Henri Tähtinen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1685
178 peliä
8-pallo
1708
164 peliä
9-pallo
~1611
1 peliä
10-pallo
~1573
4 peliä
Ura
Pelit
178
Voitto-%
57 %
102–76
Erä-%
53 %
379–338
Vire (10 viimeisintä)
VVHVHVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 OMG! 1. divisioona |
6 | 67 % | 54 % | 1685 |
| 2025 Jaska 2. divisioona |
15 | 80 % | 69 % | 1685 |
| 2024 Iloinen Härkä Mestaruussarja |
13 | 38 % | 40 % | 1681 |
| 2023 Iloinen Härkä 1. divisioona |
20 | 60 % | 56 % | 1678 |
| 2022 Jaska 4. divisioona |
15 | 53 % | 54 % | 1674 |
| 2020–21 Jaska 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 27 % | 1679 |
| 2019–20 Jaska 1 Mestaruussarja |
15 | 33 % | 40 % | 1687 |
| 2018–19 Jaska1 Mestaruussarja |
15 | 60 % | 53 % | 1701 |
| 2017–18 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
9 | 78 % | 60 % | 1713 |
| 2016–17 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
12 | 67 % | 58 % | 1721 |
| 2015–16 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
22 | 64 % | 57 % | 1727 |
| 2014–15 Pub Jaska 1 Mestaruussarja |
18 | 61 % | 56 % | 1729 |
| 2013–14 Biljardikahvila Mestaruussarja |
9 | 56 % | 47 % | ~1724 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 9 | 56 % | 47 % | |
| 8-pallo | 164 | 57 % | 53 % | 1708 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 20 % | ~1611 |
| 10-pallo | 4 | 75 % | 61 % | ~1573 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.23 | Juha Bergius Bar Koivu |
1602 | 8 | 3–0 | 57 % |
| 24.10.23 | Ville Aholainen Flex |
1678 | 8 | 3–2 | 50 % |
| 12.10.23 | Tom Rantanen Korona 1 |
1660 | 8 | 2–3 | 36 % |
| 04.10.23 | Juho Toivonen BullShit! |
1525 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 13.04.23 | Arto Sipilä Akselintupa |
1546 | 8 | 1–3 | 68 % |
| 05.04.23 | Elias Kaartosalmi Akselintupa |
1566 | 8 | 3–2 | 72 % |
| 29.03.23 | Arto Sipilä Akselintupa |
1546 | 8 | 1–3 | 73 % |
| 22.03.23 | Juuso "väärä" Silfverhuth Iloinen Härkä 3 |
~1388 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 08.03.23 | Tommi Kankare Tarkkis |
1449 | 8 | 3–1 | 82 % |
| 28.02.23 | Eero Vuorinen PocketPapat |
1466 | 8 | 1–3 | 83 % |
| 15.02.23 | Mika Juvonen Cantina Pirate |
1202 | 8 | 3–0 | 93 % |
| 25.01.23 | Ari Nieminen Iloinen Härkä 3 |
1378 | 8 | 3–0 | 84 % |
| 18.01.23 | Arto Sipilä Akselintupa |
1545 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 14.12.22 | Heikki "Hopo" Mäkinen PocketPapat |
1693 | 8 | 2–3 | 32 % |
| 06.12.22 | Ville Rapala Cantina Pirate |
1520 | 8 | 1–3 | 91 % |
| 23.11.22 | Tero Närvälä Basso 3 |
1583 | 8 | 0–3 | 91 % |
| 16.11.22 | Nora Räbinä Iloinen Härkä 3 |
1340 | 8 | 3–0 | 88 % |
| 02.11.22 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1504 | 8 | 3–2 | 70 % |
| 19.10.22 | Reko Suomi Cantina Pirate |
1481 | 8 | 2–3 | 71 % |
| ~17.02.21 | Antti Kuopio Härkä 2 |
1824 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~03.02.21 | Petteri Forsström Proffa |
1674 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~20.01.21 | Tommi Laine Galaxie |
1829 | 8 | 0–3 | 32 % |
| ~13.01.21 | Jere Salminen Pocket X |
1565 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~09.12.20 | Johannes Kauhanen Pocket 1 |
2010 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~18.11.20 | Petteri Forsström Proffa |
1674 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~04.11.20 | Paavo Laihonen Galaxie |
1788 | 8 | 1–3 | 64 % |
| ~28.10.20 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1560 | 8 | 3–2 | 79 % |
| ~30.09.20 | Tony Silvan Proffa |
1747 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~11.03.20 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1634 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~26.02.20 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 8 | 0–3 | 18 % |
| ~12.02.20 | Eero Junnila Moision Olkkari 1 |
1414 | 8 | 2–3 | 90 % |
| ~05.02.20 | Tony Silvan Proffa |
1745 | 8 | 3–2 | 55 % |
| ~29.01.20 | Niko Sjölund Galaxie |
1600 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~15.01.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1723 | 8 | 0–3 | 51 % |
| ~08.01.20 | Antti Kuopio Härkä2 |
1821 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~11.12.19 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1713 | 8 | 1–3 | 64 % |
| ~04.12.19 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1637 | 8 | 2–3 | 73 % |
| ~27.11.19 | Roni Silvennoinen Proffa |
1670 | 8 | 3–0 | 57 % |
| ~20.11.19 | Kari Johansson Galaxie |
1939 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~30.10.19 | Hannu Pekkanen Härkä2 |
1910 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~23.10.19 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2027 | 8 | 2–3 | 21 % |
| ~16.10.19 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1537 | 8 | 3–2 | 80 % |
| ~02.10.19 | Joonas Lallo Galaxie |
1701 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~27.03.19 | Petteri Forsström Proffa |
1676 | 8 | 1–3 | 63 % |
| ~06.03.19 | Pasi Mettälä Pocket 1 |
1795 | 8 | 3–1 | 34 % |
| ~27.02.19 | Eetu Fromholdt Bilis ja Meininki |
1619 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~13.02.19 | Jami Müller Proffa |
1689 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~30.01.19 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1942 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~16.01.19 | Jouni Tähti korona 1 |
1879 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~28.11.18 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso1 |
1767 | 8 | 3–2 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29