Mikko Nissilä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1619
197 peliä
8-pallo
1650
195 peliä
9-pallo
~1358
2 peliä
Ura
Pelit
197
Voitto-%
58 %
114–83
Erä-%
55 %
423–352
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 O'bass 3. divisioona |
6 | 83 % | 79 % | 1619 |
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
9 | 56 % | 51 % | 1616 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
13 | 46 % | 47 % | 1610 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
18 | 67 % | 59 % | 1607 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1603 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
17 | 59 % | 53 % | 1604 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
17 | 59 % | 59 % | 1605 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
18 | 61 % | 56 % | 1607 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
20 | 75 % | 61 % | 1606 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
21 | 33 % | 43 % | 1600 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
23 | 57 % | 53 % | 1596 |
| 2014–15 Fox 2 II-Divisioona |
24 | 67 % | 59 % | ~1596 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 195 | 58 % | 55 % | 1650 |
| 9-pallo | 2 | 0 % | 0 % | ~1358 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.22 | Toni Hannula Satama 1 |
1682 | 8 | 2–3 | 42 % |
| 24.11.22 | Sami Aikio Semafori |
1478 | 8 | 3–2 | 79 % |
| 15.11.22 | Eero Kaunisto Galaxie 3 |
1458 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 10.11.22 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1660 | 8 | 1–3 | 34 % |
| 26.10.22 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1597 | 8 | 0–3 | 63 % |
| 19.10.22 | Petteri Räty Korona 2 |
1700 | 8 | 3–0 | 40 % |
| 12.10.22 | Timo Sipilä Poimari |
1538 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~03.03.21 | Jussi Mäkinen Raision Keilis |
~1404 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~17.02.21 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1728 | 8 | 1–3 | 33 % |
| ~10.02.21 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1381 | 8 | 3–2 | 78 % |
| ~03.02.21 | Harry Vihervirta Eku |
1592 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~27.01.21 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1455 | 8 | 2–3 | 68 % |
| ~20.01.21 | Jonne Järvi Basso 3 |
1351 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~13.01.21 | Veli-Pekka Heinonen Pub Mänty |
1649 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~09.12.20 | Erik Wihervuori Raision Keilis |
~1413 | 8 | 0–3 | 76 % |
| ~02.12.20 | Tom Rantanen Korona 1 |
1698 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~25.11.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1593 | 8 | 3–1 | 57 % |
| ~11.11.20 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1675 | 8 | 0–3 | 41 % |
| ~04.11.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1621 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~28.10.20 | Teemu Mononen Pub Mänty |
1519 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~21.10.20 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1388 | 8 | 3–2 | 80 % |
| ~14.10.20 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1728 | 8 | 2–3 | 32 % |
| ~07.10.20 | Pasi Terävä Empty Pockets |
1381 | 8 | 1–3 | 80 % |
| ~30.09.20 | Mika Hiekkamäki Eku |
1407 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~11.03.20 | Jerry Tuominen MysteryPocket |
1517 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~04.03.20 | Toni Finnholm Cotton |
1640 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~26.02.20 | Marko Savolainen Männyn Profeetat |
1507 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~12.02.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1587 | 8 | 1–3 | 64 % |
| ~05.02.20 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1620 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~29.01.20 | Kimmo Takkunen Bar Koivu 2 |
1353 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~22.01.20 | Ari Lågas Satama1 |
1433 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~15.01.20 | Heikki Vihervirta Eku bilis |
1426 | 8 | 2–3 | 74 % |
| ~27.11.19 | Tommi Peltonen Naapuri 2 |
1438 | 8 | 2–3 | 69 % |
| ~20.11.19 | Jerry Tuominen MysteryPocket |
1519 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~13.11.19 | Sami Pirhonen Cotton |
1496 | 8 | 0–3 | 78 % |
| ~06.11.19 | Miika Koivikko Männyn Profeetat |
1623 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~30.10.19 | Toni Nurmi Empty Pockets |
1366 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~23.10.19 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1534 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~16.10.19 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu 2 |
~1420 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~09.10.19 | Tomi Kurki Satama1 |
1567 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~02.10.19 | Joni Hautamäki Eku bilis |
1623 | 8 | 3–1 | 44 % |
| ~20.03.19 | Markus Kanervo Talli |
1563 | 8 | 0–3 | 65 % |
| ~13.03.19 | Esa Oksa G6 |
1689 | 8 | 2–3 | 34 % |
| ~06.03.19 | Ari Nissi Iloinen Härkä 4 |
1426 | 8 | 3–0 | 76 % |
| ~27.02.19 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1565 | 8 | 0–3 | 74 % |
| ~13.02.19 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1597 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~06.02.19 | Johannes Heinävaara Aura III |
1620 | 8 | 3–0 | 46 % |
| ~30.01.19 | Niko Hörkkö Skipo1 |
1462 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~23.01.19 | Henrik Arnell cotton pub |
1463 | 8 | 3–1 | 67 % |
| ~16.01.19 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1478 | 8 | 2–3 | 70 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29