Markku Taurula
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1365
105 peliä
8-pallo
1373
104 peliä
9-pallo
~1522
1 peliä
Ura
Pelit
105
Voitto-%
40 %
42–63
Erä-%
43 %
166–218
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Eku 5. divisioona |
3 | 100 % | 90 % | 1365 |
| 2025 Eku 4. divisioona |
9 | 22 % | 34 % | 1363 |
| 2024 Eku 4. divisioona |
4 | 0 % | 14 % | 1364 |
| 2023 Eku 4. divisioona |
6 | 50 % | 44 % | 1367 |
| 2022 Eku 3. divisioona |
2 | 50 % | 50 % | 1373 |
| 2020–21 Eku II-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1383 |
| 2019–20 Eku bilis II-Divisioona |
5 | 40 % | 45 % | 1386 |
| 2018–19 Eku III-Divisioona |
13 | 31 % | 43 % | 1390 |
| 2017–18 Eku bilis II-Divisioona |
17 | 35 % | 40 % | 1392 |
| 2016–17 Eku bilis I-Divisioona |
3 | 33 % | 46 % | 1395 |
| 2015–16 Surutoin II-Divisioona |
12 | 33 % | 39 % | 1395 |
| 2014–15 D-klubi III-Divisioona |
22 | 59 % | 56 % | ~1400 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 104 | 39 % | 43 % | 1373 |
| 9-pallo | 1 | 100 % | 75 % | ~1522 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~03.10.18 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1768 | 8 | 2–3 | 13 % |
| ~04.04.18 | Sami Elmeranta Ihan vaan pubi |
1539 | 8 | 3–0 | 26 % |
| ~28.03.18 | Jere Vähänikkilä Ihan vaan pubi |
1493 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~21.03.18 | Aleksi Vyyryläinen Ihan vaan pubi |
1422 | 8 | 3–1 | 47 % |
| ~07.03.18 | Mikko Kaarmela Satama |
1396 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~28.02.18 | Niko Heiskala Basso 3 |
1648 | 8 | 1–3 | 21 % |
| ~14.02.18 | Ville Lehto FOX 2 |
~1426 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~07.02.18 | Janne Saaristo Skipo 1 |
1636 | 8 | 0–3 | 19 % |
| ~31.01.18 | Rami Tulonen AURA III |
1567 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~24.01.18 | Jussi Laakso Pirate 1 |
1638 | 8 | 0–3 | 19 % |
| ~17.01.18 | Niko Karhu Empty pockets |
1479 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~29.11.17 | Sami Elmeranta Ihan vaan pubi |
1541 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~22.11.17 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1589 | 8 | 3–1 | 34 % |
| ~15.11.17 | Niklas Hörkkö Satama |
1677 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~08.11.17 | Tony Launilahti Basso 3 |
1495 | 8 | 3–1 | 30 % |
| ~01.11.17 | Mikko Nissilä FOX 2 |
1604 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~18.10.17 | Pertti Vigren AURA III |
1453 | 8 | 2–3 | 47 % |
| ~04.10.17 | Jerry Tuominen Empty pockets |
1536 | 8 | 1–3 | 23 % |
| ~26.10.16 | Eetu Fromholdt Pocket - Bilis ja Meininki |
1612 | 8 | 3–1 | 16 % |
| ~19.10.16 | Lauri Kauppinen Cotton Pub |
1482 | 8 | 1–3 | 36 % |
| ~12.10.16 | Kimmo Passoja Bar Koivu 1 |
1438 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~23.03.16 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1681 | 8 | 0–3 | 17 % |
| ~09.03.16 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1469 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~02.03.16 | Joni Laine G-Klubi |
1460 | 8 | 1–3 | 46 % |
| ~24.02.16 | Pasi Terävä Pocket 3 |
1389 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~17.02.16 | Riku Laine Basso 3 |
1341 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~10.02.16 | Niko Heinonen Ekun bilis |
1427 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~20.01.16 | Sami Maisalo Fox 2 |
1531 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~02.12.15 | Aki Viitala ihan vaan pubi 99 |
1410 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~25.11.15 | Marko Kallio Pub Jaska 2 |
1301 | 8 | 3–1 | 71 % |
| ~18.11.15 | Joni Laine G-Klubi |
1460 | 8 | 2–3 | 47 % |
| ~04.11.15 | Tomi Aho Basso 3 |
1506 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~28.10.15 | Jouko Heikkinen Ekun bilis |
1608 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~08.04.15 | Juha Maanpää Ihan vaan pubi 2 |
1420 | 8 | 2–0 | 45 % |
| ~01.04.15 | Mikko Andersson Ihan vaan pubi 2 |
1450 | 8 | 0–2 | 60 % |
| ~25.03.15 | Kristian "Krisu" Stenroos Ihan vaan pubi 2 |
1455 | 8 | 2–1 | 56 % |
| ~18.03.15 | Tomi Niemi Masa Team |
1515 | 8 | 0–2 | 54 % |
| ~11.03.15 | Esa Immonen Höveli 2 |
1380 | 8 | 2–0 | 48 % |
| ~04.03.15 | Janne Kivelä BK-1 |
1566 | 8 | 1–2 | 52 % |
| ~25.02.15 | Jari Saari Iloinen Härkä 3 |
1425 | 8 | 2–1 | 57 % |
| ~18.02.15 | Juha-matti Hörkkö Pocket 5 |
~1291 | 8 | 2–1 | 60 % |
| ~04.02.15 | Mikael Karjalainen Semafori |
1364 | 8 | 2–0 | 54 % |
| ~28.01.15 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1755 | 8 | 0–2 | 28 % |
| ~21.01.15 | Toni Finnholm Ihan vaan pubi 2 |
1627 | 8 | 2–1 | 44 % |
| ~10.12.14 | Jussi Anttila Surutoin |
1258 | 8 | 2–0 | 48 % |
| ~10.12.14 | Juha Jääskeläinen Tapper´s InnTres |
1575 | 8 | 1–2 | 44 % |
| ~10.12.14 | Ilir Durmishaj Basso 3 |
1671 | 8 | 0–2 | 36 % |
| ~10.12.14 | Jari Kärkänen Old Smuggler |
~1019 | 8 | 2–0 | 72 % |
| ~10.12.14 | Tomi Aaltonen Masa Team |
1562 | 8 | 2–0 | 42 % |
| ~03.12.14 | Jouko Turpeinen Höveli 2 |
1429 | 8 | 0–2 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29