Miika Koivikko
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1627
195 peliä
8-pallo
1660
165 peliä
9-pallo
1557
30 peliä
Ura
Pelit
195
Voitto-%
61 %
118–77
Erä-%
55 %
426–347
Vire (10 viimeisintä)
VVVHHHVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Korona 1 1. divisioona |
3 | 100 % | 71 % | 1627 |
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
16 | 56 % | 53 % | 1625 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
14 | 50 % | 48 % | 1621 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
16 | 75 % | 66 % | 1620 |
| 2022 Pub Mänty 1. divisioona |
19 | 37 % | 43 % | 1616 |
| 2020–21 Pub Mänty II-Divisioona |
15 | 53 % | 48 % | 1620 |
| 2019–20 Männyn Profeetat II-Divisioona |
16 | 88 % | 70 % | 1624 |
| 2018–19 Pub Mänty II-Divisioona |
12 | 58 % | 54 % | 1621 |
| 2017–18 Pub Mänty II-Divisioona |
18 | 83 % | 69 % | 1617 |
| 2016–17 Pub Mänty 2 I-Divisioona |
17 | 41 % | 46 % | 1606 |
| 2015–16 Surutoin II-Divisioona |
24 | 71 % | 61 % | 1598 |
| 2014–15 Surutoin III-Divisioona |
25 | 48 % | 46 % | 1585 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 165 | 63 % | 57 % | 1660 |
| 9-pallo | 30 | 47 % | 48 % | 1557 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.23 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 9 | 4–0 | 45 % |
| 08.03.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1689 | 9 | 1–4 | 37 % |
| 02.03.23 | Jesse "pappa" Aaltonen Taimon Krouvi |
1547 | 9 | 1–4 | 63 % |
| 15.02.23 | Onni Vaininen Aura III |
1611 | 9 | 4–2 | 47 % |
| 09.02.23 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1766 | 9 | 0–4 | 25 % |
| 02.02.23 | Lauri Kauppinen Cotton 1 |
1469 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 26.01.23 | Niko Virta Satama 2 |
1660 | 9 | 2–4 | 70 % |
| 12.01.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1689 | 9 | 2–4 | 39 % |
| 15.12.22 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1799 | 9 | 4–3 | 22 % |
| 08.12.22 | Onni Vaininen Aura III |
1611 | 9 | 1–4 | 56 % |
| 29.11.22 | Minh Su Tran Basson pelimiehet |
1765 | 8 | 1–3 | 28 % |
| 24.11.22 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 9 | 4–1 | 85 % |
| 17.11.22 | Joni Aaltonen Satama 2 |
1649 | 9 | 4–3 | 41 % |
| 10.11.22 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 9 | 1–4 | 59 % |
| 27.10.22 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1637 | 9 | 1–4 | 59 % |
| 19.10.22 | Johannes Heinävaara Aura III |
1620 | 9 | 2–4 | 53 % |
| 13.10.22 | Chi an Nguyen Basson pelimiehet |
~1503 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 06.10.22 | Janne Kivimäki Cotton 1 |
1397 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~03.03.21 | Heikki Vihervirta Eku |
1425 | 8 | 3–0 | 76 % |
| ~17.02.21 | Jesse Laine Raision Keilis |
1691 | 8 | 3–1 | 38 % |
| ~10.02.21 | Tom Rantanen Korona 1 |
1696 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~03.02.21 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1594 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~27.01.21 | Juho Jalo Basso 3 |
1585 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~20.01.21 | Arto Mustikkamaa Bar Koivu 2 |
~1421 | 8 | 2–3 | 80 % |
| ~09.12.20 | Harry Vihervirta Eku |
1592 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~02.12.20 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1701 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~25.11.20 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1728 | 8 | 3–2 | 32 % |
| ~18.11.20 | Petteri Hagstr m Empty Pockets |
~1583 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~11.11.20 | Roni Ruohonen Basso 3 |
1621 | 8 | 1–3 | 74 % |
| ~28.10.20 | Mika Lavi Mr Fox |
1686 | 8 | 1–3 | 40 % |
| ~21.10.20 | Harry Vihervirta Eku |
1592 | 8 | 0–3 | 63 % |
| ~07.10.20 | Ian Johannes Granström Korona 1 |
~1565 | 8 | 0–3 | 78 % |
| ~30.09.20 | Jaakko Lamminpää Empty Pockets |
1577 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~11.03.20 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1508 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~04.03.20 | Santeri Hyppönen Empty Pockets |
1510 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~26.02.20 | Marko Nurmi Mr fox |
1652 | 8 | 3–0 | 43 % |
| ~12.02.20 | Miika Laukkanen Bar Koivu 2 |
1581 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~05.02.20 | Toni Hannula Satama1 |
1675 | 8 | 3–0 | 42 % |
| ~29.01.20 | Joni Hautamäki Eku bilis |
1621 | 8 | 3–1 | 40 % |
| ~22.01.20 | Joonas Grönberg Naapuri 2 |
1427 | 8 | 3–2 | 77 % |
| ~15.01.20 | Tepi Lehto MysteryPocket |
1245 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~27.11.19 | Henrik Arnell Cotton |
1465 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~20.11.19 | Juho Jalo Basso 3 |
1587 | 8 | 0–3 | 56 % |
| ~13.11.19 | Niko Karhu Empty Pockets |
1479 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~06.11.19 | Mikko Nissilä Mr fox |
1606 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~30.10.19 | Kimmo Takkunen Bar Koivu 2 |
1353 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~23.10.19 | Ralf Brass Satama1 |
1446 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~16.10.19 | Harry Vihervirta Eku bilis |
1589 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~02.10.19 | Teemu Tuparinne MysteryPocket |
1420 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~03.04.19 | Veli-Matti Ahia Talli |
1558 | 8 | 3–1 | 60 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29