Iivo Gylden
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1806
98 peliä
8-pallo
1824
34 peliä
9-pallo
~1724
14 peliä
10-pallo
1670
35 peliä
Ura
Pelit
98
Voitto-%
63 %
62–36
Erä-%
60 %
251–169
Vire (10 viimeisintä)
VHVHVVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
1 | 100 % | 100 % | 1806 |
| 2025 Korona 1 Mestaruussarja |
2 | 50 % | 60 % | 1804 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
9 | 67 % | 56 % | 1804 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
8 | 62 % | 67 % | 1807 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
10 | 50 % | 51 % | 1810 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
6 | 83 % | 65 % | 1817 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
12 | 75 % | 63 % | 1820 |
| 2018–19 Härkä2 Mestaruussarja |
13 | 77 % | 65 % | 1820 |
| 2016–17 Pocket 1 Mestaruussarja |
10 | 50 % | 60 % | 1811 |
| 2014–15 Pocket 2 Mestaruussarja |
12 | 50 % | 54 % | 1803 |
| 2013–14 Pocket Bar 2 Mestaruussarja |
15 | 60 % | 57 % | ~1800 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 60 % | 57 % | |
| 8-pallo | 34 | 68 % | 61 % | 1824 |
| 9-pallo | 14 | 64 % | 59 % | ~1724 |
| 10-pallo | 35 | 60 % | 59 % | 1670 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Antti Välilä OMG! |
1666 | 9 | 4–0 | 68 % |
| 27.11.25 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 9 | 3–4 | 87 % |
| 09.10.25 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 12.04.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 8 | 1–3 | 82 % |
| 12.04.25 | Tero Loimovuori Galaxie 13 |
1665 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 12.04.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 9 | 4–3 | 86 % |
| 12.04.25 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1617 | 9 | 4–0 | 79 % |
| 09.04.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1720 | 9 | 0–4 | 71 % |
| 01.04.25 | Mika Nguyen Pocket X |
1496 | 9 | 4–1 | 88 % |
| 26.03.25 | Jan Salminen Pocket X |
1565 | 9 | 4–2 | 91 % |
| 19.03.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1747 | 9 | 4–2 | 53 % |
| 05.03.25 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 10.04.24 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1748 | 9 | 3–4 | 66 % |
| 03.04.24 | Rami Tulonen Aura III |
1585 | 8 | 2–3 | 82 % |
| 27.03.24 | Antti Jyrkinen Aura III |
1495 | 9 | 4–0 | 90 % |
| 21.03.24 | Joni Laiho Flex |
1455 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 27.02.24 | Jani Korhonen BullShit! |
1718 | 8 | 2–3 | 66 % |
| 15.02.24 | Kenneth Nyman Aura III |
1587 | 9 | 4–2 | 87 % |
| 09.11.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 05.10.23 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1681 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 06.04.23 | Mikko Tuomi Proffa |
1829 | 9 | 4–2 | 46 % |
| 30.03.23 | Tony Silvan Proffa |
1742 | 8 | 3–2 | 61 % |
| 14.02.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1828 | 8 | 2–3 | 52 % |
| 19.01.23 | Janne Valtonen Pocket 1 |
1714 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 08.12.22 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1894 | 8 | 1–3 | 40 % |
| 01.11.22 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1894 | 9 | 3–4 | 40 % |
| 27.10.22 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–1 | 91 % |
| 18.10.22 | Antti Kallioinen Proffa |
1530 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 13.10.22 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1658 | 9 | 2–4 | 86 % |
| 06.10.22 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1795 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~27.01.21 | Janne Tolonen Bar Koivu 2 |
1581 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~09.12.20 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1652 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~25.11.20 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1578 | 8 | 3–2 | 88 % |
| ~11.11.20 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1693 | 8 | 2–3 | 67 % |
| ~14.10.20 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
~1869 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~30.09.20 | Jouko Heikkinen Eku |
1596 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~11.03.20 | Janne Haltia Basso1 |
1589 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~04.03.20 | Santtu Penttilä Jaska 1 |
1747 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~05.02.20 | Jari "JT" Tamminen Galaxie |
1793 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~29.01.20 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 8 | 3–2 | 24 % |
| ~15.01.20 | Kari Sinisalo Basso1 |
1446 | 10 | 3–2 | 91 % |
| ~08.01.20 | Petri "Tami" Tamminen Jaska 1 |
1867 | 10 | 3–2 | 47 % |
| ~11.12.19 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1414 | 10 | 2–3 | 94 % |
| ~27.11.19 | Joonas Lallo Galaxie |
1701 | 10 | 2–3 | 73 % |
| ~13.11.19 | Jani Jokiniemi Bar Koivu 1 |
~1591 | 10 | 2–3 | 84 % |
| ~23.10.19 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1414 | 10 | 3–1 | 95 % |
| ~09.10.19 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1882 | 10 | 3–0 | 49 % |
| ~02.10.19 | Saku Tuominen Pocket 1 |
1799 | 10 | 3–0 | 49 % |
| ~20.03.19 | Antti Kallioinen Proffa |
1552 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~13.03.19 | Pertti Muurainen Basso1 |
1866 | 10 | 3–1 | 45 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29