Manu Randell
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1618
138 peliä
8-pallo
1604
80 peliä
9-pallo
1614
45 peliä
10-pallo
~1556
6 peliä
Ura
Pelit
138
Voitto-%
52 %
72–66
Erä-%
52 %
292–267
Vire (10 viimeisintä)
HVVVVVVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
8 | 88 % | 66 % | 1618 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
13 | 54 % | 57 % | 1617 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
14 | 64 % | 59 % | 1615 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
14 | 64 % | 57 % | 1611 |
| 2022 Raision Keilis 2. divisioona |
12 | 50 % | 50 % | 1605 |
| 2020–21 Raision Keilis II-Divisioona |
10 | 40 % | 46 % | 1595 |
| 2019–20 Raision Keilis I-Divisioona |
9 | 56 % | 50 % | 1591 |
| 2018–19 Team Apaja I-Divisioona |
13 | 54 % | 52 % | 1587 |
| 2017–18 Team Apaja I-Divisioona |
11 | 36 % | 44 % | 1584 |
| 2016–17 Team Cassu Mestaruussarja |
9 | 33 % | 43 % | 1582 |
| 2015–16 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 33 % | 45 % | 1583 |
| 2014–15 Team Cassu I-Divisioona |
9 | 67 % | 59 % | ~1584 |
| 2013–14 Team Cassu I-Divisioona |
7 | 29 % | 42 % | ~1582 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 29 % | 42 % | |
| 8-pallo | 80 | 48 % | 50 % | 1604 |
| 9-pallo | 45 | 62 % | 57 % | 1614 |
| 10-pallo | 6 | 67 % | 59 % | ~1556 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.23 | Marko Nurmi Fox |
1643 | 9 | 0–3 | 40 % |
| 08.02.23 | Henri "Möyne" Vesterinen Iloinen Härkä |
1438 | 9 | 3–1 | 65 % |
| 18.01.23 | Joel Puura Talli |
~1320 | 9 | 3–0 | 78 % |
| 01.12.22 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1710 | 9 | 0–3 | 47 % |
| 17.11.22 | Jaakko Koivula Viskibassot |
1411 | 9 | 1–3 | 83 % |
| 09.11.22 | Atte Paloniemi Talli |
1882 | 9 | 2–3 | 17 % |
| 03.11.22 | Mika Malmlund Bar Koivu 2 |
1540 | 9 | 3–1 | 53 % |
| 25.10.22 | Aki Mundolin Flex |
1850 | 9 | 1–3 | 17 % |
| 20.10.22 | Tony Tuomi Fox |
~1387 | 9 | 3–1 | 70 % |
| 11.10.22 | Vesa Nieminen Iloinen Härkä |
1709 | 9 | 3–1 | 62 % |
| 04.10.22 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1735 | 9 | 3–2 | 27 % |
| ~10.02.21 | Jani Juutinen Basso 3 |
1576 | 8 | 1–3 | 55 % |
| ~03.02.21 | Robert Arlen Bar Koivu 2 |
~1456 | 8 | 3–0 | 53 % |
| ~13.01.21 | Tom Rantanen Korona 1 |
1697 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~09.12.20 | Ville Tuomi Mr Fox |
1476 | 8 | 0–3 | 74 % |
| ~25.11.20 | Jani Juutinen Basso 3 |
1575 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~18.11.20 | Miika Laukkanen Bar Koivu 2 |
1589 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~04.11.20 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1592 | 8 | 1–3 | 54 % |
| ~28.10.20 | Olli-Pekka Virho Korona 1 |
~1869 | 8 | 0–3 | 21 % |
| ~07.10.20 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1528 | 8 | 3–1 | 50 % |
| ~30.09.20 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1682 | 8 | 2–3 | 31 % |
| ~11.03.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1646 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~04.03.20 | Matias Sutinen korona 1 |
~1344 | 8 | 3–0 | 44 % |
| ~12.02.20 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1685 | 8 | 3–2 | 33 % |
| ~05.02.20 | Elmo Johansson Härkä1 |
1402 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~22.01.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1617 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~27.11.19 | Ville Aholainen Härkä V |
1664 | 10 | 0–3 | 41 % |
| ~13.11.19 | Hannu Idström korona 1 |
1497 | 10 | 3–1 | 55 % |
| ~30.10.19 | Jere Salminen Pocket X |
1581 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~09.10.19 | Sami Ollila Aura III |
1699 | 8 | 2–3 | 52 % |
| ~10.04.19 | Joakim Salminen Bar Koivu 2 |
1724 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~03.04.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1728 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~20.03.19 | Jesse Huhtanen HV1 |
1626 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~13.03.19 | Janne Rantanen Pub Jaska 2 |
1466 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~06.03.19 | Dennis Hellström Par Rocks |
1519 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~13.02.19 | Vesa Katajamäki Bar Koivu 2 |
1421 | 8 | 2–3 | 62 % |
| ~30.01.19 | Jere Salminen Pocket X |
1587 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~23.01.19 | Mikko Kaarmela Satama 1 |
1388 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~16.01.19 | Elmo Johansson Iloinen Härkä 1 |
1411 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~14.11.18 | Dennis Hellström Par Rocks |
1518 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~24.10.18 | Santtu Haavisto Härkä V |
1484 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~17.10.18 | Timo Leiniö Pocket X |
1659 | 8 | 2–3 | 49 % |
| ~03.10.18 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1624 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~21.03.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 1–3 | 37 % |
| ~14.03.18 | Toni Finnholm Cotton |
1640 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~28.02.18 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1636 | 8 | 3–1 | 44 % |
| ~31.01.18 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1784 | 8 | 0–3 | 21 % |
| ~24.01.18 | Pasi Huila Bar Koivu2 |
~1407 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~29.11.17 | Miro Leino Pocket X |
1508 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~22.11.17 | Aleksi Kojo Cotton |
1564 | 8 | 3–0 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29