Onni Vaininen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1573
79 peliä
8-pallo
1575
34 peliä
9-pallo
1577
44 peliä
10-pallo
~1400
1 peliä
Ura
Pelit
79
Voitto-%
48 %
38–41
Erä-%
49 %
188–195
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Aura III 2. divisioona |
4 | 0 % | 29 % | 1573 |
| 2025 Aura III 1. divisioona |
10 | 10 % | 31 % | 1576 |
| 2024 Aura III 1. divisioona |
14 | 43 % | 49 % | 1589 |
| 2023 Aura III 1. divisioona |
18 | 67 % | 56 % | 1603 |
| 2022 Aura III 1. divisioona |
19 | 68 % | 57 % | 1611 |
| 2020–21 Aura III I-Divisioona |
4 | 25 % | 36 % | ~1600 |
| 2015–16 Aura B I-Divisioona |
10 | 50 % | 51 % | ~1590 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 34 | 41 % | 46 % | 1575 |
| 9-pallo | 44 | 55 % | 51 % | 1577 |
| 10-pallo | 1 | 0 % | 0 % | ~1400 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Kimmo Pelkonen Proffa 2 |
1455 | 9 | 1–4 | 73 % |
| 28.10.26 | Miikkael "Miksu" Söderlund Tuopin Bilis |
1688 | 9 | 2–4 | 34 % |
| 21.10.26 | Toni Kallio Korona 2 |
1599 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 24.09.26 | Jani Juutinen Empty Pockets |
1585 | 9 | 1–4 | 57 % |
| 26.02.26 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1532 | 8 | 0–3 | 62 % |
| 05.02.26 | Mikko Nissilä Fox 1 |
1615 | 8 | 1–3 | 54 % |
| 20.01.26 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 9 | 3–4 | 57 % |
| 08.01.26 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1678 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 17.12.25 | Kristian Mahnala Moision Olkkari 1 |
1882 | 8 | 0–3 | 15 % |
| 11.12.25 | Jerry Lastunen Taimon Krouvi |
~1560 | 9 | 0–4 | 68 % |
| 27.11.25 | Markus Kanervo Talli |
1577 | 9 | 2–4 | 58 % |
| 05.11.25 | Mika Nguyen Pocket X |
1494 | 9 | 2–4 | 73 % |
| 22.10.25 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1645 | 9 | 4–2 | 53 % |
| 18.09.25 | Jere Salminen Pocket X |
1505 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 11.03.25 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1668 | 8 | 0–3 | 45 % |
| 26.02.25 | Joona Ståhlstöm Korona 1 |
1453 | 8 | 3–1 | 72 % |
| 13.02.25 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1691 | 8 | 0–3 | 52 % |
| 05.02.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1596 | 9 | 3–4 | 66 % |
| 09.01.25 | Aku Nordblom Galaxie 13 |
1987 | 9 | 1–4 | 14 % |
| 19.12.24 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1670 | 8 | 2–3 | 47 % |
| 04.12.24 | Joona Savolainen Korona 2 |
~1240 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 14.11.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1659 | 8 | 2–3 | 51 % |
| 30.10.24 | Tom Rantanen Korona 1 |
1646 | 9 | 4–1 | 43 % |
| 23.10.24 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1808 | 9 | 2–4 | 21 % |
| 16.10.24 | Juha Jokinen Korona 2 |
1286 | 9 | 4–1 | 96 % |
| 02.10.24 | Mika Nguyen Pocket X |
1497 | 9 | 2–4 | 72 % |
| 25.09.24 | Timo Sipilä Poimari |
1543 | 9 | 4–2 | 71 % |
| 18.09.24 | Mikko Nieminen Galaxie 13 |
1615 | 9 | 4–2 | 66 % |
| 20.04.24 | Niko Virta BullShit! |
1661 | 9 | 4–1 | 49 % |
| 20.04.24 | Ville Aholainen Flex |
1678 | 9 | 0–4 | 48 % |
| 10.04.24 | Esa Oksa Korona 1 |
1671 | 9 | 4–0 | 38 % |
| 03.04.24 | Esa Oksa Korona 1 |
1671 | 9 | 0–4 | 42 % |
| 27.03.24 | Mikko Nousiainen Korona 1 |
1680 | 8 | 1–3 | 42 % |
| 20.03.24 | Aleksi Sippola Iloinen Härkä |
1812 | 9 | 1–4 | 30 % |
| 13.03.24 | Jarno Suhonen Bar Koivu |
1685 | 8 | 3–1 | 56 % |
| 07.03.24 | Santtu Penttilä Flex |
1741 | 8 | 3–2 | 34 % |
| 28.02.24 | Timo Leiniö Pocket X |
1703 | 8 | 3–0 | 53 % |
| 07.02.24 | Juho Toivonen BullShit! |
1526 | 9 | 0–4 | 81 % |
| 24.01.24 | Henri Tähtinen Iloinen Härkä |
1677 | 8 | 3–1 | 50 % |
| 10.01.24 | Joni Salovaara Flex |
1550 | 9 | 4–0 | 66 % |
| 12.12.23 | Markus Ylitalo Pocket X |
1679 | 9 | 4–2 | 59 % |
| 05.12.23 | Joona Ståhlstöm Korona 1 |
1455 | 9 | 4–0 | 64 % |
| 30.11.23 | Jesse Aaltonen BullShit! |
1683 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 16.11.23 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 3–2 | 48 % |
| 19.10.23 | Janne Wiss Korona 1 |
1710 | 9 | 4–3 | 21 % |
| 11.10.23 | Joni Aaltonen BullShit! |
1655 | 9 | 4–3 | 53 % |
| 12.04.23 | Toni Miettinen Satama 2 |
1568 | 9 | 4–0 | 50 % |
| 05.04.23 | Jesse Aaltonen Satama 2 |
1677 | 9 | 4–3 | 43 % |
| 29.03.23 | Joni Aaltonen Satama 2 |
1650 | 9 | 4–2 | 44 % |
| 23.03.23 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1638 | 9 | 4–2 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29