Kristian "Krisu" Stenroos
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1498
159 peliä
8-pallo
1492
124 peliä
9-pallo
1513
35 peliä
Ura
Pelit
159
Voitto-%
44 %
70–89
Erä-%
48 %
305–334
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Habby Bull 2. divisioona |
5 | 60 % | 61 % | 1498 |
| 2025 Habby Bull 1. divisioona |
18 | 28 % | 41 % | 1496 |
| 2024 GalaX 3. divisioona |
18 | 56 % | 56 % | 1493 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
11 | 36 % | 42 % | 1487 |
| 2022 Korona 2 3. divisioona |
13 | 38 % | 39 % | 1479 |
| 2020–21 Korona 2 III-Divisioona |
11 | 27 % | 40 % | 1473 |
| 2019–20 Korona 2 III-Divisioona |
14 | 57 % | 53 % | 1472 |
| 2018–19 Ihan Vaan Pubi III-Divisioona |
6 | 50 % | 58 % | 1470 |
| 2017–18 Ihan Vaan Pubi 2 III-Divisioona |
12 | 58 % | 58 % | 1467 |
| 2016–17 Ihan vaan pubi 2 II-Divisioona |
18 | 44 % | 47 % | 1463 |
| 2015–16 ihan vaan pubi 99 II-Divisioona |
18 | 39 % | 45 % | 1458 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 2 III-Divisioona |
15 | 47 % | 46 % | ~1455 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 124 | 44 % | 48 % | 1492 |
| 9-pallo | 35 | 46 % | 48 % | 1513 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.23 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1465 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 04.10.23 | Timo Sipilä Poimari |
1543 | 9 | 2–3 | 41 % |
| 22.04.23 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1560 | 9 | 0–3 | 24 % |
| 22.04.23 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1404 | 9 | 3–2 | 62 % |
| 22.04.23 | Timo Sipilä Poimari |
1541 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 22.04.23 | Eetu Oksanen Poimari |
1572 | 9 | 3–0 | 36 % |
| 02.03.23 | Henri Toivonen Satama 1 |
1669 | 9 | 0–3 | 23 % |
| 16.02.23 | Kalle Uro Semafori |
1600 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 02.02.23 | Juhani Myllyniemi Eku |
1475 | 9 | 1–3 | 43 % |
| 25.01.23 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1466 | 9 | 3–1 | 46 % |
| 07.12.22 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1487 | 9 | 3–2 | 41 % |
| 10.11.22 | Ralf Brass Satama 1 |
1447 | 9 | 1–3 | 48 % |
| 02.11.22 | Kai Salonen Semafori |
1351 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 13.10.22 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1415 | 9 | 1–3 | 60 % |
| 05.10.22 | Teemu Hietarinta Empty Pockets |
1555 | 9 | 1–3 | 31 % |
| ~03.03.21 | Sami Vuorisalo Talli |
1612 | 8 | 2–3 | 28 % |
| ~17.02.21 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1503 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~03.02.21 | Make Lintula Satama 1 |
1520 | 8 | 3–1 | 31 % |
| ~20.01.21 | Henri Lehtonen Naapuri 2 |
1505 | 8 | 3–0 | 42 % |
| ~09.12.20 | Sami Vuorisalo Talli |
1613 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~02.12.20 | Mika Lauri Cotton 1 |
1375 | 8 | 1–3 | 59 % |
| ~18.11.20 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1383 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~04.11.20 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1620 | 8 | 1–3 | 39 % |
| ~21.10.20 | Sami Vuorisalo Talli |
1613 | 8 | 1–3 | 28 % |
| ~07.10.20 | Markus Hänninen Taimon Krouvi |
1714 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~30.09.20 | Toni Hannula Satama 1 |
1677 | 8 | 2–3 | 23 % |
| ~11.03.20 | Juuso Kottonen Satama II |
~1374 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~26.02.20 | Kosti Koistinen Proffa2 |
~1353 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~05.02.20 | Jani Korhonen Moision olkkari3 |
1704 | 8 | 1–3 | 40 % |
| ~29.01.20 | Tero Salminen Taimon Krouvi |
1659 | 8 | 3–1 | 18 % |
| ~22.01.20 | Aleksi Vyyryläinen Aura IV |
1428 | 8 | 2–3 | 57 % |
| ~15.01.20 | Mirka Kivikkö Härkä 4 |
~1203 | 8 | 3–2 | 81 % |
| ~27.11.19 | Petri Lehto Härkä3 |
1581 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~20.11.19 | Erkki Lotsari Satama II |
~1098 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~13.11.19 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1460 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~06.11.19 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa2 |
1572 | 8 | 2–3 | 30 % |
| ~30.10.19 | Jarno Heinonen Talli |
1594 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~23.10.19 | Jani Korhonen Moision olkkari3 |
1700 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~16.10.19 | Marko Jalonen Taimon Krouvi |
1399 | 8 | 3–0 | 53 % |
| ~02.10.19 | Sami Gyalog Härkä 4 |
1288 | 8 | 2–3 | 79 % |
| ~03.04.19 | Marko Kallio Jaska 3 |
1300 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~27.02.19 | Mika Lehtimäki Jaska 3 |
1357 | 8 | 3–0 | 52 % |
| ~30.01.19 | Vili Sjöroos Korona 2 |
~1298 | 8 | 2–3 | 80 % |
| ~23.01.19 | Seppo Toivio Iloinen Härkä 3 |
1348 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~10.10.18 | Jussi Helkkala Iloinen Härkä 3 |
1510 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~03.10.18 | Jani Juutinen Basso 3 |
1562 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~28.03.18 | – Koivu 3 |
8 | luovutus | ||
| ~21.03.18 | Niklas Hellström Iloinen Härkä 4 |
1449 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~14.03.18 | Sami Saksi Proffa 2 |
1399 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~07.03.18 | Henri Lehtonen G 6 |
1491 | 8 | 1–3 | 45 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29