Teemu Hietarinta
Empty Pockets
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1538
128 peliä
8-pallo
1535
119 peliä
9-pallo
~1580
9 peliä
Ura
Pelit
128
Voitto-%
52 %
67–61
Erä-%
53 %
260–235
Vire (10 viimeisintä)
VHHHVHHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Empty Pockets 3. divisioona |
1 | 100 % | 100 % | 1538 |
| 2024 Empty Pockets 3. divisioona |
9 | 22 % | 33 % | 1537 |
| 2023 Empty Pockets 3. divisioona |
17 | 47 % | 50 % | 1541 |
| 2022 Empty Pockets 3. divisioona |
13 | 62 % | 54 % | 1551 |
| 2019–20 Empty Pockets II-Divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1570 |
| 2018–19 Empty Pockets II-Divisioona |
18 | 61 % | 57 % | 1570 |
| 2017–18 Empty pockets II-Divisioona |
12 | 50 % | 49 % | 1569 |
| 2016–17 Empty pockets II-Divisioona |
20 | 65 % | 61 % | 1565 |
| 2015–16 Pocket 3 II-Divisioona |
7 | 29 % | 45 % | ~1558 |
| 2014–15 Pocket 3 II-Divisioona |
17 | 41 % | 48 % | ~1551 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 119 | 51 % | 52 % | 1535 |
| 9-pallo | 9 | 67 % | 63 % | ~1580 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~06.11.19 | Niko Manner Basso 3 |
~1617 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~23.10.19 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1419 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~09.10.19 | Harry Vihervirta Eku bilis |
1589 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~02.10.19 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1604 | 8 | 2–3 | 55 % |
| ~03.04.19 | Juuso Silfverhuth Iloinen Härkä 4 |
1503 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~27.03.19 | Mirka Kivikko Iloinen Härkä 4 |
~1206 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~20.03.19 | Toni Kallio Pub Mänty |
1584 | 8 | 1–3 | 46 % |
| ~13.03.19 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1717 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~06.03.19 | Miikkael "Miksu" Söderlund Skipo1 |
1688 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~13.02.19 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1573 | 8 | 0–3 | 66 % |
| ~06.02.19 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1643 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~30.01.19 | Janne Juvonen G6 |
1459 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~23.01.19 | Petri Kalliokorpi Iloinen Härkä 4 |
1476 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~16.01.19 | Antti Manner cotton pub |
~1252 | 8 | 3–0 | 82 % |
| ~28.11.18 | Toni Kallio Pub Mänty |
1585 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~21.11.18 | Kenneth Nyman Aura III |
1599 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~14.11.18 | Miikkael "Miksu" Söderlund Skipo1 |
1686 | 8 | 3–0 | 38 % |
| ~07.11.18 | Marko Nurmi Fox |
1652 | 8 | 3–0 | 38 % |
| ~31.10.18 | Jaakko Heino Proffa 2 |
1437 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~24.10.18 | Atte Paloniemi Talli |
1848 | 8 | 3–0 | 25 % |
| ~10.10.18 | Petri Kalliokorpi Iloinen Härkä 4 |
1476 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~03.10.18 | Mika Lauri cotton pub |
1365 | 8 | 3–2 | 83 % |
| ~04.04.18 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1497 | 8 | 3–2 | 62 % |
| ~04.04.18 | Tony Launilahti Basso 3 |
1493 | 8 | 3–0 | 54 % |
| ~28.03.18 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1609 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~21.03.18 | Ralf Brass Satama |
1446 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~07.03.18 | Pekka Lindholm FOX 2 |
1477 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~07.02.18 | Teemu Levonen Pirate 1 |
1694 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~31.01.18 | Toni Kallio Pub Mänty |
1587 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~24.01.18 | Sami Tanner Ihan vaan pubi |
1336 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~22.11.17 | Jonne Järvi Basso 3 |
1365 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~08.11.17 | Mikko Jokinen Skipo 1 |
1589 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~25.10.17 | Pyry Hautamäki Pirate 1 |
1890 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~04.10.17 | Jouko Heikkinen Eku bilis |
1607 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~12.04.17 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 3–1 | 29 % |
| ~05.04.17 | Timo Leiniö Pocket X |
1635 | 8 | 3–2 | 45 % |
| ~22.03.17 | Markus Löf Pub Jaska 2 |
1378 | 8 | 0–3 | 73 % |
| ~15.03.17 | Juha Mehtälä Korona 1 |
1749 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~08.03.17 | Jussi Laakso Pirate 1 |
1636 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~01.03.17 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1465 | 8 | 2–3 | 68 % |
| ~22.02.17 | Tom Rantanen Pocket X |
1709 | 8 | 3–0 | 28 % |
| ~15.02.17 | Tuomas Manninen Tapper`s InnTres |
1445 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~01.02.17 | Tomy Salo Höveli2 |
1419 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~25.01.17 | Kristian "Krisu" Stenroos Ihan vaan pubi 2 |
1462 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~18.01.17 | Jani Kallioinen Galaxie 3 |
1408 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~11.01.17 | Erkko Lehtonen Old Smuggler |
1418 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~07.12.16 | Hannu Idström Korona 1 |
1507 | 8 | 0–3 | 51 % |
| ~23.11.16 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1735 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~09.11.16 | Veli-Matti Ahia Tapper`s InnTres |
1558 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~02.11.16 | Riku Sanaksenaho Pocket Papat |
1164 | 8 | 3–0 | 75 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29