Ville Sarkki
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1527
113 peliä
8-pallo
1530
77 peliä
9-pallo
~1518
24 peliä
10-pallo
~1447
5 peliä
Ura
Pelit
113
Voitto-%
45 %
51–62
Erä-%
48 %
225–246
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHVVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
4 | 25 % | 41 % | 1527 |
| 2025 Satama 1 2. divisioona |
13 | 54 % | 52 % | 1528 |
| 2024 Satama 1 2. divisioona |
12 | 42 % | 45 % | 1527 |
| 2023 Satama 1 3. divisioona |
14 | 57 % | 53 % | 1528 |
| 2022 Satama 1 3. divisioona |
10 | 40 % | 44 % | 1528 |
| 2020–21 Satama 1 III-Divisioona |
13 | 62 % | 58 % | 1539 |
| 2017–18 Satama II-Divisioona |
8 | 25 % | 33 % | 1545 |
| 2016–17 Satama III-Divisioona A-lohko |
6 | 83 % | 68 % | 1549 |
| 2015–16 Satama 1 Mestaruussarja |
13 | 31 % | 42 % | 1552 |
| 2014–15 Satama I-Divisioona |
13 | 46 % | 53 % | ~1552 |
| 2013–14 Satama Mestaruussarja |
7 | 14 % | 17 % | ~1550 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 14 % | 17 % | |
| 8-pallo | 77 | 48 % | 50 % | 1530 |
| 9-pallo | 24 | 50 % | 50 % | ~1518 |
| 10-pallo | 5 | 20 % | 35 % | ~1447 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.22 | Jaakko Numminen OMG! |
1395 | 9 | 2–3 | 80 % |
| 20.10.22 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1660 | 9 | 1–3 | 26 % |
| 06.10.22 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1455 | 9 | 3–2 | 65 % |
| ~17.02.21 | Ilmari Siltala Naapuri 2 |
1534 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~10.02.21 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1396 | 8 | 3–2 | 79 % |
| ~27.01.21 | Veli-Matti Ahia Talli |
1561 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~20.01.21 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1639 | 8 | 2–3 | 40 % |
| ~13.01.21 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1522 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~09.12.20 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1443 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~02.12.20 | Tommi Peltonen Naapuri 2 |
1428 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~25.11.20 | Otto Haaki Proffa 2 |
1485 | 8 | 3–0 | 58 % |
| ~18.11.20 | Juha Iltanen Korona 2 |
1361 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~11.11.20 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1689 | 8 | 1–3 | 33 % |
| ~28.10.20 | Aleksi Helin Taimon Krouvi |
1559 | 8 | 0–3 | 74 % |
| ~21.10.20 | Jimi Lehto Iloinen Härkä |
1583 | 8 | 3–1 | 45 % |
| ~07.10.20 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1394 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~28.02.18 | Miika Koivikko Pub Mänty |
1616 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~07.02.18 | Pekka Lindholm FOX 2 |
1477 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~17.01.18 | Jussi Laakso Pirate 1 |
1638 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~22.11.17 | Sami Elmeranta Ihan vaan pubi |
1541 | 8 | 0–3 | 54 % |
| ~08.11.17 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1643 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~01.11.17 | Niko Heiskala Basso 3 |
1646 | 8 | 1–3 | 50 % |
| ~25.10.17 | Kimmo Herne FOX 2 |
1477 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~18.10.17 | Jonas Masalin Skipo 1 |
2052 | 8 | 0–3 | 7 % |
| ~29.03.17 | Jari Saarinen Iloinen Härkä 4 |
1422 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~01.02.17 | Sami Olander Skipo1 |
1339 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~11.01.17 | Teemu Ämmälä Cottonistit |
1314 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~14.12.16 | Jari Ruuska Pirate A |
~1399 | 8 | 0–3 | 70 % |
| ~26.10.16 | Juho Lehto Skipo1 |
1557 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~05.10.16 | Teemu Hällfors Cottonistit |
~1351 | 8 | 3–2 | 63 % |
| ~23.03.16 | Aki Mundolin Pub Jaska 1 |
1855 | 8 | 3–1 | 13 % |
| ~17.02.16 | Esa Oksa Karadogs |
1697 | 8 | 3–1 | 21 % |
| ~10.02.16 | Mikko Jokinen Tapper`s Inn |
1579 | 10 | 2–3 | 51 % |
| ~27.01.16 | Niko Putaala Pocket 1/2 |
1776 | 8 | 2–3 | 20 % |
| ~20.01.16 | Antti Kuopio BK kakkonen |
1801 | 10 | 0–3 | 21 % |
| ~09.12.15 | Petri "Tami" Tamminen Pub Jaska 1 |
1852 | 10 | 2–3 | 24 % |
| ~25.11.15 | Joona Koivisto Pelimies |
1848 | 10 | 3–1 | 13 % |
| ~11.11.15 | Juho-Antti Uusipere Proffa 1 |
1874 | 8 | 0–3 | 12 % |
| ~04.11.15 | Esa Oksa Karadogs |
1698 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~28.10.15 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1619 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~14.10.15 | Rasmus Kordelin Pocket 1/2 |
1671 | 10 | 0–3 | 34 % |
| ~07.10.15 | Jimi Yli-Pohja BK kakkonen |
1494 | 8 | 1–3 | 60 % |
| ~30.09.15 | Teemu Mononen Höveli1 |
1540 | 8 | 3–0 | 33 % |
| ~08.04.15 | Jari Metsätähti Iloinen Härkä 2 |
1536 | 8 | 3–2 | 44 % |
| ~01.04.15 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1588 | 8 | 1–3 | 48 % |
| ~18.03.15 | Matti Isoherranen Team Cassu |
1618 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~04.03.15 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1588 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~18.02.15 | Eetu Fromholdt Pocket 4 |
1616 | 8 | 1–3 | 54 % |
| ~11.02.15 | Markus Hankilanoja Pub Pietro |
~1475 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~28.01.15 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1680 | 8 | 3–0 | 18 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29