Jari "JT" Tamminen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1814
180 peliä
8-pallo
1837
147 peliä
9-pallo
~1610
1 peliä
10-pallo
1576
25 peliä
Ura
Pelit
180
Voitto-%
58 %
104–76
Erä-%
56 %
400–310
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHVVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
3 | 100 % | 90 % | 1814 |
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
17 | 65 % | 57 % | 1812 |
| 2024 Galaxie 1 Mestaruussarja |
19 | 74 % | 65 % | 1810 |
| 2023 Galaxie 1 Mestaruussarja |
19 | 47 % | 51 % | 1801 |
| 2022 Galaxie 1 Mestaruussarja |
17 | 59 % | 52 % | 1796 |
| 2020–21 Galaxie Mestaruussarja |
12 | 17 % | 38 % | 1791 |
| 2019–20 Galaxie Mestaruussarja |
13 | 54 % | 54 % | 1793 |
| 2018–19 Galaxie 1 Mestaruussarja |
13 | 46 % | 49 % | 1797 |
| 2017–18 Galaxie 1 Mestaruussarja |
14 | 71 % | 69 % | 1804 |
| 2016–17 Bar Puoliaika Mestaruussarja |
22 | 59 % | 56 % | 1806 |
| 2015–16 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
13 | 54 % | 59 % | 1806 |
| 2014–15 Pocket 1 Mestaruussarja |
11 | 55 % | 55 % | ~1805 |
| 2013–14 Pocket Bar 1 Mestaruussarja |
7 | 86 % | 67 % | ~1805 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 86 % | 67 % | |
| 8-pallo | 147 | 59 % | 57 % | 1837 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 33 % | ~1610 |
| 10-pallo | 25 | 44 % | 51 % | 1576 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 29.09.26 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 17.09.26 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1717 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 11.04.26 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1956 | 8 | 0–3 | 31 % |
| 11.04.26 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1956 | 8 | 2–3 | 31 % |
| 02.04.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 19.03.26 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 03.03.26 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 26.02.26 | Pertti Muurainen Iloinen Härkä |
1856 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 29.01.26 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1805 | 8 | 3–0 | 49 % |
| 22.01.26 | Tony Silvan Pocket 1 |
1744 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 13.01.26 | Jami Müller Proffa |
1704 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 18.12.25 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1793 | 8 | 1–3 | 51 % |
| 11.12.25 | Jarimo Roivas Korona 1 |
1521 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 04.12.25 | Ville Rapala Pirate V |
1516 | 8 | 2–3 | 86 % |
| 27.11.25 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 8 | 3–2 | 77 % |
| 23.10.25 | Jarimo Roivas Korona 1 |
1521 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 16.10.25 | Teemu Levonen Pirate V |
1715 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 23.09.25 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 17.09.25 | Andreas Lindström Par Rocks |
1662 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 12.04.25 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
1997 | 8 | 1–3 | 24 % |
| 12.04.25 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1791 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 12.04.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1843 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 01.04.25 | Miika Merta Proffa |
1668 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 20.03.25 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1691 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 25.02.25 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 12.02.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1528 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 06.02.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1842 | 8 | 0–3 | 48 % |
| 28.01.25 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1849 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 23.01.25 | Ville Rapala Pirate V |
1516 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 16.01.25 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1752 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 09.01.25 | Jimmy Wikman Iloinen Härkä |
~1875 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 04.12.24 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1733 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 21.11.24 | Jussi Salovaara Pirate V |
1698 | 8 | 3–0 | 65 % |
| 14.11.24 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1754 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 05.11.24 | Jesse Strömberg Iloinen Härkä |
1591 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 31.10.24 | Joni Salovaara Flex |
1548 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 15.10.24 | Martin Langford Pocket 1 |
1839 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 02.10.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1717 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 20.04.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1780 | 8 | 0–1 | 50 % |
| 20.04.24 | Arto Henriksson Proffa |
1784 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 20.04.24 | Sami Ollila Härkä 2 |
1764 | 9 | 2–4 | 61 % |
| 20.04.24 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1936 | 8 | 1–3 | 29 % |
| 10.04.24 | Santeri Alanko Pirate V |
1563 | 8 | 1–3 | 76 % |
| 03.04.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 26.03.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 2–3 | 58 % |
| 14.03.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1596 | 8 | 2–3 | 79 % |
| 07.03.24 | Petteri Forsström Proffa |
1679 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 07.02.24 | Mattias Bäck Par Rocks |
1532 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 01.02.24 | Sami Ollila Härkä 2 |
1762 | 8 | 1–3 | 64 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29