Antti Kuopio
Iloinen Härkä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1813
96 peliä
8-pallo
1857
39 peliä
9-pallo
1709
31 peliä
10-pallo
1633
26 peliä
Ura
Pelit
96
Voitto-%
76 %
73–23
Erä-%
64 %
268–153
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
8 | 75 % | 67 % | 1813 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
8 | 50 % | 49 % | 1813 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
14 | 79 % | 65 % | 1815 |
| 2022 Iloinen Härkä 2. divisioona |
10 | 80 % | 62 % | 1819 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
8 | 100 % | 80 % | 1824 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
2 | 100 % | 86 % | 1821 |
| 2016–17 Pocket kakkonen Mestaruussarja |
13 | 62 % | 51 % | 1804 |
| 2015–16 BK kakkonen Mestaruussarja |
18 | 61 % | 60 % | 1801 |
| 2014–15 Moision Olkkari 1 II-Divisioona |
15 | 100 % | 76 % | ~1798 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 39 | 87 % | 69 % | 1857 |
| 9-pallo | 31 | 71 % | 62 % | 1709 |
| 10-pallo | 26 | 65 % | 58 % | 1633 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~08.01.20 | Henri Tähtinen Jaska 1 |
1689 | 8 | 3–0 | 48 % |
| ~05.04.17 | Toni Hannula KARADOGS |
1652 | 8 | 3–1 | 76 % |
| ~29.03.17 | Ari Lågas KARADOGS |
1430 | 10 | 3–2 | 89 % |
| ~22.03.17 | Saku Tuominen KARADOGS |
1821 | 10 | 0–3 | 37 % |
| ~15.03.17 | Martin Langford Galaxie I |
1797 | 10 | 2–3 | 55 % |
| ~22.02.17 | Dennis Hellström Par Rocks |
1515 | 10 | 3–0 | 81 % |
| ~01.02.17 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1751 | 10 | 1–3 | 51 % |
| ~18.01.17 | Kai Keihola Pub Jaska 1 |
1967 | 10 | 3–2 | 21 % |
| ~14.12.16 | Ari Lågas KARADOGS |
1430 | 10 | 3–1 | 88 % |
| ~07.12.16 | Jussi Haapasaari Galaxie I |
1871 | 10 | 3–2 | 36 % |
| ~23.11.16 | Esa Juvala Bar Puoliaika |
1758 | 8 | 0–3 | 58 % |
| ~09.11.16 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1916 | 8 | 3–2 | 34 % |
| ~02.11.16 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1690 | 10 | 1–3 | 78 % |
| ~19.10.16 | Kari Sinisalo Basso II |
1448 | 10 | 3–2 | 89 % |
| ~13.04.16 | Nuno Francisco Pocket 1/2 |
1861 | 10 | 3–0 | 44 % |
| ~06.04.16 | Hans Roine Pocket 1/2 |
1694 | 10 | 2–3 | 57 % |
| ~30.03.16 | Rasmus Kordelin Pocket 1/2 |
1671 | 10 | 0–3 | 73 % |
| ~23.03.16 | Tony Hellström Par Rocks |
1471 | 10 | 3–0 | 86 % |
| ~02.03.16 | Jarkko Vehviläinen Höveli1 |
1587 | 10 | 3–0 | 80 % |
| ~17.02.16 | Torsti Haapio Galaxie Kakkonen |
1734 | 8 | 2–3 | 67 % |
| ~03.02.16 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1936 | 8 | 2–3 | 31 % |
| ~27.01.16 | Samppa Kemppinen Proffa 1 |
1805 | 10 | 3–1 | 42 % |
| ~20.01.16 | Ville Sarkki Satama 1 |
1552 | 10 | 3–0 | 79 % |
| ~13.01.16 | Jussi Korhonen Tapper`s Inn |
1586 | 10 | 3–2 | 73 % |
| ~09.12.15 | Dennis Hellström Par Rocks |
1514 | 10 | 3–0 | 78 % |
| ~02.12.15 | Joonas Ekman Pocket 1/2 |
1819 | 10 | 0–3 | 49 % |
| ~25.11.15 | Saku Tuominen Karadogs |
1830 | 10 | 1–3 | 45 % |
| ~18.11.15 | Santtu Penttilä Höveli1 |
1769 | 10 | 3–0 | 43 % |
| ~28.10.15 | Niko Mäkelä Pelimies |
1623 | 10 | 1–3 | 70 % |
| ~21.10.15 | Martin Langford Galaxie 1 |
1786 | 10 | 3–0 | 50 % |
| ~14.10.15 | Tero Konstari Proffa 1 |
1625 | 10 | 3–2 | 55 % |
| ~30.09.15 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1677 | 8 | 3–1 | 73 % |
| ~08.04.15 | Arton Bajzinca Basso 10 |
1823 | 8 | 3–2 | 36 % |
| ~01.04.15 | Jonne Järvi Basso 10 |
1378 | 8 | 3–1 | 88 % |
| ~25.03.15 | Arton Bajzinca Basso 10 |
1823 | 8 | 3–0 | 26 % |
| ~18.03.15 | Tero Honko Cottun pub |
1503 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~11.03.15 | Sebastian Vikström Ihan vaan pubi 1 |
~1300 | 8 | 3–2 | 84 % |
| ~04.03.15 | Jarno Saarinen Ekubilis |
~1402 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~25.02.15 | Julius Saarinen Pocket 3 |
~1275 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~18.02.15 | Kari Sinisalo Basso 2 |
1450 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~11.02.15 | Mikko Nissilä Fox 2 |
1596 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~04.02.15 | Atte Paloniemi Tapper´s InnToo |
1790 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~14.01.15 | Niina Vuori Basso 10 |
~1254 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~10.12.14 | Mikko Suma Cottun pub |
~1456 | 8 | 3–1 | 59 % |
| ~19.11.14 | Jaakko Lamminpää Pocket 3 |
1539 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~05.11.14 | Kimmo Herne Fox 2 |
1471 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~29.10.14 | Antti Katajainen Tapper´s InnToo |
1267 | 8 | 3–2 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29