Antti Kuopio
Iloinen Härkä
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1813
96 peliä
8-pallo
1857
39 peliä
9-pallo
1709
31 peliä
10-pallo
1633
26 peliä
Ura
Pelit
96
Voitto-%
76 %
73–23
Erä-%
64 %
268–153
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
8 | 75 % | 67 % | 1813 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
8 | 50 % | 49 % | 1813 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
14 | 79 % | 65 % | 1815 |
| 2022 Iloinen Härkä 2. divisioona |
10 | 80 % | 62 % | 1819 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
8 | 100 % | 80 % | 1824 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
2 | 100 % | 86 % | 1821 |
| 2016–17 Pocket kakkonen Mestaruussarja |
13 | 62 % | 51 % | 1804 |
| 2015–16 BK kakkonen Mestaruussarja |
18 | 61 % | 60 % | 1801 |
| 2014–15 Moision Olkkari 1 II-Divisioona |
15 | 100 % | 76 % | ~1798 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 39 | 87 % | 69 % | 1857 |
| 9-pallo | 31 | 71 % | 62 % | 1709 |
| 10-pallo | 26 | 65 % | 58 % | 1633 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.26 | Ville Riihimäki Galaxie 1 |
1506 | 9 | 4–2 | 90 % |
| 04.02.26 | Tero Konstari Proffa |
1583 | 9 | 4–1 | 83 % |
| 04.12.25 | Mikko Tuomi Proffa |
1831 | 9 | 3–4 | 52 % |
| 26.11.25 | Mattias Bäck Par Rocks |
1520 | 9 | 4–0 | 83 % |
| 20.11.25 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1299 | 9 | 4–1 | 98 % |
| 13.11.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1662 | 8 | 3–1 | 64 % |
| 06.11.25 | Santeri Alanko Pirate V |
1560 | 9 | 4–1 | 83 % |
| 16.10.25 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 9 | 3–4 | 90 % |
| 06.03.25 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1887 | 9 | 2–4 | 44 % |
| 13.02.25 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1567 | 8 | 3–2 | 85 % |
| 09.01.25 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1848 | 9 | 2–4 | 50 % |
| 19.12.24 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 9 | 3–4 | 82 % |
| 12.12.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1565 | 9 | 4–1 | 89 % |
| 05.12.24 | Petteri Forsström Proffa |
1681 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 30.10.24 | Marianne Rusi Pirate V |
1401 | 8 | 3–1 | 95 % |
| 19.09.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 0–4 | 42 % |
| 20.04.24 | Niklas Hörkkö BullShit! |
1711 | 9 | 3–4 | 78 % |
| 20.04.24 | Joni Louhela BullShit! |
1664 | 9 | 4–3 | 68 % |
| 11.04.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1618 | 9 | 4–1 | 80 % |
| 04.04.24 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1612 | 9 | 4–2 | 84 % |
| 27.03.24 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1302 | 9 | 4–1 | 98 % |
| 29.02.24 | Pasi Mettälä Flex |
1742 | 9 | 3–4 | 62 % |
| 01.02.24 | Joni Louhela BullShit! |
1665 | 9 | 4–1 | 65 % |
| 24.01.24 | Antti Jyrkinen Aura III |
1496 | 9 | 4–3 | 94 % |
| 11.01.24 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1612 | 9 | 4–0 | 89 % |
| 14.12.23 | Pasi Mettälä Flex |
1744 | 9 | 4–1 | 55 % |
| 07.12.23 | Ville Rinkinen Pocket X |
1718 | 9 | 4–3 | 71 % |
| 23.11.23 | Joni Louhela BullShit! |
1666 | 9 | 4–2 | 60 % |
| 24.10.23 | Santtu Penttilä Flex |
1744 | 8 | 1–3 | 60 % |
| 12.10.23 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1687 | 9 | 4–0 | 62 % |
| 22.04.23 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 2 |
1628 | 8 | 3–2 | 74 % |
| 22.04.23 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1666 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 23.03.23 | Aki Mundolin Flex |
1850 | 8 | 3–2 | 46 % |
| 16.03.23 | – Höveli 1 |
9 | luovutus | ||
| 16.02.23 | Ari Niemelä Bar Koivu 2 |
1628 | 9 | 3–0 | 70 % |
| 08.02.23 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1678 | 9 | 3–1 | 63 % |
| 19.01.23 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1532 | 9 | 3–2 | 81 % |
| 16.11.22 | Aki Mundolin Flex |
1850 | 9 | 0–3 | 48 % |
| 10.11.22 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1598 | 9 | 3–0 | 75 % |
| 03.11.22 | Jani Juutinen Viskibassot |
1586 | 9 | 3–2 | 83 % |
| 06.10.22 | Ville Tuomi Fox |
1480 | 8 | 0–3 | 92 % |
| ~03.03.21 | Sami Laitervo Pocket X |
1534 | 8 | 3–2 | 84 % |
| ~17.02.21 | Henri Tähtinen Jaska 1 |
1679 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~03.02.21 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1892 | 10 | 3–1 | 44 % |
| ~20.01.21 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1855 | 8 | 3–0 | 40 % |
| ~25.11.20 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1634 | 8 | 3–1 | 73 % |
| ~04.11.20 | Jami Müller Proffa |
1693 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~28.10.20 | Tony Hellström Par Rocks |
1473 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~14.10.20 | Petri "Tami" Tamminen Jaska 1 |
1870 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~26.02.20 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 1 |
1557 | 8 | 3–1 | 82 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29