Johan Sjödahl
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1704
166 peliä
8-pallo
1716
127 peliä
9-pallo
~1650
11 peliä
10-pallo
~1510
10 peliä
Ura
Pelit
166
Voitto-%
56 %
93–73
Erä-%
53 %
336–300
Vire (10 viimeisintä)
VVVHVHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Par Rocks Mestaruussarja |
5 | 80 % | 65 % | 1704 |
| 2025 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 40 % | 42 % | 1702 |
| 2024 Par Rocks Mestaruussarja |
13 | 15 % | 34 % | 1701 |
| 2023 Par Rocks Mestaruussarja |
13 | 62 % | 54 % | 1707 |
| 2022 Par Rocks Mestaruussarja |
14 | 64 % | 57 % | 1711 |
| 2020–21 Par Rocks Mestaruussarja |
10 | 70 % | 55 % | 1710 |
| 2019–20 Par Rocks I-Divisioona |
9 | 78 % | 63 % | 1706 |
| 2018–19 Par Rocks I-Divisioona |
12 | 67 % | 63 % | 1699 |
| 2017–18 Par Rocks Mestaruussarja |
12 | 42 % | 47 % | 1690 |
| 2016–17 Par Rocks Mestaruussarja |
10 | 30 % | 38 % | 1684 |
| 2015–16 Par Rocks Mestaruussarja |
15 | 40 % | 45 % | 1681 |
| 2014–15 Par Rocks I-Divisioona |
20 | 60 % | 58 % | 1679 |
| 2013–14 Par Rocks II-Divisioona |
18 | 89 % | 80 % | ~1680 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 18 | 89 % | 80 % | – |
| 8-pallo | 127 | 53 % | 52 % | 1716 |
| 9-pallo | 11 | 45 % | 46 % | ~1650 |
| 10-pallo | 10 | 50 % | 47 % | ~1510 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 4–0 | 73 % |
| 15.10.26 | Sebastian Jokinen Iloinen Härkä |
~1650 | 8 | 3–2 | 55 % |
| 07.10.26 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1630 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 23.09.26 | Tony Silvan Pocket 1 |
1745 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 17.09.26 | Arto Henriksson Proffa |
1775 | 8 | 3–0 | 36 % |
| 17.03.26 | Arto Henriksson Proffa |
1778 | 8 | 2–3 | 37 % |
| 11.03.26 | Arto Henriksson Proffa |
1778 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 04.03.26 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 49 % |
| 25.02.26 | Martin Langford Pocket 1 |
1847 | 8 | 2–3 | 28 % |
| 04.02.26 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 15.01.26 | Ville Rapala Pirate V |
1515 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 17.12.25 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1796 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 02.12.25 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 8 | 1–3 | 62 % |
| 26.11.25 | Kai Keihola Iloinen Härkä |
1933 | 8 | 1–3 | 17 % |
| 12.11.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1755 | 8 | 3–2 | 35 % |
| 06.11.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1726 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 30.10.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2027 | 9 | 0–4 | 7 % |
| 15.10.25 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1626 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 09.10.25 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1814 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 24.09.25 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1756 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 25.03.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2030 | 9 | 1–4 | 8 % |
| 06.03.25 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1681 | 8 | 1–3 | 58 % |
| 25.02.25 | Martin Langford Pocket 1 |
1843 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 06.02.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 29.01.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1813 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 23.01.25 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1795 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 08.01.25 | Arto Henriksson Proffa |
1782 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 12.12.24 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1771 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 28.11.24 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1812 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 05.11.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 9 | 1–4 | 36 % |
| 23.10.24 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1716 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 09.10.24 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1502 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 18.09.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 20.03.24 | Arto Henriksson Proffa |
1784 | 8 | 3–1 | 44 % |
| 13.03.24 | Teemu Levonen Pirate V |
1718 | 9 | 4–2 | 52 % |
| 06.03.24 | Olli-Pekka Lehtinen Pocket 1 |
1611 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 07.02.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1916 | 8 | 0–3 | 28 % |
| 31.01.24 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1567 | 9 | 1–4 | 78 % |
| 24.01.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1780 | 8 | 3–0 | 43 % |
| 11.01.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2035 | 9 | 1–4 | 10 % |
| 07.12.23 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1713 | 8 | 3–1 | 48 % |
| 22.11.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1558 | 8 | 3–1 | 79 % |
| 15.11.23 | Petteri Forsström Proffa |
1679 | 8 | 3–2 | 57 % |
| 01.11.23 | Olli-Pekka Lehtinen Pocket 1 |
1612 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 19.10.23 | Tomi Kangas Härkä 2 |
1847 | 8 | 0–3 | 32 % |
| 05.10.23 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1567 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 30.03.23 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1919 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 15.03.23 | Joni Salovaara Korona 1 |
1549 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 08.03.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1893 | 8 | 2–3 | 27 % |
| 01.03.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1795 | 8 | 3–0 | 39 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29