Juho Kelhu
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1707
176 peliä
8-pallo
1738
105 peliä
9-pallo
1648
27 peliä
10-pallo
1551
29 peliä
Ura
Pelit
176
Voitto-%
59 %
104–72
Erä-%
54 %
416–348
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
3 | 0 % | 21 % | 1707 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
8 | 88 % | 61 % | 1709 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
7 | 71 % | 59 % | 1709 |
| 2023 Härkä 2 Mestaruussarja |
11 | 36 % | 44 % | 1711 |
| 2022 Härkä 2 Mestaruussarja |
17 | 47 % | 51 % | 1717 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 61 % | 56 % | 1725 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
13 | 23 % | 37 % | 1724 |
| 2018–19 Härkä2 Mestaruussarja |
17 | 41 % | 44 % | 1727 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 83 % | 62 % | 1735 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 56 % | 53 % | 1739 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
12 | 75 % | 65 % | 1739 |
| 2014–15 Fox 1 I-Divisioona |
19 | 68 % | 61 % | 1738 |
| 2013–14 Fox I I-Divisioona |
15 | 80 % | 73 % | ~1735 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 80 % | 73 % | |
| 8-pallo | 105 | 59 % | 55 % | 1738 |
| 9-pallo | 27 | 56 % | 51 % | 1648 |
| 10-pallo | 29 | 52 % | 50 % | 1551 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.26 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1916 | 9 | 1–4 | 20 % |
| 15.10.26 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1850 | 10 | 1–3 | 32 % |
| 24.09.26 | Ari Sinervo Iloinen Härkä |
1791 | 9 | 1–4 | 36 % |
| 11.04.26 | Pasi Mettälä Flex |
1718 | 9 | 4–3 | 46 % |
| 08.04.26 | Jan Salminen Pocket X |
1571 | 9 | 4–3 | 74 % |
| 02.04.26 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1576 | 9 | 4–3 | 73 % |
| 12.02.26 | Janne Mickelsson Fox 1 |
1608 | 9 | 4–2 | 70 % |
| 22.01.26 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1609 | 9 | 4–1 | 73 % |
| 11.12.25 | Harry Vihervirta Fox 1 |
1601 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 02.12.25 | Esa "Essi" Aho Habby Bull |
1538 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 09.10.25 | Timo Leiniö Pocket X |
1724 | 9 | 2–4 | 53 % |
| 12.04.25 | Juuso Kuopila Talli |
1346 | 8 | 3–1 | 93 % |
| 02.04.25 | Manu Randell Raision Keilis |
1615 | 9 | 3–2 | 63 % |
| 12.02.25 | Arto Sipilä Fox |
1541 | 9 | 0–3 | 69 % |
| 30.01.25 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1473 | 9 | 3–0 | 82 % |
| 07.01.25 | Petri Kalliokorpi Taurus Iloinen Härkä |
1495 | 9 | 3–1 | 83 % |
| 31.10.24 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 9 | 1–3 | 72 % |
| 16.10.24 | Ari Lågas Satama 1 |
1449 | 9 | 3–1 | 84 % |
| 20.04.24 | Markus Hänninen Pocket 1 |
1783 | 9 | 2–4 | 51 % |
| 20.04.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 1–4 | 23 % |
| 19.03.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1561 | 8 | 1–3 | 78 % |
| 13.03.24 | Arto Henriksson Proffa |
1784 | 8 | 1–3 | 45 % |
| 14.02.24 | Tony Hellström Par Rocks |
1478 | 8 | 3–0 | 81 % |
| 25.01.24 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1595 | 8 | 3–2 | 73 % |
| 13.12.23 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 9 | 3–4 | 66 % |
| 07.12.23 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1708 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 22.11.23 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1668 | 8 | 2–3 | 76 % |
| 16.11.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1804 | 8 | 3–2 | 47 % |
| 01.11.23 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1678 | 9 | 4–3 | 73 % |
| 22.04.23 | Sami Aaltonen Pocket 1 |
1946 | 8 | 1–3 | 27 % |
| 22.04.23 | Arto Henriksson Proffa |
1779 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 23.03.23 | Joni Rautajoki Korona 1 |
1379 | 9 | 4–0 | 90 % |
| 14.03.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1828 | 8 | 2–3 | 41 % |
| 08.03.23 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1866 | 9 | 4–1 | 34 % |
| 15.02.23 | Janne Valtonen Pocket 1 |
1714 | 9 | 4–1 | 50 % |
| 31.01.23 | Martin Langford Galaxie 1 |
1828 | 8 | 3–0 | 36 % |
| 25.01.23 | Tony Hellström Par Rocks |
1479 | 8 | 3–2 | 82 % |
| 15.12.22 | Kim Laaksonen Pocket 1 |
2109 | 8 | 0–3 | 11 % |
| 29.11.22 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1920 | 9 | 0–4 | 18 % |
| 22.11.22 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1715 | 8 | 1–3 | 55 % |
| 15.11.22 | Jesse Laihonen Proffa |
1781 | 9 | 3–4 | 46 % |
| 08.11.22 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1730 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 01.11.22 | Joni Salovaara Korona 1 |
1549 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 19.10.22 | Jens Eriksson Par Rocks |
1719 | 9 | 3–4 | 51 % |
| 11.10.22 | Tony Silvan Proffa |
1743 | 8 | 2–3 | 45 % |
| 04.10.22 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1730 | 9 | 0–4 | 60 % |
| ~03.03.21 | Jere Salminen Pocket X |
1563 | 10 | 3–0 | 64 % |
| ~17.02.21 | Pasi Mettälä Jaska 1 |
1774 | 10 | 3–0 | 33 % |
| ~10.02.21 | Aki Nurmi Bar Koivu 1 |
~1542 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~03.02.21 | Tommi Laine Galaxie |
1829 | 8 | 3–1 | 34 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29