Rasmus Kordelin
Pocket X
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1707
103 peliä
8-pallo
1756
70 peliä
9-pallo
~1600
1 peliä
10-pallo
~1440
17 peliä
Ura
Pelit
103
Voitto-%
50 %
52–51
Erä-%
48 %
196–209
Vire (10 viimeisintä)
HVHHVVVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Pocket X 1. divisioona |
13 | 62 % | 57 % | 1707 |
| 2024 Pocket X 1. divisioona |
9 | 67 % | 55 % | 1705 |
| 2022 Pocket 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1699 |
| 2020–21 Pocket 1 Mestaruussarja |
3 | 67 % | 58 % | 1694 |
| 2019–20 Pocket 1 Mestaruussarja |
3 | 33 % | 45 % | 1689 |
| 2018–19 Pocket 1 Mestaruussarja |
12 | 42 % | 47 % | 1686 |
| 2017–18 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
8 | 75 % | 57 % | 1682 |
| 2016–17 Pocket 1 Mestaruussarja |
16 | 44 % | 46 % | 1676 |
| 2015–16 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
12 | 33 % | 37 % | 1671 |
| 2014–15 Pocket 2 Mestaruussarja |
11 | 55 % | 48 % | 1671 |
| 2013–14 Pocket Bar 2 Mestaruussarja |
15 | 47 % | 46 % | ~1670 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 47 % | 46 % | – |
| 8-pallo | 70 | 56 % | 51 % | 1756 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 0 % | ~1600 |
| 10-pallo | 17 | 35 % | 40 % | ~1440 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.26 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1745 | 8 | 2–3 | 46 % |
| 11.04.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1571 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 11.04.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1571 | 8 | 0–3 | 74 % |
| 08.04.26 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1816 | 8 | 0–3 | 39 % |
| 02.04.26 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1816 | 8 | 3–2 | 37 % |
| 19.03.26 | Mikko Nissilä Fox 1 |
1616 | 8 | 3–0 | 66 % |
| 05.03.26 | Lauri Vaininen Fox 1 |
1593 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 26.02.26 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 3–0 | 33 % |
| 11.02.26 | Markus Kanervo Talli |
1576 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 08.01.26 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 8 | 0–3 | 67 % |
| 11.12.25 | Juuso Kuopila Talli |
1350 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 19.11.25 | Mikko Nissilä Fox 1 |
1614 | 8 | 2–3 | 67 % |
| 09.10.25 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1713 | 8 | 3–2 | 44 % |
| 09.04.25 | Esa Oksa Korona 1 |
1665 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 01.04.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1667 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 26.03.25 | Jouni Tähti Korona 1 |
1858 | 8 | 3–1 | 27 % |
| 26.02.25 | Torsti Haapio Galaxie 13 |
1794 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 13.02.25 | Antton Laine Korona 1 |
1582 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 06.02.25 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1612 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 22.01.25 | Johannes Heinävaara Aura III |
1625 | 8 | 3–2 | 59 % |
| 20.11.24 | Henrik Hartikka Aura III |
1585 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 17.10.24 | Pertti Muurainen Bar Koivu |
1860 | 8 | 3–2 | 20 % |
| 22.04.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1893 | 9 | 0–4 | 17 % |
| ~10.02.21 | Jari "JT" Tamminen Galaxie |
1791 | 8 | 3–2 | 34 % |
| ~13.01.21 | Mikko Tuomi Proffa |
1819 | 8 | 3–0 | 33 % |
| ~14.10.20 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1641 | 10 | 1–3 | 51 % |
| ~22.01.20 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1414 | 10 | 3–0 | 82 % |
| ~06.11.19 | Tony Silvan Proffa |
1744 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~02.10.19 | Kristian Mahnala Härkä2 |
1891 | 8 | 1–3 | 21 % |
| ~10.04.19 | Pertti Muurainen Basso1 |
1866 | 8 | 3–0 | 24 % |
| ~06.03.19 | Jokke Hiltunen Jaska1 |
~1780 | 10 | 0–3 | 44 % |
| ~13.02.19 | Minh Su Tran Basso1 |
1761 | 8 | 1–3 | 36 % |
| ~23.01.19 | Iivo Gylden Härkä2 |
1819 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~28.11.18 | Mika Malmlund Gbilis |
1546 | 8 | 1–3 | 70 % |
| ~21.11.18 | Hannu Idström korona 1 |
1499 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~14.11.18 | Janne Järvelä Jaska1 |
1662 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~07.11.18 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1632 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~31.10.18 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso1 |
1767 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~24.10.18 | Hannu Moilanen Bilis ja Meininki |
1662 | 8 | 1–3 | 50 % |
| ~17.10.18 | Arto Henriksson Proffa |
1736 | 8 | 3–2 | 57 % |
| ~03.10.18 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1833 | 8 | 2–3 | 26 % |
| ~21.03.18 | Minh Su Tran Basso II |
1760 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~07.03.18 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1690 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~14.02.18 | Arto Henriksson Proffa |
1727 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~31.01.18 | Jani Högmander Bilis ja Meininki |
1580 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~22.11.17 | Nuno Francisco Iloinen Härkä 2 |
1874 | 10 | 1–3 | 27 % |
| ~15.11.17 | Rickard Malm Par Rocks |
1494 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~18.10.17 | Antti Heilakka Bilis ja Meininki |
~1620 | 10 | 1–3 | 59 % |
| ~11.10.17 | Joni Hautamäki Höveli 1 |
1626 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~15.03.17 | Toni Hannula KARADOGS |
1651 | 8 | 1–3 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29