Janne Haltia
Basso 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1561
149 peliä
8-pallo
1604
115 peliä
9-pallo
~1524
20 peliä
10-pallo
~1398
14 peliä
Ura
Pelit
149
Voitto-%
50 %
75–74
Erä-%
50 %
301–298
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
6 | 17 % | 36 % | 1561 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
18 | 56 % | 51 % | 1566 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1572 |
| 2022 Viskibassot 2. divisioona |
11 | 45 % | 45 % | 1576 |
| 2020–21 Basso 1 I-Divisioona |
10 | 40 % | 48 % | 1584 |
| 2019–20 Basso1 Mestaruussarja |
17 | 35 % | 42 % | 1589 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
11 | 45 % | 49 % | 1597 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
13 | 46 % | 43 % | 1601 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
17 | 41 % | 44 % | 1605 |
| 2015–16 Basso 2 I-Divisioona |
14 | 71 % | 61 % | 1609 |
| 2014–15 Basso 2 II-Divisioona |
14 | 57 % | 56 % | ~1605 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 115 | 52 % | 52 % | 1604 |
| 9-pallo | 20 | 55 % | 52 % | ~1524 |
| 10-pallo | 14 | 29 % | 35 % | ~1398 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.11.22 | Mikael Granholm Raision Keilis |
1645 | 8 | 3–1 | 40 % |
| 25.10.22 | Kai Laine Höveli 1 |
1508 | 8 | 3–1 | 59 % |
| 05.10.22 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1669 | 8 | 0–3 | 38 % |
| ~17.02.21 | Mikko Jokinen Poimari 1 |
1609 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~10.02.21 | Joni Salovaara Pub Jaska 2 |
1547 | 8 | 3–1 | 55 % |
| ~27.01.21 | Jussi Laakso Pirate V |
1631 | 8 | 1–3 | 46 % |
| ~20.01.21 | Erkka Kettunen Grillihärkä |
1663 | 8 | 1–3 | 39 % |
| ~09.12.20 | Teja Kotilainen GBilis |
~1495 | 8 | 1–3 | 66 % |
| ~02.12.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1648 | 8 | 2–3 | 49 % |
| ~11.11.20 | Teemu Levonen Pirate V |
1716 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~28.10.20 | Juha Vuorenpää Moision Rokkari |
1381 | 8 | 3–2 | 82 % |
| ~14.10.20 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1454 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~30.09.20 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1448 | 8 | 2–3 | 74 % |
| ~11.03.20 | Iivo Gylden Härkä2 |
1820 | 8 | 0–3 | 22 % |
| ~04.03.20 | Pertti Muurainen Bar Koivu 1 |
1869 | 8 | 0–3 | 21 % |
| ~26.02.20 | Tapio Kuusela Galaxie |
1625 | 8 | 0–3 | 50 % |
| ~12.02.20 | Hans Roine Pocket 1 |
1683 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~05.02.20 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1381 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~22.01.20 | Janne Järvelä Jaska 1 |
1662 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~15.01.20 | Ari Sinervo Härkä2 |
1803 | 10 | 2–3 | 30 % |
| ~08.01.20 | Pertti Muurainen Bar Koivu 1 |
1869 | 8 | 0–3 | 26 % |
| ~11.12.19 | Martin Langford Galaxie |
1820 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~04.12.19 | Jarno Sillvan Pocket 1 |
~1735 | 8 | 2–3 | 47 % |
| ~27.11.19 | Jani Nurmio Moision Olkkari 1 |
1440 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~20.11.19 | Tero Konstari Proffa |
1592 | 8 | 3–0 | 52 % |
| ~06.11.19 | Juho Kelhu Härkä2 |
1724 | 8 | 3–1 | 35 % |
| ~30.10.19 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1610 | 8 | 3–2 | 50 % |
| ~16.10.19 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1721 | 8 | 2–3 | 34 % |
| ~09.10.19 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1380 | 8 | 3–1 | 82 % |
| ~02.10.19 | Petteri Forsström Proffa |
1675 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~20.03.19 | Kai Keihola Jaska1 |
1958 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~06.03.19 | Kristian Lunden Bar Koivu 1 |
1714 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~27.02.19 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1798 | 8 | 3–2 | 23 % |
| ~13.02.19 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1723 | 10 | 3–2 | 37 % |
| ~06.02.19 | Jari Kakko Gbilis |
1633 | 10 | 3–0 | 44 % |
| ~23.01.19 | Matias Sutinen korona 1 |
~1350 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~21.11.18 | Sami Laaksonen Härkä2 |
1656 | 10 | 1–3 | 46 % |
| ~14.11.18 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1683 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~31.10.18 | Hans Roine Pocket 1 |
1682 | 10 | 3–0 | 38 % |
| ~10.10.18 | Olli-Pekka Virho korona 1 |
~1865 | 8 | 1–3 | 25 % |
| ~03.10.18 | Tony Silvan Proffa |
1740 | 8 | 2–3 | 39 % |
| ~04.04.18 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1618 | 8 | 3–0 | 54 % |
| ~28.03.18 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1618 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~28.02.18 | Hannu Moilanen Bilis ja Meininki |
1663 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~14.02.18 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1617 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~07.02.18 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1657 | 8 | 3–1 | 36 % |
| ~31.01.18 | Petri "Tami" Tamminen Pub Jaska 1 |
1863 | 10 | 0–3 | 21 % |
| ~24.01.18 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1916 | 8 | 0–3 | 16 % |
| ~17.01.18 | Dennis Hellström Par Rocks |
1516 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~08.11.17 | Eetu Fromholdt Bilis ja Meininki |
1613 | 8 | 3–1 | 53 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29