Heikki Vainikka
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1585
41 peliä
8-pallo
~1621
7 peliä
9-pallo
1529
29 peliä
10-pallo
~1567
5 peliä
Ura
Pelit
41
Voitto-%
39 %
16–25
Erä-%
48 %
95–105
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHHVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taurus Iloinen Härkä 1. divisioona |
6 | 0 % | 30 % | 1585 |
| 2025 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
16 | 50 % | 54 % | 1586 |
| 2024 Taurus Iloinen Härkä 2. divisioona |
14 | 43 % | 46 % | ~1586 |
| 2018–19 Gbilis Mestaruussarja |
5 | 40 % | 50 % | ~1607 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 7 | 29 % | 45 % | ~1621 |
| 9-pallo | 29 | 41 % | 47 % | 1529 |
| 10-pallo | 5 | 40 % | 52 % | ~1567 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Atte Paloniemi Talli |
1876 | 10 | 2–3 | 15 % |
| 13.10.26 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1697 | 9 | 2–4 | 32 % |
| 08.10.26 | Niklas Hörkkö Satama 1 |
1720 | 9 | 1–4 | 33 % |
| 29.09.26 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1815 | 9 | 3–4 | 17 % |
| 22.09.26 | Ville Rinkinen Pocket X |
1721 | 9 | 0–4 | 30 % |
| 15.09.26 | Esa Oksa Korona 1 |
1658 | 9 | 2–4 | 39 % |
| 11.04.26 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1718 | 9 | 4–2 | 22 % |
| 11.04.26 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1718 | 9 | 4–0 | 22 % |
| 08.04.26 | Ralf Brass Satama 1 |
1445 | 9 | 4–1 | 68 % |
| 02.04.26 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1644 | 9 | 1–4 | 38 % |
| 10.03.26 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz Pirates |
1655 | 8 | 2–3 | 40 % |
| 11.02.26 | Timo Sipilä Poimari |
1533 | 9 | 2–4 | 57 % |
| 03.02.26 | Ville Sarkki Satama 1 |
1528 | 8 | 2–3 | 61 % |
| 14.01.26 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 3 |
1721 | 9 | 4–2 | 22 % |
| 18.12.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1467 | 9 | 4–1 | 67 % |
| 03.12.25 | Toni Miettinen Satama 1 |
1544 | 9 | 4–3 | 46 % |
| 19.11.25 | Ilkka Yliportimo Pirates |
1554 | 9 | 1–4 | 55 % |
| 28.10.25 | Jesse Saajala OMG! |
1616 | 8 | 2–3 | 49 % |
| 22.10.25 | Joni Peippo Poimari |
1377 | 9 | 4–2 | 80 % |
| 07.10.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1666 | 9 | 3–4 | 34 % |
| 30.09.25 | Panikos Cleanthous Pirates |
1473 | 9 | 4–1 | 65 % |
| 17.09.25 | Timo Huhta Jaska |
1523 | 9 | 3–4 | 60 % |
| 26.02.25 | Jarno Heikkilä Satama 1 |
1647 | 8 | 3–1 | 33 % |
| 11.02.25 | Julia Finnholm Cotton 1 |
~1374 | 8 | 3–1 | 71 % |
| 28.01.25 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1670 | 9 | 0–3 | 34 % |
| 15.01.25 | Jesse Saajala OMG! |
1615 | 9 | 1–3 | 52 % |
| 07.01.25 | Toni Miettinen Moision Olkkari 1 |
1552 | 9 | 3–0 | 43 % |
| 12.12.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1472 | 9 | 1–3 | 71 % |
| 20.11.24 | Miika Koivikko Fox |
1621 | 8 | 1–3 | 49 % |
| 07.11.24 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1661 | 9 | 3–1 | 44 % |
| 30.10.24 | Ninni Heikkilä Satama 1 |
1436 | 9 | 2–3 | 73 % |
| 22.10.24 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1471 | 9 | 3–2 | 73 % |
| 17.10.24 | Jarno Heinonen Talli |
1577 | 9 | 2–3 | 52 % |
| 08.10.24 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1670 | 9 | 1–3 | 47 % |
| 26.09.24 | Antti Välilä OMG! |
1655 | 9 | 0–3 | 69 % |
| 17.09.24 | Simo "simppa" Sainio Moision Olkkari 1 |
1463 | 9 | 3–1 | 87 % |
| ~14.11.18 | Mikko Tuomi Proffa |
1803 | 10 | 2–3 | 50 % |
| ~07.11.18 | Iivo Gylden Härkä2 |
1818 | 10 | 3–2 | 33 % |
| ~31.10.18 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1941 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~17.10.18 | Hannu Idström korona 1 |
1500 | 10 | 2–3 | 76 % |
| ~03.10.18 | Jani Jokiniemi Bar Koivu 1 |
~1590 | 10 | 3–0 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29