Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21).
| # | Pelaaja | Luokitus | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ville Aholainen | 1670 | 179 | 52 % |
| 2 | Janne Järvelä | 1660 | 141 | 50 % |
| 3 | Jan Sarell | 1502 | 112 | 60 % |
| 4 | Niko Leikama | 1489 | 55 | 69 % |
| 5 | Jaani Snellman | 1486 | 43 | 49 % |
| 6 | Panikos Cleanthous | 1475 | 84 | 56 % |
| 7 | Esa Järvinen | 1475 | 113 | 56 % |
| 8 | Juhani Myllyniemi | 1469 | 128 | 48 % |
| 9 | Roope Palmu | 1468 | 106 | 48 % |
| 10 | Juha Linkinen | 1435 | 71 | 59 % |
| 11 | Heikki Vihervirta | 1428 | 116 | 43 % |
| 12 | Lake Heinonen | ~1428 | 3 | 100 % |
| 13 | Jonne Rinne | 1419 | 81 | 51 % |
| 14 | Jari Saari | 1418 | 166 | 49 % |
| 15 | Sehmus Örs | 1417 | 59 | 51 % |
| 16 | Markus Huhtala | ~1412 | 12 | 58 % |
| 17 | Lauri "Lape" Koski | 1412 | 47 | 53 % |
| 18 | Mika Hiekkamäki | 1404 | 69 | 42 % |
| 19 | Ola Pohjola | ~1399 | 3 | 100 % |
| 20 | Atte Weppling | ~1396 | 3 | 100 % |
| 21 | William Karlsson | 1394 | 146 | 51 % |
| 22 | Jarmo Katajamäki | ~1393 | 3 | 100 % |
| 23 | Ari Laakso | ~1388 | 22 | 41 % |
| 24 | Niko Marjunen | ~1383 | 4 | 100 % |
| 25 | Jari Salonen | ~1379 | 2 | 100 % |
| 26 | Markus Kallio | 1372 | 56 | 45 % |
| 27 | Markku Taurula | 1365 | 105 | 40 % |
| 28 | Markus Andersson | 1363 | 154 | 45 % |
| 29 | Olli Enqvist | 1360 | 39 | 56 % |
| 30 | Teemu Ämmälä | 1351 | 125 | 41 % |
| 31 | Mika Väihkönen | ~1351 | 9 | 44 % |
| 32 | Jan Rantanen | 1349 | 75 | 35 % |
| 33 | Markus Löf | 1346 | 60 | 42 % |
| 34 | Kim Lindstedt | 1341 | 37 | 49 % |
| 35 | Petteri Lax | ~1340 | 2 | 100 % |
| 36 | Kasper Suominen | 1340 | 35 | 51 % |
| 37 | Kai Alanko | ~1336 | 2 | 100 % |
| 38 | Joffe Nylund | 1335 | 35 | 51 % |
| 39 | Tomi Iivonen | ~1335 | 1 | 100 % |
| 40 | Timo Moberg | ~1328 | 2 | 100 % |
| 41 | Mika P. Natri | ~1327 | 2 | 100 % |
| 42 | Roope Hietarinta | ~1321 | 22 | 23 % |
| 43 | Joni Suominen | ~1320 | 1 | 100 % |
| 44 | Jarmo Nieminen | 1316 | 79 | 43 % |
| 45 | Tero Lindroos | ~1313 | 13 | 46 % |
| 46 | Kert Mäesoo | ~1309 | 2 | 50 % |
| 47 | Tommi Eräpuro | 1305 | 64 | 36 % |
| 48 | Kimmo Keskikastari | ~1304 | 6 | 50 % |
| 49 | Miia Keto | 1300 | 35 | 54 % |
| 50 | Niklas Sahlström | ~1300 | 5 | 60 % |
| 51 | Tomi Pyhäranta | ~1293 | 16 | 38 % |
| 52 | Jesse Laine | ~1290 | 4 | 75 % |
| 53 | Rabi Rantanen | 1288 | 77 | 43 % |
| 54 | Olli Kyynäräinen | 1287 | 75 | 35 % |
| 55 | Sami Fagerholm | ~1286 | 3 | 33 % |
| 56 | Joni Lunko | 1284 | 26 | 19 % |
| 57 | Jesper Häyrinen | 1283 | 46 | 43 % |
| 58 | Petri Aaltonen | ~1283 | 6 | 50 % |
| 59 | Eveliina Helle | ~1279 | 2 | 50 % |
| 60 | Mika "Lepa" Lehtinen | 1275 | 59 | 37 % |
| 61 | Mikko Larjama | ~1272 | 2 | 50 % |
| 62 | Markus Suomela | ~1268 | 8 | 38 % |
| 63 | Jukka Hartikainen | ~1262 | 5 | 20 % |
| 64 | Perttu Olenius | ~1261 | 14 | 50 % |
| 65 | Memma Tarvainen | 1260 | 50 | 40 % |
| 66 | Ari Jaakkola | 1258 | 26 | 38 % |
| 67 | Samu Saakeli | ~1257 | 1 | 0 % |
| 68 | Jani Engblom | 1249 | 64 | 44 % |
| 69 | Timo Ahokari | 1247 | 137 | 38 % |
| 70 | Jesse "Yousuffbolt" Tuomola | ~1247 | 5 | 40 % |
| 71 | Sami Niemelä | ~1244 | 1 | 0 % |
| 72 | Niko Salonen | ~1243 | 2 | 0 % |
| 73 | Hannu Roos | 1241 | 37 | 49 % |
| 74 | Aleksi Litja | ~1240 | 2 | 50 % |
| 75 | Pekka Kiviniitty | ~1240 | 1 | 0 % |
| 76 | Susanna Skog | 1239 | 37 | 32 % |
| 77 | Sofia Fagerholm | 1236 | 37 | 54 % |
| 78 | Kalle Viljanen | ~1233 | 13 | 31 % |
| 79 | Matti Häkkänen | 1231 | 105 | 28 % |
| 80 | Eero Mikkonen | 1229 | 36 | 44 % |
| 81 | Miro Hepola | 1229 | 38 | 24 % |
| 82 | Kari Päiviö | ~1228 | 1 | 0 % |
| 83 | Mikko Pitkänen | ~1227 | 18 | 50 % |
| 84 | Jani Turkki | ~1219 | 12 | 33 % |
| 85 | Mika Laine | ~1218 | 18 | 50 % |
| 86 | Aapo Sukava | 1209 | 43 | 30 % |
| 87 | Kari Kuttila | 1208 | 80 | 32 % |
| 88 | Pauli Huttunen | ~1208 | 1 | 0 % |
| 89 | Reino Oikelmus | 1207 | 67 | 34 % |
| 90 | Ari Markkanen | ~1204 | 2 | 0 % |
| 91 | Mervi Päiviö | ~1204 | 1 | 0 % |
| 92 | Alex Sjöberg | ~1202 | 16 | 25 % |
| 93 | Juha Hakale | ~1202 | 3 | 33 % |
| 94 | Jan-åke antson | ~1194 | 2 | 0 % |
| 95 | Frans Päiviö | ~1187 | 2 | 0 % |
| 96 | Petri Lähde | ~1182 | 3 | 0 % |
| 97 | Jari Salakka | 1171 | 29 | 24 % |
| 98 | Tomi Suominen | ~1157 | 17 | 24 % |
| 99 | Kari Päiviö | ~1154 | 5 | 0 % |
| 100 | Lotta Myreen | 1153 | 30 | 33 % |
| 101 | Devor Vonti | ~1128 | 5 | 20 % |
| 102 | Aki Leimala | ~1118 | 3 | 0 % |
| 103 | Juha Salonen | ~1100 | 22 | 27 % |
| 104 | Maarit Vanne | ~1098 | 13 | 15 % |
| 105 | Hanna Niemi | 1079 | 41 | 20 % |
| 106 | Katrin Harakka | ~1068 | 20 | 25 % |
| 107 | Welli Saari | ~1062 | 7 | 0 % |
| 108 | Jani Hyyryläinen | ~1060 | 15 | 0 % |
| 109 | Petri Laitinen | ~1034 | 15 | 7 % |
| 110 | Kimi Skog | 1031 | 30 | 23 % |
| 111 | Matthias Juan Meyn | ~1031 | 16 | 12 % |
| 112 | Amanda Kauppila | ~974 | 21 | 14 % |
| 113 | Tuire Laitinen | 930 | 56 | 12 % |
| 114 | Joni Lehtonen | 902 | 78 | 8 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29