Teemu Loponen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1402
53 peliä
8-pallo
~1355
16 peliä
9-pallo
1458
37 peliä
Ura
Pelit
53
Voitto-%
47 %
25–28
Erä-%
47 %
100–113
Vire (10 viimeisintä)
VHHHHVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Jams 3. divisioona |
2 | 50 % | 44 % | 1402 |
| 2025 Jams 3. divisioona |
24 | 46 % | 49 % | 1402 |
| 2024 Jams 4. divisioona |
21 | 57 % | 49 % | 1401 |
| 2023 Tarkkis 4. divisioona |
6 | 17 % | 29 % | ~1398 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 16 | 31 % | 36 % | ~1355 |
| 9-pallo | 37 | 54 % | 52 % | 1458 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.26 | Joni Laiho Pub Jaska |
1455 | 8 | 3–2 | 42 % |
| 08.10.26 | Aatu Niemelä Cantina Pirate |
1473 | 8 | 1–3 | 41 % |
| 19.03.26 | Mudi Al-Dulaimi Empty Pockets |
~1390 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 12.03.26 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1639 | 8 | 2–3 | 20 % |
| 05.03.26 | Kasper Grönroos Empty Pockets |
1496 | 9 | 1–3 | 42 % |
| 26.02.26 | Juho Nieminen Semafori |
~1456 | 8 | 3–2 | 45 % |
| 11.02.26 | Joni Hautamäki Bar Koivu 3 |
1589 | 8 | 3–2 | 24 % |
| 05.02.26 | Pasi Höök Höveli 1 |
1339 | 9 | 1–3 | 63 % |
| 29.01.26 | Anton "Anza" Koivisto Empty Pockets |
1318 | 9 | 3–1 | 61 % |
| 22.01.26 | Sami Harjula Cotton 1 |
1517 | 8 | 0–3 | 43 % |
| 13.01.26 | Santeri Kallio Korona 2 |
~1498 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 08.01.26 | Harto Saarinen Proffa 2 |
~1337 | 9 | 3–0 | 46 % |
| 17.12.25 | Pertti Vigren Semafori |
1460 | 9 | 2–3 | 44 % |
| 11.12.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1546 | 9 | 1–3 | 36 % |
| 02.12.25 | Sami Nurmela Höveli 1 |
1517 | 9 | 3–2 | 35 % |
| 27.11.25 | Niko Karhu Empty Pockets |
1482 | 9 | 3–1 | 40 % |
| 20.11.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 9 | 0–3 | 42 % |
| 13.11.25 | Juha Jokinen Korona 2 |
1290 | 9 | 3–0 | 70 % |
| 04.11.25 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1455 | 8 | 2–3 | 39 % |
| 30.10.25 | Sami Aikio Semafori |
1491 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 21.10.25 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1192 | 9 | 2–3 | 79 % |
| 16.10.25 | Silvo Lehto Höveli 1 |
1326 | 9 | 3–0 | 56 % |
| 08.10.25 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1580 | 9 | 3–0 | 23 % |
| 02.10.25 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1474 | 9 | 2–3 | 38 % |
| 24.09.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1600 | 9 | 3–1 | 22 % |
| 18.09.25 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1464 | 9 | 2–3 | 36 % |
| 12.04.25 | Jeremi "dj" Roivas Bar Koivu 3 |
1438 | 9 | 1–3 | 48 % |
| 12.04.25 | Samuli Siimes Bar Koivu 3 |
1543 | 9 | 0–3 | 41 % |
| 12.04.25 | Mika Inermo Bar Koivu 3 |
1480 | 9 | 0–3 | 42 % |
| 10.04.25 | Henri Laiho Pub Linnunrata 1 |
1550 | 9 | 0–3 | 36 % |
| 01.04.25 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1292 | 9 | 3–2 | 67 % |
| 27.03.25 | Jari Nieminen Pub Linnunrata 1 |
~1276 | 9 | 3–0 | 65 % |
| 13.02.25 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1313 | 9 | 0–3 | 70 % |
| 06.02.25 | Teemu Tanninen Pub Linnunrata 1 |
1250 | 9 | 3–0 | 71 % |
| 29.01.25 | Denis Kazistov Phoenix |
1636 | 8 | 1–3 | 20 % |
| 22.01.25 | Tommi Eräpuro Eku |
1311 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 15.01.25 | Janne Valsta Bar Koivu 3 |
1308 | 9 | 3–2 | 58 % |
| 09.01.25 | Make Lintula Tuopin Bilis |
1490 | 9 | 3–2 | 29 % |
| 03.12.24 | Teijo Heikkinen Pub Linnunrata 1 |
1596 | 9 | 3–1 | 18 % |
| 20.11.24 | Tommi Eräpuro Eku |
1312 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 14.11.24 | Hannu Moilanen Bar Koivu 3 |
1652 | 9 | 1–3 | 13 % |
| 06.11.24 | Make Lintula Tuopin Bilis |
1491 | 9 | 2–3 | 21 % |
| 22.10.24 | Tuomas Karmisto Galaxie Shooters |
1312 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 17.10.24 | Miikka "Miki" Salonen Pub Linnunrata 1 |
1291 | 9 | 3–2 | 54 % |
| 03.10.24 | Perttu Potinkara Eku |
1327 | 9 | 3–1 | 43 % |
| 26.09.24 | Samu Lahti Bar Koivu 3 |
1190 | 9 | 3–2 | 74 % |
| 19.09.24 | Vesa Sjöblom Tuopin Bilis |
1715 | 8 | 0–3 | 10 % |
| 20.04.24 | Henri Huurre Basso 3 |
1586 | 8 | 3–2 | 9 % |
| 21.03.24 | Henri Huurre Basso 3 |
1586 | 8 | 2–3 | 6 % |
| 14.03.24 | Ville Riihimäki GalaX |
1507 | 8 | 0–3 | 41 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29