Antti Toivonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1656
101 peliä
8-pallo
1690
80 peliä
9-pallo
~1487
9 peliä
10-pallo
~1492
2 peliä
Ura
Pelit
101
Voitto-%
56 %
57–44
Erä-%
54 %
222–190
Vire (10 viimeisintä)
VVHHVVHHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Bar Koivu 2 3. divisioona |
2 | 100 % | 67 % | 1656 |
| 2024 Bar Koivu 1. divisioona |
8 | 38 % | 42 % | 1656 |
| 2022 Bar Koivu 2 2. divisioona |
15 | 67 % | 62 % | 1666 |
| 2020–21 Bar Koivu 2 II-Divisioona |
14 | 64 % | 58 % | 1675 |
| 2019–20 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
4 | 0 % | 14 % | 1675 |
| 2018–19 Bar Koivu 2 I-Divisioona |
13 | 77 % | 62 % | 1677 |
| 2017–18 Bar Koivu 1 Mestaruussarja |
13 | 23 % | 40 % | 1677 |
| 2016–17 Bar Koivu 1 I-Divisioona |
13 | 69 % | 62 % | 1679 |
| 2015–16 Bar Koivu 1 II-Divisioona |
9 | 56 % | 55 % | ~1680 |
| 2013–14 Koivu Mestaruussarja |
10 | 60 % | 54 % | ~1685 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 10 | 60 % | 54 % | |
| 8-pallo | 80 | 59 % | 56 % | 1690 |
| 9-pallo | 9 | 44 % | 44 % | ~1487 |
| 10-pallo | 2 | 0 % | 40 % | ~1492 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~28.11.18 | Jussi Salovaara Pub Jaska 2 |
1700 | 8 | 2–3 | 42 % |
| ~21.11.18 | Tony Hellström Par Rocks |
1476 | 8 | 2–3 | 77 % |
| ~14.11.18 | Eero Junnila Moision Olkkari |
1412 | 8 | 3–1 | 85 % |
| ~31.10.18 | Janne Valtonen Team Apaja |
1712 | 8 | 3–1 | 44 % |
| ~24.10.18 | Timo Leiniö Pocket X |
1660 | 8 | 3–2 | 65 % |
| ~10.10.18 | Elmo Johansson Iloinen Härkä 1 |
1413 | 8 | 2–3 | 77 % |
| ~04.04.18 | Ville Rinkinen Pocket 1/2 |
1721 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~28.03.18 | Sami Aaltonen Pocket 1/2 |
1913 | 8 | 0–3 | 40 % |
| ~21.03.18 | Niko Tuominen Proffa |
~1649 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~14.03.18 | Kari Johansson Galaxie 1 |
1942 | 8 | 2–3 | 16 % |
| ~07.03.18 | Kristian Mahnala Bilis ja Meininki |
1875 | 8 | 3–0 | 30 % |
| ~28.02.18 | Teemu Mononen Höveli 1 |
1534 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~31.01.18 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1592 | 8 | 2–3 | 63 % |
| ~29.11.17 | Arto Henriksson Proffa |
1725 | 8 | 0–3 | 64 % |
| ~15.11.17 | Miika Elo Bilis ja Meininki |
~1614 | 10 | 2–3 | 62 % |
| ~01.11.17 | Samppa Kemppinen Pub Jaska 1 |
1804 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~25.10.17 | Ilir Durmishaj Basso II |
1668 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~18.10.17 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1916 | 10 | 2–3 | 21 % |
| ~11.10.17 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1688 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~12.04.17 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1600 | 8 | 2–3 | 77 % |
| ~29.03.17 | Jani Juutinen Basso 3 |
1553 | 8 | 3–2 | 77 % |
| ~22.03.17 | Mikko Nissilä FOX 2 |
1600 | 8 | 3–2 | 73 % |
| ~15.03.17 | Otto Haaki Proffa |
1490 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~08.03.17 | Esa "Essi" Aho Pocket - Bilis ja Meininki |
1550 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~22.02.17 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1619 | 8 | 2–3 | 68 % |
| ~25.01.17 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1851 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~11.01.17 | Kari Koskinen Basso 3 |
1512 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~07.12.16 | Roni Silvennoinen Proffa |
1684 | 8 | 3–1 | 51 % |
| ~30.11.16 | Esa "Essi" Aho Pocket - Bilis ja Meininki |
1551 | 8 | 2–3 | 72 % |
| ~23.11.16 | Aleksi Kojo Cotton Pub |
1564 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~02.11.16 | Kimi Toivonen Basso10 |
1376 | 8 | 3–0 | 85 % |
| ~05.10.16 | Jari Jussi Lehtonen Basso 3 |
~1387 | 8 | 3–2 | 85 % |
| ~06.04.16 | Samuli Laakso ihan vaan pubi 99 |
1637 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~23.03.16 | Markku Taurula Surutoin |
1395 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~09.03.16 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1493 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~17.02.16 | Faton Bajzinca Basso10 |
1623 | 8 | 3–2 | 58 % |
| ~27.01.16 | Aleksi Aaltonen G-Klubi |
1503 | 8 | 1–3 | 73 % |
| ~02.12.15 | Lauri Salmi Pocket 3 |
1430 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~04.11.15 | Janne Kuusisto Basso10 |
1640 | 8 | 0–3 | 84 % |
| ~21.10.15 | Jami Müller Proffa 2 |
1687 | 8 | 0–3 | 61 % |
| ~07.10.15 | Samuli Laakso ihan vaan pubi 99 |
1639 | 8 | 3–0 | 48 % |
| ~26.02.14 | Kai Keihola Pub Jaska 1 |
1958 | – | 0–3 | 44 % |
| ~05.02.14 | Jukka Limo Proffa 1 |
1701 | – | 3–2 | 64 % |
| ~08.01.14 | Juha Bergius Pocket Bar 2 |
1635 | – | 3–2 | 61 % |
| ~04.12.13 | Joona Koivisto Pelimies |
1846 | – | 1–3 | 60 % |
| ~27.11.13 | Joonas Ekman Biljardikahvila |
1816 | – | 2–3 | 47 % |
| ~13.11.13 | Nuno Francisco Pocket Bar 1 |
1855 | – | 1–3 | 60 % |
| ~06.11.13 | Sami Laitervo Galaxie 1 |
1584 | – | 3–2 | 67 % |
| ~30.10.13 | Jukka Limo Proffa 1 |
1700 | – | 3–0 | 77 % |
| ~16.10.13 | Tomi Järvelä Show Time |
1512 | – | 3–1 | 59 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29