Niko Virta
Iloinen Härkä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1662
49 peliä
8-pallo
~1680
14 peliä
9-pallo
1620
35 peliä
Ura
Pelit
49
Voitto-%
55 %
27–22
Erä-%
52 %
126–117
Vire (10 viimeisintä)
VHVHHHHVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
11 | 45 % | 47 % | 1662 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
3 | 0 % | 14 % | 1660 |
| 2023 BullShit! 1. divisioona |
15 | 60 % | 57 % | 1661 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
20 | 65 % | 56 % | ~1660 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 14 | 57 % | 56 % | ~1680 |
| 9-pallo | 35 | 54 % | 51 % | 1620 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1850 | 9 | 4–3 | 21 % |
| 11.04.26 | Arto Henriksson Proffa |
1778 | 8 | 0–3 | 33 % |
| 02.04.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1702 | 9 | 4–3 | 47 % |
| 26.02.26 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1914 | 9 | 2–4 | 16 % |
| 22.01.26 | Mikko Nieminen Bar Koivu |
1618 | 9 | 2–4 | 58 % |
| 18.12.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1727 | 8 | 1–3 | 47 % |
| 23.10.25 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 9 | 1–4 | 6 % |
| 16.10.25 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 02.10.25 | Roope Vähätalo Bar Koivu |
1605 | 9 | 2–4 | 62 % |
| 25.09.25 | Esa Oksa Korona 1 |
1661 | 9 | 4–0 | 42 % |
| 18.09.25 | Jussi Salovaara Pirate V |
1697 | 9 | 4–1 | 39 % |
| 05.12.24 | Niko Mäki Proffa |
1614 | 9 | 1–4 | 56 % |
| 17.10.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 9 | 1–4 | 25 % |
| 24.09.24 | Martin Langford Pocket 1 |
1839 | 9 | 0–4 | 33 % |
| 20.04.24 | Onni Vaininen Aura III |
1603 | 9 | 1–4 | 51 % |
| 20.04.24 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 4–2 | 44 % |
| 21.03.24 | Mika Malmlund Bar Koivu |
1539 | 9 | 4–1 | 70 % |
| 14.03.24 | Aki Mundolin Flex |
1849 | 8 | 2–3 | 25 % |
| 27.02.24 | Tom Rantanen Korona 1 |
1655 | 9 | 3–4 | 42 % |
| 07.02.24 | Henrik Hartikka Aura III |
1579 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 01.02.24 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1434 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 24.01.24 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1814 | 8 | 0–3 | 24 % |
| 10.01.24 | Timo Leiniö Pocket X |
1701 | 8 | 2–3 | 54 % |
| 30.11.23 | Nuutti Uusitalo Aura III |
1391 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 23.11.23 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 9 | 4–3 | 28 % |
| 01.11.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 26.10.23 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1686 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 11.10.23 | Rami Tulonen Aura III |
1586 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 04.10.23 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 3–0 | 45 % |
| 22.04.23 | Chi an Nguyen Basson pelimiehet |
~1500 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 22.04.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1690 | 9 | 0–4 | 44 % |
| 12.04.23 | Johannes Heinävaara Aura III |
1621 | 9 | 4–3 | 53 % |
| 05.04.23 | Johannes Heinävaara Aura III |
1621 | 9 | 4–0 | 47 % |
| 22.03.23 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1665 | 9 | 2–4 | 39 % |
| 16.03.23 | Teemu Levonen Pirate V |
1719 | 9 | 4–3 | 29 % |
| 09.03.23 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 9 | 0–4 | 33 % |
| 02.03.23 | Janne Kivimäki Cotton 1 |
1397 | 9 | 4–0 | 77 % |
| 15.02.23 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1574 | 9 | 4–0 | 48 % |
| 09.02.23 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1595 | 9 | 4–1 | 44 % |
| 01.02.23 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1721 | 9 | 4–1 | 15 % |
| 26.01.23 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1616 | 9 | 4–2 | 30 % |
| 11.01.23 | Tommi Tauriainen Aura III |
~1500 | 9 | 4–1 | 40 % |
| 14.12.22 | Sami Harjula Cotton 1 |
1507 | 9 | 2–4 | 56 % |
| 06.12.22 | Timo Leiniö Pocket X |
1693 | 9 | 0–4 | 24 % |
| 17.11.22 | Jan Rantanen Pub Mänty |
1362 | 9 | 4–2 | 69 % |
| 03.11.22 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1741 | 9 | 0–4 | 26 % |
| 19.10.22 | Eero Junnila Pocket X |
1418 | 9 | 4–3 | 71 % |
| 13.10.22 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1637 | 9 | 2–4 | 53 % |
| 05.10.22 | Thanh Thoi Le Basson pelimiehet |
~1410 | 9 | 4–0 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29