Jan Salminen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1572
46 peliä
8-pallo
~1597
10 peliä
9-pallo
1536
35 peliä
10-pallo
~1402
1 peliä
Ura
Pelit
46
Voitto-%
43 %
20–26
Erä-%
46 %
112–131
Vire (10 viimeisintä)
VVVHVHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket X 1. divisioona |
7 | 57 % | 54 % | 1572 |
| 2025 Pocket X 1. divisioona |
26 | 46 % | 47 % | 1571 |
| 2024 Pocket X 1. divisioona |
13 | 31 % | 39 % | ~1565 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 10 | 50 % | 50 % | ~1597 |
| 9-pallo | 35 | 43 % | 45 % | 1536 |
| 10-pallo | 1 | 0 % | 40 % | ~1402 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.26 | Marko Kolehmainen Satama 1 |
1603 | 9 | 4–2 | 42 % |
| 27.10.26 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1565 | 9 | 4–0 | 45 % |
| 21.10.26 | Lauri Vaininen Pirate V |
1592 | 8 | 3–1 | 42 % |
| 15.10.26 | Esa Oksa Korona 1 |
1658 | 9 | 2–4 | 32 % |
| 07.10.26 | Jani Rautio OMG! |
1558 | 9 | 4–2 | 43 % |
| 01.10.26 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1690 | 9 | 0–4 | 30 % |
| 22.09.26 | Sami Hovi Taurus Iloinen Härkä |
1680 | 10 | 2–3 | 33 % |
| 11.04.26 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1506 | 9 | 1–4 | 66 % |
| 11.04.26 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1610 | 9 | 0–4 | 48 % |
| 11.04.26 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1646 | 9 | 4–2 | 38 % |
| 08.04.26 | Juho Kelhu Moision Olkkari 1 |
1709 | 9 | 3–4 | 26 % |
| 02.04.26 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1701 | 8 | 3–1 | 31 % |
| 24.03.26 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1712 | 9 | 3–4 | 25 % |
| 19.03.26 | Janne Mickelsson Fox 1 |
1608 | 9 | 4–2 | 39 % |
| 11.03.26 | Janne Mickelsson Fox 1 |
1608 | 9 | 0–4 | 43 % |
| 05.03.26 | Mika Lavi Fox 1 |
1672 | 9 | 4–2 | 29 % |
| 26.02.26 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1610 | 9 | 1–4 | 47 % |
| 11.02.26 | Juuso Kuopila Talli |
1351 | 9 | 4–2 | 83 % |
| 05.02.26 | Joni Salovaara Flex |
1546 | 9 | 2–4 | 51 % |
| 27.01.26 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1665 | 9 | 4–1 | 31 % |
| 20.01.26 | Mika Lavi Fox 1 |
1672 | 9 | 4–3 | 26 % |
| 13.01.26 | Jesse Strömberg Habby Bull |
1592 | 9 | 4–1 | 37 % |
| 08.01.26 | Tommi Hautanen Aura III |
~1618 | 9 | 4–2 | 39 % |
| 16.12.25 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1814 | 8 | 2–3 | 14 % |
| 11.12.25 | Atte Paloniemi Talli |
1880 | 9 | 2–4 | 5 % |
| 02.12.25 | Aki Mundolin Flex |
1848 | 9 | 1–4 | 7 % |
| 27.11.25 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1532 | 9 | 4–3 | 43 % |
| 30.10.25 | Jani Suokas Taimon Krouvi |
1617 | 9 | 1–4 | 34 % |
| 21.10.25 | Juuso Kuopila Talli |
1350 | 8 | 0–3 | 79 % |
| 16.10.25 | Valtteri Rautio Flex |
1486 | 8 | 3–0 | 54 % |
| 01.10.25 | Niklas Hörkkö Fox 1 |
1716 | 9 | 1–4 | 23 % |
| 24.09.25 | Kim Laakso Habby Bull |
~1304 | 9 | 4–0 | 75 % |
| 18.09.25 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1742 | 9 | 3–4 | 11 % |
| 26.03.25 | Iivo Gylden Korona 1 |
1804 | 9 | 2–4 | 9 % |
| 06.02.25 | Lassi Heiskanen Bar Koivu |
1805 | 9 | 4–3 | 5 % |
| 29.01.25 | Toni Kallio Korona 2 |
1596 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 22.01.25 | Niko Laakso Aura III |
~1591 | 9 | 2–4 | 30 % |
| 09.01.25 | Timo Sipilä Poimari |
1542 | 9 | 1–4 | 37 % |
| 19.12.24 | Antti Koivula Galaxie 13 |
1661 | 9 | 0–4 | 29 % |
| 10.12.24 | Esa Oksa Korona 1 |
1667 | 8 | 3–1 | 20 % |
| 05.12.24 | Tien "Honkki" Hoang Lam Bar Koivu |
1729 | 8 | 1–3 | 15 % |
| 27.11.24 | Markus Poikonen Korona 2 |
1549 | 8 | 3–2 | 36 % |
| 31.10.24 | Jimi Yli-Pohja Galaxie 13 |
1492 | 9 | 4–3 | 34 % |
| 17.10.24 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 9 | 2–4 | 22 % |
| 10.10.24 | Ilkka Helajärvi Korona 2 |
1460 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 19.09.24 | Timo Sipilä Poimari |
1543 | 9 | 3–4 | 41 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29