1488 | 9 | 3–1 | 67 % |
| ~17.02.21 | Tomi Järvelä Pub Jaska 3 |
1501 | 8 | 2–3 | 73 % |
| ~10.02.21 | Tony Launilahti Höveli 1 |
1480 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~03.02.21 | Reino Sirén Aura IV |
1471 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~20.01.21 | Remoun Shenouda Phoenix |
~1320 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~13.01.21 | Mirka Kivikkö Härkä 4 |
~1200 | 8 | 3–0 | 93 % |
| ~02.12.20 | Antti Nummelin Pub Jaska 3 |
1442 | 8 | 3–1 | 80 % |
| ~18.11.20 | Aleksi Vyyryläinen Aura IV |
1430 | 8 | 3–2 | 77 % |
| ~11.11.20 | William Karlsson Höveli 2 |
1417 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~11.03.20 | Petri Lehto Härkä3 |
1581 | 8 | 3–1 | 57 % |
| ~04.03.20 | Markus Poikonen Korona 2 |
1572 | 8 | 2–3 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29