Tomi Susi
Bilis ja Meininki
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1601
47 peliä
8-pallo
~1509
12 peliä
10-pallo
~1497
18 peliä
Ura
Pelit
47
Voitto-%
40 %
19–28
Erä-%
46 %
86–103
Vire (10 viimeisintä)
HHHVHHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1601 |
| 2016–17 Pocket 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 35 % | 1602 |
| 2015–16 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
15 | 53 % | 56 % | 1605 |
| 2014–15 Satama I-Divisioona |
5 | 40 % | 41 % | ~1605 |
| 2013–14 Biljardikahvila Mestaruussarja |
17 | 41 % | 45 % | ~1607 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 17 | 41 % | 45 % | |
| 8-pallo | 12 | 33 % | 41 % | ~1509 |
| 10-pallo | 18 | 44 % | 49 % | ~1497 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~17.01.18 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1873 | 10 | 0–3 | 19 % |
| ~08.03.17 | Jussi Haapasaari Galaxie I |
1871 | 10 | 0–3 | 20 % |
| ~22.02.17 | Jari "JT" Tamminen Bar Puoliaika |
1806 | 10 | 2–3 | 27 % |
| ~08.02.17 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1591 | 10 | 3–1 | 51 % |
| ~14.12.16 | Jussi Salovaara Pub Jaska 1 |
1690 | 10 | 1–3 | 49 % |
| ~16.11.16 | Jari "JT" Tamminen Bar Puoliaika |
1806 | 10 | 1–3 | 27 % |
| ~02.11.16 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1591 | 10 | 2–3 | 56 % |
| ~19.10.16 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1752 | 8 | 1–3 | 32 % |
| ~12.10.16 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso II |
1766 | 10 | 0–3 | 33 % |
| ~05.10.16 | Jimi Yli-Pohja Pocket kakkonen |
1495 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~06.04.16 | Mici Saaristo BK kakkonen |
1716 | 10 | 2–3 | 43 % |
| ~30.03.16 | Tomi Salminen BK kakkonen |
1618 | 10 | 3–2 | 65 % |
| ~23.03.16 | Tommi Linnaoja Karadogs |
~1669 | 10 | 3–0 | 41 % |
| ~10.02.16 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1614 | 10 | 2–3 | 53 % |
| ~03.02.16 | Petteri Forsström Proffa 1 |
1681 | 10 | 3–0 | 38 % |
| ~27.01.16 | Sami Ek Satama 1 |
1297 | 10 | 3–0 | 76 % |
| ~09.12.15 | Janne Wiss Karadogs |
1752 | 10 | 3–2 | 32 % |
| ~02.12.15 | Jimi Yli-Pohja BK kakkonen |
1494 | 8 | 1–3 | 66 % |
| ~25.11.15 | Jarkko Vehviläinen Höveli1 |
1586 | 10 | 3–1 | 54 % |
| ~04.11.15 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1740 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~28.10.15 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1613 | 8 | 2–3 | 57 % |
| ~21.10.15 | Tero Konstari Proffa 1 |
1625 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~14.10.15 | Sami Ek Satama 1 |
1300 | 10 | 3–1 | 61 % |
| ~07.10.15 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1619 | 10 | 2–3 | 56 % |
| ~30.09.15 | Tony Hellström Par Rocks |
1473 | 8 | 3–0 | 63 % |
| ~08.04.15 | Nico Vuorinen Iloinen Härkä 2 |
1683 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~04.02.15 | Antti Kallioinen Proffa 2 |
1563 | 8 | 0–3 | 62 % |
| ~10.12.14 | Matti Isoherranen Team Cassu |
1619 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~03.12.14 | Jani Leino Iloinen Härkã 4 |
~1470 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~22.10.14 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1681 | 8 | 2–3 | 32 % |
| ~19.03.14 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1733 | – | 1–3 | 43 % |
| ~05.03.14 | Janne Vättö Koivu |
1658 | – | 3–1 | 57 % |
| ~19.02.14 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1608 | – | 3–1 | 46 % |
| ~12.02.14 | Samppa Kemppinen Proffa 1 |
1807 | – | 0–3 | 36 % |
| ~05.02.14 | Janne Vulli Aura |
1685 | – | 1–3 | 39 % |
| ~29.01.14 | Tomi Järvelä Show Time |
1511 | – | 3–2 | 50 % |
| ~22.01.14 | Ville Sarkki Satama |
1550 | – | 3–0 | 58 % |
| ~15.01.14 | Mika Lavi Pocket Bar 2 |
1673 | – | 3–0 | 44 % |
| ~08.01.14 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1773 | – | 2–3 | 22 % |
| ~11.12.13 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1732 | – | 1–3 | 36 % |
| ~27.11.13 | Janne Vättö Koivu |
1657 | – | 3–0 | 32 % |
| ~20.11.13 | Kim Laaksonen Pocket Bar 1 |
2085 | – | 0–3 | 20 % |
| ~13.11.13 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1850 | – | 1–3 | 26 % |
| ~06.11.13 | Juho-Antti Uusipere Proffa 1 |
1864 | – | 0–3 | 34 % |
| ~30.10.13 | Janne Vulli Aura |
1685 | – | 1–3 | 37 % |
| ~16.10.13 | Jan Ingman Satama |
~1482 | – | 3–2 | 46 % |
| ~02.10.13 | Mikko Nousiainen Iloinen Härkä 1 |
1762 | – | 1–3 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29