Johannes Kauhanen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1999
143 peliä
8-pallo
2027
64 peliä
9-pallo
~1702
10 peliä
10-pallo
1869
52 peliä
Ura
Pelit
143
Voitto-%
83 %
119–24
Erä-%
71 %
389–156
Vire (10 viimeisintä)
VVVVVVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pocket 1 Mestaruussarja |
5 | 100 % | 89 % | 1999 |
| 2025 Pocket 1 Mestaruussarja |
6 | 67 % | 59 % | 1998 |
| 2024 Pocket 1 Mestaruussarja |
11 | 82 % | 76 % | 1997 |
| 2023 Pocket 1 Mestaruussarja |
8 | 62 % | 54 % | 1996 |
| 2022 Pocket 1 Mestaruussarja |
16 | 69 % | 61 % | 1996 |
| 2020–21 Pocket 1 Mestaruussarja |
12 | 83 % | 62 % | 2009 |
| 2019–20 Proffa Mestaruussarja |
4 | 50 % | 50 % | 2019 |
| 2018–19 Pocket 1 Mestaruussarja |
9 | 100 % | 84 % | 2030 |
| 2017–18 Pocket 1/2 Mestaruussarja |
14 | 79 % | 77 % | 2040 |
| 2015–16 Karadogs Mestaruussarja |
23 | 83 % | 74 % | 2051 |
| 2014–15 Aura Mestaruussarja |
18 | 100 % | 79 % | 2052 |
| 2013–14 Aura Mestaruussarja |
17 | 94 % | 79 % | ~2048 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 17 | 94 % | 79 % | |
| 8-pallo | 64 | 86 % | 73 % | 2027 |
| 9-pallo | 10 | 40 % | 49 % | ~1702 |
| 10-pallo | 52 | 85 % | 73 % | 1869 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1425 | 9 | 4–0 | 99 % |
| 15.10.26 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1854 | 10 | 3–0 | 68 % |
| 08.10.26 | Antti Kallioinen Proffa |
1535 | 10 | 3–0 | 94 % |
| 01.10.26 | Arto Sipilä Basso 3 |
1537 | 8 | 3–1 | 95 % |
| 16.09.26 | Aki Mundolin Iloinen Härkä |
1845 | 8 | 3–1 | 66 % |
| 11.04.26 | Henrik Holmroos Galaxie 1 |
1702 | 8 | 3–2 | 87 % |
| 11.04.26 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 2–3 | 77 % |
| 11.04.26 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1776 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 31.03.26 | Jukka Limo Proffa |
1732 | 8 | 3–2 | 85 % |
| 26.03.26 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1850 | 8 | 3–0 | 67 % |
| 27.11.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 2–3 | 91 % |
| 12.04.25 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1810 | 8 | 3–1 | 76 % |
| 12.04.25 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1720 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 11.02.25 | Jami Müller Proffa |
1705 | 9 | 2–4 | 88 % |
| 29.01.25 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1635 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 09.01.25 | Ville Aholainen Flex |
1675 | 8 | 3–2 | 86 % |
| 10.12.24 | Arto Henriksson Proffa |
1783 | 8 | 3–0 | 76 % |
| 21.11.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1565 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 30.10.24 | Mats Lindström Par Rocks |
1482 | 8 | 3–0 | 95 % |
| 24.10.24 | Mikko Tuomi Proffa |
1832 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 10.10.24 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 03.10.24 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1564 | 8 | 2–3 | 95 % |
| 20.04.24 | Jouko Hiltunen Härkä 2 |
1936 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 20.04.24 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1883 | 8 | 3–1 | 65 % |
| 20.04.24 | Jesse Laihonen Proffa |
1780 | 8 | 3–1 | 77 % |
| 19.03.24 | Jesse Huhtanen Pirate V |
1682 | 9 | 4–1 | 93 % |
| 06.03.24 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1718 | 8 | 3–2 | 85 % |
| 11.01.24 | Mats Lindström Par Rocks |
1483 | 8 | 2–3 | 97 % |
| 26.10.23 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1878 | 9 | 1–4 | 74 % |
| 17.10.23 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1915 | 9 | 1–4 | 71 % |
| 22.04.23 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1877 | 9 | 0–4 | 81 % |
| 22.04.23 | Nuno Francisco Härkä 2 |
1893 | 9 | 3–4 | 72 % |
| 22.04.23 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1911 | 9 | 4–1 | 79 % |
| 22.04.23 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1836 | 9 | 4–1 | 84 % |
| 22.04.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 0–3 | 81 % |
| 14.03.23 | Antti Kallioinen Proffa |
1529 | 8 | 3–0 | 96 % |
| 09.03.23 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1919 | 9 | 3–4 | 69 % |
| 28.02.23 | Hannu Idström Korona 1 |
1496 | 8 | 3–0 | 97 % |
| 08.02.23 | Tony Hellström Par Rocks |
1479 | 8 | 3–0 | 98 % |
| 31.01.23 | Tony Silvan Proffa |
1742 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 24.01.23 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1834 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 15.12.22 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 01.12.22 | Tony Silvan Proffa |
1743 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 08.11.22 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1882 | 8 | 0–3 | 69 % |
| 20.10.22 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1795 | 8 | 3–1 | 84 % |
| 04.10.22 | Hannu Pekkanen Härkä 2 |
1907 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~10.02.21 | Tommi Laine Galaxie |
1829 | 8 | 3–2 | 79 % |
| ~03.02.21 | Timo Leiniö Pocket X |
1682 | 8 | 3–2 | 92 % |
| ~20.01.21 | Mats Lindström Par Rocks |
1486 | 8 | 3–0 | 97 % |
| ~13.01.21 | Antti Kallioinen Proffa |
1544 | 10 | 3–2 | 95 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29