Jussi Laaksonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1687
118 peliä
8-pallo
1744
105 peliä
9-pallo
~1568
13 peliä
Ura
Pelit
118
Voitto-%
75 %
89–29
Erä-%
63 %
288–172
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taurus Iloinen Härkä 1. divisioona |
5 | 60 % | 53 % | 1687 |
| 2025 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
18 | 72 % | 61 % | 1688 |
| 2024 Galaxie 13 1. divisioona |
9 | 56 % | 50 % | 1686 |
| 2023 Galaxie 3 2. divisioona |
11 | 64 % | 63 % | 1688 |
| 2020–21 GBilis I-Divisioona |
4 | 75 % | 62 % | 1696 |
| 2019–20 GBilis I-Divisioona |
3 | 67 % | 55 % | 1698 |
| 2018–19 Gbilis Mestaruussarja |
5 | 40 % | 35 % | 1701 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
11 | 91 % | 71 % | 1707 |
| 2016–17 GBilis United I-Divisioona |
13 | 77 % | 61 % | 1709 |
| 2015–16 BK-1 II-Divisioona |
22 | 86 % | 67 % | 1709 |
| 2014–15 BK-1 III-Divisioona |
17 | 88 % | 81 % | ~1706 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 105 | 78 % | 65 % | 1744 |
| 9-pallo | 13 | 54 % | 51 % | ~1568 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1690 | 8 | 0–3 | 53 % |
| 13.10.26 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1753 | 8 | 0–3 | 44 % |
| 29.09.26 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1572 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 22.09.26 | Mika Nguyen Pocket X |
1493 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 15.09.26 | Ari Lågas Korona 1 |
1450 | 8 | 3–0 | 79 % |
| 11.04.26 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 3 |
1714 | 8 | 3–1 | 43 % |
| 11.04.26 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1539 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 08.04.26 | Markus Ylitalo Satama 1 |
1699 | 8 | 3–0 | 44 % |
| 02.04.26 | Nuutti Uusitalo Satama 1 |
1397 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 25.03.26 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1632 | 8 | 3–2 | 52 % |
| 10.03.26 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1553 | 9 | 4–1 | 65 % |
| 04.03.26 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 4–3 | 45 % |
| 03.02.26 | Ralf Brass Satama 1 |
1446 | 9 | 4–2 | 79 % |
| 28.01.26 | Manu Randell Raision Keilis |
1617 | 9 | 3–4 | 59 % |
| 07.01.26 | Antti Nummelin Jaska |
1455 | 9 | 4–1 | 82 % |
| 18.12.25 | Jesse Saajala OMG! |
1617 | 9 | 0–4 | 62 % |
| 03.12.25 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1385 | 9 | 4–3 | 90 % |
| 25.11.25 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1625 | 8 | 3–1 | 55 % |
| 19.11.25 | Miikkael "Miksu" Söderlund Pirates |
1687 | 9 | 3–4 | 50 % |
| 11.11.25 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1538 | 9 | 4–0 | 70 % |
| 05.11.25 | Timi Teikari Jaska |
1466 | 9 | 1–4 | 84 % |
| 28.10.25 | Antti Välilä OMG! |
1665 | 9 | 1–4 | 60 % |
| 22.10.25 | Antti Veijola Poimari |
~1171 | 9 | 4–0 | 98 % |
| 30.01.25 | Jouko Hiltunen Korona 1 |
1937 | 9 | 0–4 | 16 % |
| 22.01.25 | Toni Luotonen Bar Koivu |
~1300 | 8 | 3–2 | 91 % |
| 16.01.25 | Tomi Sormunen Korona 2 |
~1333 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 09.01.25 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1451 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 19.12.24 | Timo Leiniö Pocket X |
1717 | 8 | 1–3 | 56 % |
| 31.10.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1579 | 8 | 1–3 | 69 % |
| 24.10.24 | Janne Mickelsson Poimari |
1608 | 8 | 0–3 | 68 % |
| 03.10.24 | Ari Niemelä Bar Koivu |
1614 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 26.09.24 | Hanna Iivonen Korona 2 |
1398 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 20.04.24 | Boris Parkkunen Poimari |
1661 | 8 | 2–3 | 55 % |
| 20.04.24 | Mikko Jokinen Poimari |
1633 | 8 | 3–2 | 65 % |
| 20.04.24 | Markus Kanervo Talli |
1583 | 8 | 3–0 | 63 % |
| 19.03.24 | Tomi Salminen Talli |
1696 | 8 | 2–3 | 62 % |
| 13.03.24 | Jussi Mäkinen Raision Keilis 2 |
~1407 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 07.03.24 | Janne Mickelsson Korona 2 |
1605 | 8 | 1–3 | 70 % |
| 08.02.24 | Sami Harjula Cotton 1 |
1508 | 8 | 3–2 | 81 % |
| 13.12.23 | Ninni Heikkilä Proffa 2 |
1437 | 8 | 1–3 | 85 % |
| 28.11.23 | Tero Honko Cotton 1 |
1493 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 22.11.23 | Eetu Oksanen Poimari |
1573 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 24.10.23 | Teemu Passoja Proffa 2 |
1313 | 8 | 3–0 | 85 % |
| ~03.03.21 | Elisa Tolppanen Basso 1 |
1330 | 8 | 1–3 | 94 % |
| ~03.02.21 | Miika Kaunisto Moision Rokkari |
1536 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~13.01.21 | Mikko Ollikainen Aura III |
1463 | 8 | 3–0 | 84 % |
| ~25.11.20 | Jesse Laihonen Grillihärkä |
1783 | 8 | 3–2 | 38 % |
| ~04.03.20 | Reko Suomi Härkä V |
1500 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~27.11.19 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1448 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~13.11.19 | Teemu Levonen Härkä V |
1708 | 8 | 0–3 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29