Iivo Gylden
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1806
98 peliä
8-pallo
1824
34 peliä
9-pallo
~1724
14 peliä
10-pallo
1670
35 peliä
Ura
Pelit
98
Voitto-%
63 %
62–36
Erä-%
60 %
251–169
Vire (10 viimeisintä)
VHVHVVVHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Satama 1 1. divisioona |
1 | 100 % | 100 % | 1806 |
| 2025 Korona 1 Mestaruussarja |
2 | 50 % | 60 % | 1804 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
9 | 67 % | 56 % | 1804 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
8 | 62 % | 67 % | 1807 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
10 | 50 % | 51 % | 1810 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
6 | 83 % | 65 % | 1817 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
12 | 75 % | 63 % | 1820 |
| 2018–19 Härkä2 Mestaruussarja |
13 | 77 % | 65 % | 1820 |
| 2016–17 Pocket 1 Mestaruussarja |
10 | 50 % | 60 % | 1811 |
| 2014–15 Pocket 2 Mestaruussarja |
12 | 50 % | 54 % | 1803 |
| 2013–14 Pocket Bar 2 Mestaruussarja |
15 | 60 % | 57 % | ~1800 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 15 | 60 % | 57 % | |
| 8-pallo | 34 | 68 % | 61 % | 1824 |
| 9-pallo | 14 | 64 % | 59 % | ~1724 |
| 10-pallo | 35 | 60 % | 59 % | 1670 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~06.03.19 | Niko Sjölund Galaxie 1 |
1603 | 10 | 3–1 | 74 % |
| ~27.02.19 | Janne Kivelä Gbilis |
1578 | 10 | 2–3 | 82 % |
| ~13.02.19 | Hannu Idström korona 1 |
1498 | 10 | 3–1 | 85 % |
| ~06.02.19 | Kai Keihola Jaska1 |
1958 | 8 | 3–2 | 26 % |
| ~30.01.19 | Lassi Heiskanen Bar Koivu 1 |
1864 | 10 | 3–2 | 38 % |
| ~23.01.19 | Rasmus Kordelin Pocket 1 |
1685 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~16.01.19 | Mika Laaksonen Bilis ja Meininki |
1650 | 10 | 3–1 | 64 % |
| ~28.11.18 | Jami Müller Proffa |
1689 | 10 | 1–3 | 66 % |
| ~07.11.18 | Heikki Vainikka Gbilis |
1607 | 10 | 2–3 | 67 % |
| ~24.10.18 | Kai Keihola Jaska1 |
1960 | 10 | 3–1 | 24 % |
| ~17.10.18 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1650 | 10 | 3–1 | 62 % |
| ~15.03.17 | Saku Tuominen KARADOGS |
1821 | 10 | 2–3 | 39 % |
| ~01.03.17 | Manu Randell Team Cassu |
1582 | 10 | 3–1 | 78 % |
| ~15.02.17 | Rickard Malm Par Rocks |
1489 | 10 | 3–0 | 89 % |
| ~08.02.17 | Juho Kelhu Iloinen Härkä 2 |
1739 | 10 | 2–3 | 57 % |
| ~01.02.17 | Jesse Mattila Tapper`s Inn |
1692 | 10 | 3–0 | 67 % |
| ~18.01.17 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso II |
1739 | 10 | 3–0 | 47 % |
| ~23.11.16 | Janne Valtonen Team Cassu |
1703 | 10 | 2–3 | 60 % |
| ~09.11.16 | Tony Hellström Par Rocks |
1472 | 8 | 1–3 | 87 % |
| ~26.10.16 | Miikkael "Miksu" Söderlund Tapper`s Inn |
1682 | 10 | 3–0 | 60 % |
| ~12.10.16 | Iisko Toivonen Basso II |
1549 | 8 | 2–3 | 73 % |
| ~01.04.15 | Joona Koivisto Pelimies |
1848 | 10 | 1–3 | 46 % |
| ~01.04.15 | Tony Silvan Pelimies |
1728 | 10 | 2–3 | 79 % |
| ~25.03.15 | Tien "Hani" Hoan Lam Pelimies |
1737 | 10 | 2–3 | 63 % |
| ~18.03.15 | Tien "Honkki" Hoang Lam Pelimies |
1766 | 10 | 3–2 | 56 % |
| ~25.02.15 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1856 | 10 | 1–3 | 56 % |
| ~03.12.14 | Esa Oksa Aura |
1701 | 8 | 1–3 | 60 % |
| ~26.11.14 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper´s Inn |
1614 | 8 | 3–0 | 80 % |
| ~19.11.14 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1683 | 10 | 3–1 | 77 % |
| ~05.11.14 | Lassi Heiskanen Pub Jaska 1 |
1843 | 10 | 3–0 | 48 % |
| ~29.10.14 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1614 | 10 | 3–1 | 51 % |
| ~22.10.14 | Juho-Antti Uusipere Proffa 1 |
1869 | 10 | 2–3 | 50 % |
| ~15.10.14 | Jari "JT" Tamminen Pocket 1 |
1805 | 8 | 3–1 | 45 % |
| ~12.03.14 | Sami Laitervo Galaxie 1 |
1582 | – | 3–1 | 54 % |
| ~05.03.14 | Jami Müller Proffa 1 |
1687 | – | 3–1 | 54 % |
| ~26.02.14 | Johannes Kauhanen Aura |
2047 | – | 0–3 | 25 % |
| ~19.02.14 | Joni Salovaara Show Time |
1598 | – | 3–0 | 39 % |
| ~22.01.14 | Petteri Räty Pelimies |
1676 | – | 0–3 | 67 % |
| ~15.01.14 | Jarno Heinonen Biljardikahvila |
1594 | – | 3–0 | 60 % |
| ~08.01.14 | Risto Kankaanpää Koivu |
1639 | – | 3–0 | 65 % |
| ~04.12.13 | Sami Laitervo Galaxie 1 |
1584 | – | 2–3 | 50 % |
| ~27.11.13 | Jukka Limo Proffa 1 |
1700 | – | 1–3 | 71 % |
| ~20.11.13 | Johannes Kauhanen Aura |
2046 | – | 0–3 | 42 % |
| ~13.11.13 | Janne Niskanen Show Time |
1522 | – | 3–0 | 79 % |
| ~06.11.13 | Jan Ingman Satama |
~1482 | – | 3–1 | 62 % |
| ~23.10.13 | Veko Lehtinen Iloinen Härkä 1 |
~1526 | – | 3–1 | 52 % |
| ~16.10.13 | Joona Koivisto Pelimies |
1846 | – | 2–3 | 50 % |
| ~09.10.13 | Jesse Laine Biljardikahvila |
1708 | – | 3–2 | 41 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29