Juho Toivonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1538
65 peliä
8-pallo
1511
45 peliä
9-pallo
~1530
17 peliä
10-pallo
~1500
3 peliä
Ura
Pelit
65
Voitto-%
43 %
28–37
Erä-%
46 %
133–154
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Habby Bull 2. divisioona |
4 | 75 % | 61 % | 1538 |
| 2025 Habby Bull 1. divisioona |
10 | 40 % | 47 % | 1537 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
4 | 25 % | 33 % | 1531 |
| 2023 BullShit! 1. divisioona |
14 | 29 % | 41 % | 1527 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
8 | 12 % | 32 % | 1522 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
8 | 38 % | 47 % | 1519 |
| 2019–20 Moision olkkari3 III-Divisioona |
17 | 71 % | 58 % | ~1520 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 45 | 40 % | 46 % | 1511 |
| 9-pallo | 17 | 41 % | 43 % | ~1530 |
| 10-pallo | 3 | 100 % | 75 % | ~1500 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 10 | 3–1 | 58 % |
| 14.10.26 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1612 | 10 | 3–1 | 37 % |
| 30.09.26 | Joona Ståhlstöm Korona 2 |
1446 | 9 | 4–1 | 56 % |
| 17.09.26 | Toni Hannula Tuopin Bilis |
1692 | 9 | 1–4 | 25 % |
| 05.02.26 | Jarkko Kylander Moision Olkkari 1 |
1672 | 9 | 1–4 | 26 % |
| 20.01.26 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1740 | 8 | 1–3 | 22 % |
| 06.01.26 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1645 | 9 | 4–3 | 31 % |
| 11.12.25 | Ville Aholainen Flex |
1670 | 9 | 4–1 | 24 % |
| 25.11.25 | Mika Lavi Fox 1 |
1672 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 12.11.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 3–0 | 36 % |
| 30.10.25 | Markus Kanervo Talli |
1577 | 8 | 3–0 | 32 % |
| 16.10.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1883 | 8 | 0–3 | 7 % |
| 01.10.25 | Henrik Hartikka Aura III |
1585 | 9 | 2–4 | 36 % |
| 16.09.25 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1617 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 06.02.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 9 | 1–4 | 8 % |
| 23.01.25 | Jesper Lindström Par Rocks |
1445 | 9 | 4–2 | 46 % |
| 14.11.24 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2031 | 9 | 0–4 | 1 % |
| 03.10.24 | Andreas Lindström Par Rocks |
1655 | 9 | 2–4 | 33 % |
| 20.04.24 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 9 | 2–4 | 15 % |
| 20.04.24 | Rami Tulonen Aura III |
1585 | 8 | 2–3 | 35 % |
| 21.03.24 | Juha Bergius Bar Koivu |
1601 | 9 | 1–4 | 33 % |
| 14.03.24 | Arttu Wahlström Flex |
1729 | 8 | 2–3 | 16 % |
| 07.03.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 9 | 4–3 | 39 % |
| 07.02.24 | Onni Vaininen Aura III |
1606 | 9 | 4–0 | 19 % |
| 24.01.24 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1612 | 8 | 0–3 | 37 % |
| 18.01.24 | Pasi Mettälä Flex |
1744 | 9 | 0–4 | 9 % |
| 10.01.24 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 14.12.23 | Jarkko Vehviläinen Korona 1 |
1587 | 8 | 1–3 | 32 % |
| 16.11.23 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1682 | 8 | 2–3 | 29 % |
| 01.11.23 | Jere Salminen Pocket X |
1525 | 8 | 1–3 | 36 % |
| 26.10.23 | Janne Wiss Korona 1 |
1710 | 9 | 4–2 | 9 % |
| 04.10.23 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1676 | 8 | 2–3 | 24 % |
| 22.03.23 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1601 | 8 | 1–3 | 35 % |
| 16.03.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1762 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 09.03.23 | Onni Vaininen Aura III |
1611 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 02.03.23 | Aleksi Kojo Cotton 1 |
1572 | 8 | 0–3 | 40 % |
| 26.01.23 | Saku Tuominen Pub Mänty |
1790 | 8 | 2–3 | 13 % |
| 11.01.23 | Lauri Vaininen Aura III |
1585 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 01.12.22 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1546 | 8 | 1–3 | 53 % |
| 24.11.22 | Chi an Nguyen Basson pelimiehet |
~1500 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~10.02.21 | Rami Tulonen Aura III |
1592 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~03.02.21 | Jari Kakko GBilis |
1626 | 8 | 2–3 | 30 % |
| ~27.01.21 | Miika Merta Grillihärkä |
1625 | 8 | 3–0 | 42 % |
| ~25.11.20 | Mikko Ollikainen Aura III |
1463 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~11.11.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
~1550 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~04.11.20 | Mika Keto Pirate V |
1454 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~21.10.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1648 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~07.10.20 | Thomas Söderström Aura III |
~1340 | 10 | 3–1 | 72 % |
| ~11.03.20 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1513 | 8 | 3–2 | 62 % |
| ~04.03.20 | Tuomas Laine Härkä 4 |
1334 | 8 | 3–2 | 72 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29