Jesse Mattila
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1738
141 peliä
8-pallo
1740
90 peliä
9-pallo
~1737
8 peliä
10-pallo
1556
43 peliä
Ura
Pelit
141
Voitto-%
54 %
76–65
Erä-%
52 %
297–275
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket 1 Mestaruussarja |
4 | 75 % | 65 % | 1738 |
| 2025 Pocket 1 Mestaruussarja |
15 | 73 % | 60 % | 1737 |
| 2024 Pocket 1 Mestaruussarja |
14 | 43 % | 43 % | 1734 |
| 2023 Pocket 1 Mestaruussarja |
19 | 63 % | 58 % | 1734 |
| 2022 Pocket 1 Mestaruussarja |
21 | 48 % | 52 % | 1733 |
| 2019–20 Pocket 1 Mestaruussarja |
5 | 60 % | 56 % | 1714 |
| 2018–19 Pocket 1 Mestaruussarja |
11 | 45 % | 43 % | 1709 |
| 2017–18 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
16 | 62 % | 56 % | 1703 |
| 2016–17 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
16 | 44 % | 50 % | 1693 |
| 2015–16 Tapper`s Inn Mestaruussarja |
18 | 39 % | 42 % | ~1682 |
| 2014–15 Tapper´s InnTres III-Divisioona |
2 | 100 % | 100 % | ~1674 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 90 | 54 % | 52 % | 1740 |
| 9-pallo | 8 | 62 % | 57 % | ~1737 |
| 10-pallo | 43 | 51 % | 50 % | 1556 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.26 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1605 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 15.10.26 | Toni Johansson Galaxie 1 |
1617 | 9 | 4–1 | 63 % |
| 23.09.26 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1725 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 16.09.26 | Lauri Raittio Iloinen Härkä |
~1708 | 10 | 3–1 | 59 % |
| 11.04.26 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1728 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 25.02.26 | Mats Lindström Par Rocks |
1484 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 12.02.26 | Henri Toivonen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–0 | 55 % |
| 05.02.26 | Ari Lågas Korona 1 |
1452 | 8 | 3–2 | 83 % |
| 15.01.26 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1805 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 08.01.26 | Arto Henriksson Proffa |
1778 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 17.12.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1520 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 11.12.25 | Jr Leija Iloinen Härkä |
~1730 | 9 | 4–3 | 61 % |
| 04.12.25 | Ilkka Helajärvi Korona 1 |
1457 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 20.11.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1852 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 13.11.25 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1608 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 30.10.25 | Rickard Malm Par Rocks |
1505 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 09.10.25 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 8 | 0–3 | 73 % |
| 02.10.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1725 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 16.09.25 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 12.04.25 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1774 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 11.02.25 | Arto Henriksson Proffa |
1782 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 06.02.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1718 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 29.01.25 | Jussi Salovaara Pirate V |
1699 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 23.01.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1813 | 8 | 1–3 | 39 % |
| 16.01.25 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1539 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 18.12.24 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1721 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 04.12.24 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1808 | 8 | 1–3 | 44 % |
| 14.11.24 | Tomi Kangas Iloinen Härkä |
1843 | 8 | 3–1 | 34 % |
| 06.11.24 | Ville Aholainen Flex |
1676 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 24.10.24 | Jami Müller Proffa |
1706 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 10.10.24 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1634 | 8 | 2–3 | 65 % |
| 03.10.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1811 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 24.09.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1711 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 20.04.24 | Sami Ollila Härkä 2 |
1764 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 20.04.24 | Arto Henriksson Proffa |
1784 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 06.03.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 1–3 | 83 % |
| 29.02.24 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1796 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 15.02.24 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1918 | 8 | 1–3 | 25 % |
| 08.02.24 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1567 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 01.02.24 | Arto Henriksson Proffa |
1784 | 8 | 3–0 | 46 % |
| 24.01.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 8 | 3–2 | 54 % |
| 11.01.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–1 | 80 % |
| 13.12.23 | Sami Ollila Härkä 2 |
1760 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 05.12.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1799 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 30.11.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1558 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 23.11.23 | Tony Silvan Proffa |
1743 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 16.11.23 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1679 | 8 | 3–2 | 68 % |
| 01.11.23 | Rickard Malm Par Rocks |
1506 | 8 | 3–0 | 77 % |
| 26.10.23 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 3–1 | 27 % |
| 17.10.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1797 | 8 | 2–3 | 40 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29