Jouni Tähti
Korona 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1858
99 peliä
8-pallo
1987
56 peliä
9-pallo
~1676
19 peliä
10-pallo
~1563
13 peliä
Ura
Pelit
99
Voitto-%
81 %
80–19
Erä-%
68 %
273–130
Vire (10 viimeisintä)
HVVHVVHVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
14 | 71 % | 67 % | 1858 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
12 | 75 % | 62 % | 1859 |
| 2022 Pirate V 1. divisioona |
12 | 75 % | 62 % | 1859 |
| 2020–21 Pirate V I-Divisioona |
11 | 82 % | 63 % | 1867 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
1 | 100 % | 75 % | 1875 |
| 2018–19 korona 1 Mestaruussarja |
11 | 73 % | 64 % | 1879 |
| 2017–18 korona1 I-Divisioona |
7 | 57 % | 52 % | 1884 |
| 2015–16 Aura B I-Divisioona |
9 | 100 % | 96 % | 1904 |
| 2014–15 Pocket 2 Mestaruussarja |
11 | 100 % | 77 % | ~1907 |
| 2013–14 Aura Mestaruussarja |
11 | 91 % | 74 % | ~1906 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 91 % | 74 % | |
| 8-pallo | 56 | 88 % | 75 % | 1987 |
| 9-pallo | 19 | 63 % | 56 % | ~1676 |
| 10-pallo | 13 | 69 % | 57 % | ~1563 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.25 | Marko Viitanen Galaxie 13 |
1599 | 9 | 3–4 | 89 % |
| 12.04.25 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 13 |
1780 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 12.04.25 | Henri "Pötkö" Väisänen Galaxie 13 |
1780 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 26.03.25 | Rasmus Kordelin Pocket X |
1705 | 8 | 1–3 | 73 % |
| 19.03.25 | Niko Laakso Aura III |
~1591 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 11.03.25 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 05.03.25 | Niko Laakso Aura III |
~1591 | 9 | 2–4 | 85 % |
| 10.01.25 | Joonas Könö Korona 2 |
~1519 | 8 | 3–0 | 91 % |
| 19.12.24 | Rami Tulonen Aura III |
1583 | 8 | 0–3 | 86 % |
| 05.12.24 | Pasi Suominen Poimari |
1416 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 14.11.24 | Risto Kankaanpää Bar Koivu |
1627 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 30.10.24 | Lauri Vaininen Aura III |
1591 | 8 | 3–1 | 85 % |
| 16.10.24 | Eetu Oksanen Poimari |
1575 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 09.10.24 | Torsti Haapio Galaxie 13 |
1797 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 10.04.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1675 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 03.04.24 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1674 | 8 | 3–0 | 82 % |
| 26.03.24 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1917 | 9 | 1–4 | 44 % |
| 19.03.24 | Olli-Pekka Lehtinen Pocket 1 |
1611 | 9 | 4–2 | 83 % |
| 13.03.24 | Dennis Hellström Par Rocks |
1539 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 05.03.24 | Atte Paloniemi Härkä 2 |
1884 | 9 | 1–4 | 48 % |
| 28.02.24 | Oskari Päiviö Galaxie 1 |
1660 | 9 | 4–3 | 79 % |
| 15.02.24 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1567 | 9 | 4–0 | 88 % |
| 24.01.24 | Xhavit Matoshi Pocket 1 |
1698 | 9 | 4–3 | 84 % |
| 17.01.24 | Jesper Lindström Par Rocks |
1448 | 9 | 4–0 | 90 % |
| 16.11.23 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2035 | 9 | 3–4 | 22 % |
| 19.10.23 | Jere Peltonen Taimon Krouvi |
1640 | 9 | 4–2 | 88 % |
| 22.04.23 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1503 | 9 | 0–4 | 97 % |
| 22.04.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1552 | 8 | 2–3 | 94 % |
| 22.04.23 | Jani Korhonen Satama 2 |
1720 | 9 | 2–4 | 78 % |
| 22.04.23 | Joni Aaltonen Satama 2 |
1650 | 9 | 4–0 | 87 % |
| 22.03.23 | Khanh Hoang Basson pelimiehet |
~1395 | 9 | 4–1 | 99 % |
| 16.03.23 | Mika Lavi Satama 2 |
1683 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 01.03.23 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1742 | 9 | 4–1 | 75 % |
| 15.02.23 | Sami Harjula Cotton 1 |
1507 | 8 | 3–1 | 94 % |
| 14.12.22 | Antti Jyrkinen Aura III |
1496 | 9 | 4–3 | 96 % |
| 08.12.22 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1469 | 9 | 4–3 | 96 % |
| 30.11.22 | Timo Leiniö Pocket X |
1693 | 9 | 4–1 | 83 % |
| 05.10.22 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1772 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~03.03.21 | Rami Tulonen Aura III |
1592 | 10 | 0–3 | 89 % |
| ~17.02.21 | Teja Kotilainen GBilis |
~1495 | 8 | 3–1 | 92 % |
| ~10.02.21 | Eetu Oksanen Poimari 1 |
1566 | 8 | 3–2 | 94 % |
| ~03.02.21 | Eetu Fromholdt Pub Jaska 2 |
1632 | 10 | 3–1 | 87 % |
| ~27.01.21 | Minh Su Tran Basso 1 |
1762 | 10 | 3–2 | 73 % |
| ~20.01.21 | Jesse Aaltonen Moision Rokkari |
1659 | 10 | 3–1 | 84 % |
| ~09.12.20 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1748 | 8 | 3–2 | 74 % |
| ~02.12.20 | Pötkö Väisänen GBilis |
~1629 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~18.11.20 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1548 | 10 | 2–3 | 91 % |
| ~11.11.20 | Minh Su Tran Basso 1 |
1761 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~28.10.20 | Miika Merta Grillihärkä |
1623 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~27.11.19 | Jouni Niemelä Jaska2 |
1654 | 8 | 3–1 | 82 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29