Mika Malmlund
Bar Koivu
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1539
82 peliä
8-pallo
1579
68 peliä
9-pallo
~1470
11 peliä
10-pallo
~1400
3 peliä
Ura
Pelit
82
Voitto-%
45 %
37–45
Erä-%
47 %
156–174
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHVHHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2023 Bar Koivu 1. divisioona |
7 | 43 % | 47 % | 1539 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
5 | 20 % | 33 % | 1540 |
| 2020–21 GBilis I-Divisioona |
10 | 50 % | 51 % | 1546 |
| 2019–20 GBilis I-Divisioona |
10 | 50 % | 50 % | 1547 |
| 2018–19 Gbilis Mestaruussarja |
12 | 25 % | 35 % | 1546 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
9 | 44 % | 47 % | 1547 |
| 2016–17 GBilis United I-Divisioona |
10 | 40 % | 44 % | 1549 |
| 2015–16 BK-1 II-Divisioona |
11 | 82 % | 73 % | ~1550 |
| 2014–15 BK-1 III-Divisioona |
8 | 38 % | 38 % | ~1550 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 68 | 49 % | 49 % | 1579 |
| 9-pallo | 11 | 36 % | 44 % | ~1470 |
| 10-pallo | 3 | 0 % | 25 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.24 | Niko Virta BullShit! |
1662 | 9 | 1–4 | 30 % |
| 08.02.24 | Anna Busk Pocket X |
~1240 | 9 | 4–1 | 90 % |
| 24.01.24 | Joni Louhela BullShit! |
1665 | 9 | 2–4 | 16 % |
| 16.01.24 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1392 | 9 | 4–0 | 81 % |
| 30.11.23 | Timo Leiniö Pocket X |
1700 | 9 | 0–4 | 33 % |
| 08.11.23 | Henrik Hartikka Aura III |
1577 | 9 | 4–1 | 57 % |
| 01.11.23 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 1–4 | 25 % |
| 07.03.23 | Jussi Mäkinen Raision Keilis |
~1410 | 9 | 2–3 | 68 % |
| 26.01.23 | Sami Vuorisalo Talli |
1609 | 9 | 3–2 | 40 % |
| 01.12.22 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1734 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 03.11.22 | Manu Randell Raision Keilis |
1604 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 05.10.22 | Robin Aaltonen Viskibassot |
1634 | 9 | 1–3 | 45 % |
| ~17.02.21 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~10.02.21 | Veikko Lehtinen Grillihärkä |
1310 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~27.01.21 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1609 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~20.01.21 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1462 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~02.12.20 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1754 | 8 | 2–3 | 27 % |
| ~18.11.20 | Miika Kaunisto Moision Rokkari |
1536 | 8 | 3–1 | 51 % |
| ~04.11.20 | Jani Lehtonen Pub Jaska 2 |
1622 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~28.10.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~14.10.20 | Pyry Hautamäki Pirate V |
1887 | 8 | 1–3 | 9 % |
| ~30.09.20 | Jani Korhonen Moision Rokkari |
1709 | 8 | 1–3 | 50 % |
| ~04.03.20 | Teemu Levonen Härkä V |
1710 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~26.02.20 | Sami Vanne Raision Keilis |
1531 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~22.01.20 | Erkka Kettunen Härkä1 |
1664 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~15.01.20 | Dennis Hellström Par Rocks |
1522 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~20.11.19 | Jussi Salovaara Jaska2 |
1698 | 8 | 3–2 | 26 % |
| ~13.11.19 | Jussi Laakso Härkä V |
1631 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~06.11.19 | Sami Vanne Raision Keilis |
1531 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~30.10.19 | Teemu Mononen korona 1 |
1522 | 8 | 3–1 | 41 % |
| ~16.10.19 | Jere Salminen Pocket X |
1582 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~02.10.19 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1841 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~03.04.19 | Eetu Fromholdt Bilis ja Meininki |
1620 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~27.03.19 | Jani Högmander Bilis ja Meininki |
1574 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~20.03.19 | Pasi Mettälä Pocket 1 |
1795 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~13.03.19 | Eetu Fromholdt Bilis ja Meininki |
1619 | 8 | 3–2 | 44 % |
| ~06.03.19 | Roni Silvennoinen Proffa |
1675 | 10 | 1–3 | 27 % |
| ~23.01.19 | Janne Järvelä Jaska1 |
1663 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~28.11.18 | Rasmus Kordelin Pocket 1 |
1685 | 8 | 3–1 | 30 % |
| ~21.11.18 | Mika Laaksonen Bilis ja Meininki |
1650 | 10 | 1–3 | 30 % |
| ~07.11.18 | Sami Laaksonen Härkä2 |
1655 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~24.10.18 | Ilir Durmishaj Basso1 |
1672 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~17.10.18 | Marko Kolehmainen korona 1 |
1627 | 10 | 1–3 | 43 % |
| ~03.10.18 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1615 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~21.03.18 | Kimmo Takkunen Cotton |
1353 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~28.02.18 | Jukka Salonen Bar Koivu2 |
1458 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~07.02.18 | Petteri Räty korona1 |
1687 | 8 | 3–0 | 37 % |
| ~29.11.17 | Toni Finnholm Cotton |
1640 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~15.11.17 | Santtu Penttilä Pub Jaska 2 |
1754 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~25.10.17 | Mikko Nousiainen korona1 |
1765 | 8 | 1–3 | 19 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29