Mikko Nissilä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1619
197 peliä
8-pallo
1650
195 peliä
9-pallo
~1358
2 peliä
Ura
Pelit
197
Voitto-%
58 %
114–83
Erä-%
55 %
423–352
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 O'bass 3. divisioona |
6 | 83 % | 79 % | 1619 |
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
9 | 56 % | 51 % | 1616 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
13 | 46 % | 47 % | 1610 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
18 | 67 % | 59 % | 1607 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1603 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
17 | 59 % | 53 % | 1604 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
17 | 59 % | 59 % | 1605 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
18 | 61 % | 56 % | 1607 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
20 | 75 % | 61 % | 1606 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
21 | 33 % | 43 % | 1600 |
| 2015–16 Fox 2 II-Divisioona |
23 | 57 % | 53 % | 1596 |
| 2014–15 Fox 2 II-Divisioona |
24 | 67 % | 59 % | ~1596 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 195 | 58 % | 55 % | 1650 |
| 9-pallo | 2 | 0 % | 0 % | ~1358 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Antti Nummelin Pub Jaska |
1460 | 9 | 0–3 | 75 % |
| 13.10.26 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1539 | 8 | 3–0 | 62 % |
| 07.10.26 | Kalle Uro Semafori |
1615 | 8 | 3–0 | 52 % |
| 30.09.26 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1665 | 8 | 3–1 | 39 % |
| 23.09.26 | Juuso Silfverhuth Höveli 1 |
1504 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 16.09.26 | Tony Launilahti Bar Koivu 2 |
1457 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 19.03.26 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 0–3 | 34 % |
| 11.03.26 | Jere Salminen Pocket X |
1501 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 05.02.26 | Onni Vaininen Aura III |
1577 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 16.12.25 | Jere Vähänikkilä Flex |
1493 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 19.11.25 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1707 | 8 | 3–2 | 33 % |
| 22.10.25 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1699 | 8 | 1–3 | 38 % |
| 07.10.25 | Henri "Möyne" Vesterinen Habby Bull |
1431 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 01.10.25 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1577 | 8 | 2–3 | 48 % |
| 17.09.25 | Atte Paloniemi Talli |
1881 | 8 | 1–3 | 13 % |
| 27.02.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1684 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 12.02.25 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1551 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 06.02.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1630 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 29.01.25 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1647 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 15.01.25 | Sami Harjula Cotton 1 |
1511 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 18.12.24 | Tomi Salminen Talli |
1702 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 12.12.24 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1530 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 04.12.24 | Jari Kraft Raision Keilis |
1346 | 8 | 3–0 | 80 % |
| 14.11.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 06.11.24 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–1 | 61 % |
| 23.10.24 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1885 | 8 | 0–3 | 17 % |
| 09.10.24 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1649 | 8 | 2–3 | 38 % |
| 19.09.24 | Jani Rautio OMG! |
1560 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 20.04.24 | Marko Linke Jaska |
1712 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 20.04.24 | Marko Linke Jaska |
1712 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 20.04.24 | Henri Huurre Basso 3 |
1586 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 20.04.24 | Kari Sinisalo Basso 3 |
1436 | 8 | 3–0 | 68 % |
| 04.04.24 | Jere Lehtilä Galaxie Shooters |
1465 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 27.03.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 19.03.24 | Mika Keto Cantina Pirate |
1449 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 06.03.24 | Henri Huurre Basso 3 |
1587 | 8 | 0–3 | 46 % |
| 27.02.24 | Niko "Kuikka" Kurki GalaX |
~1338 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 14.02.24 | Jussi Nohkola Galaxie Shooters |
1417 | 8 | 3–2 | 75 % |
| 24.01.24 | Juhani Myllyniemi Eku |
1471 | 8 | 2–3 | 63 % |
| 29.11.23 | Mika Keto Cantina Pirate |
1449 | 8 | 2–3 | 72 % |
| 16.11.23 | Janne Haltia Basso 3 |
1575 | 8 | 1–3 | 50 % |
| 08.11.23 | Niko "Jallu" Jalonen GalaX |
~1282 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 31.10.23 | Miikkael "Miksu" Söderlund Galaxie Shooters |
1688 | 8 | 3–1 | 33 % |
| 25.10.23 | Sami Hovi Jaska |
1667 | 8 | 3–1 | 86 % |
| 18.10.23 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1547 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 11.10.23 | Perttu Potinkara Eku |
1328 | 8 | 3–0 | 70 % |
| 02.03.23 | Sami Saksi Proffa 2 |
1398 | 8 | 1–3 | 79 % |
| 16.02.23 | Tomi Niemi Galaxie Shooters |
1500 | 8 | 1–3 | 65 % |
| 09.02.23 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1615 | 9 | 0–3 | 58 % |
| 08.12.22 | Joakim Von Frese OMG! |
1473 | 8 | 2–3 | 69 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29