Joonas Lallo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1728
135 peliä
8-pallo
1732
83 peliä
9-pallo
~1661
13 peliä
10-pallo
1630
28 peliä
Ura
Pelit
135
Voitto-%
49 %
66–69
Erä-%
48 %
269–288
Vire (10 viimeisintä)
VHHVHVHVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Galaxie 1 Mestaruussarja |
4 | 50 % | 53 % | 1728 |
| 2025 Galaxie 1 Mestaruussarja |
14 | 79 % | 65 % | 1728 |
| 2024 Galaxie 1 Mestaruussarja |
13 | 46 % | 45 % | 1720 |
| 2023 Galaxie 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 33 % | 1711 |
| 2022 Galaxie 1 Mestaruussarja |
8 | 38 % | 42 % | 1705 |
| 2020–21 Galaxie Mestaruussarja |
4 | 50 % | 53 % | 1703 |
| 2019–20 Galaxie Mestaruussarja |
10 | 60 % | 50 % | 1702 |
| 2018–19 Galaxie 1 Mestaruussarja |
8 | 62 % | 45 % | 1698 |
| 2017–18 Galaxie 1 Mestaruussarja |
9 | 44 % | 46 % | 1695 |
| 2016–17 Galaxie I Mestaruussarja |
16 | 56 % | 54 % | 1694 |
| 2015–16 Galaxie 1 Mestaruussarja |
18 | 56 % | 55 % | 1691 |
| 2014–15 Galaxie 1 Mestaruussarja |
11 | 36 % | 47 % | ~1686 |
| 2013–14 Galaxie 1 Mestaruussarja |
11 | 18 % | 32 % | ~1678 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 11 | 18 % | 32 % | |
| 8-pallo | 83 | 51 % | 49 % | 1732 |
| 9-pallo | 13 | 46 % | 47 % | ~1661 |
| 10-pallo | 28 | 57 % | 54 % | 1630 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~14.10.20 | Mikko Tuomi Proffa |
1817 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~30.09.20 | Jimmy Wikman Härkä 2 |
~1869 | 8 | 3–0 | 22 % |
| ~26.02.20 | Elisa Tolppanen Basso1 |
1323 | 8 | 3–1 | 96 % |
| ~29.01.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1954 | 10 | 3–1 | 15 % |
| ~08.01.20 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2028 | 10 | 0–3 | 13 % |
| ~11.12.19 | Ilir Durmishaj Basso1 |
1671 | 10 | 3–0 | 51 % |
| ~27.11.19 | Iivo Gylden Härkä2 |
1819 | 10 | 3–2 | 27 % |
| ~20.11.19 | Kai Keihola Jaska 1 |
1954 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~30.10.19 | Eino Laihonen Pocket 1 |
~1772 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~16.10.19 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1645 | 8 | 3–2 | 50 % |
| ~09.10.19 | Kristian Mahnala Härkä2 |
1891 | 8 | 0–3 | 24 % |
| ~02.10.19 | Henri Tähtinen Jaska 1 |
1693 | 8 | 3–1 | 35 % |
| ~20.03.19 | Eetu Fromholdt Bilis ja Meininki |
1619 | 8 | 3–2 | 64 % |
| ~06.03.19 | Juho Kelhu Härkä2 |
1727 | 8 | 3–2 | 38 % |
| ~06.02.19 | Jouni Tähti korona 1 |
1879 | 8 | 0–3 | 19 % |
| ~23.01.19 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1613 | 10 | 3–1 | 54 % |
| ~21.11.18 | Petteri Forsström Proffa |
1676 | 8 | 0–3 | 50 % |
| ~07.11.18 | Minh Su Tran Basso1 |
1760 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~17.10.18 | Tomi Kangas Jaska1 |
1867 | 10 | 0–3 | 27 % |
| ~10.10.18 | Jani Jokiniemi Bar Koivu 1 |
~1590 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~21.03.18 | Joni Aaltonen Höveli 1 |
1634 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~14.03.18 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1656 | 10 | 3–2 | 47 % |
| ~07.02.18 | Niko Mäkelä Pocket 1/2 |
1613 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~31.01.18 | Arto Henriksson Proffa |
1727 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~17.01.18 | Esa "Essi" Aho Bilis ja Meininki |
1545 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~08.11.17 | Juho Kelhu Iloinen Härkä 2 |
1738 | 8 | 0–3 | 42 % |
| ~18.10.17 | Niko Tuominen Proffa |
~1650 | 10 | 2–3 | 43 % |
| ~11.10.17 | Aki Mundolin Pub Jaska 1 |
1849 | 8 | 1–3 | 24 % |
| ~04.10.17 | Kristian Mahnala Bilis ja Meininki |
1868 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~12.04.17 | Jari "JT" Tamminen Bar Puoliaika |
1806 | 8 | 2–3 | 34 % |
| ~29.03.17 | Janne Vulli Bar Puoliaika |
1676 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~22.03.17 | Kai Kolehmainen Basso II |
1853 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~15.03.17 | Mici Saaristo Pocket kakkonen |
1716 | 10 | 3–0 | 43 % |
| ~08.03.17 | Niko Putaala Pocket 1 |
1777 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~15.02.17 | Risto Vainio Team Cassu |
1484 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~08.02.17 | Olli-Pekka Lehtinen Bar Puoliaika |
1624 | 10 | 3–1 | 54 % |
| ~11.01.17 | Joni Aaltonen Höveli 1 |
1634 | 10 | 3–2 | 48 % |
| ~14.12.16 | Janne Haltia Basso II |
1606 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~07.12.16 | Tomi Salminen Pocket kakkonen |
1622 | 8 | 0–3 | 71 % |
| ~30.11.16 | Niko Mäkelä Pocket 1 |
1619 | 8 | 1–3 | 54 % |
| ~16.11.16 | Samppa Kemppinen Pub Jaska 1 |
1804 | 8 | 3–1 | 30 % |
| ~09.11.16 | Janne Valtonen Team Cassu |
1703 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~02.11.16 | Lauri Linden Bar Puoliaika |
1759 | 10 | 1–3 | 49 % |
| ~19.10.16 | Santeri Alanko Iloinen Härkä 2 |
1545 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~05.10.16 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1604 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~13.04.16 | Tien "Honkki" Hoang Lam Pelimies |
1767 | 8 | 3–1 | 32 % |
| ~30.03.16 | Tony Silvan Pelimies |
1733 | 8 | 0–3 | 49 % |
| ~16.03.16 | Saku Tuominen Karadogs |
1829 | 10 | 0–3 | 25 % |
| ~09.03.16 | Juho-Antti Uusipere Proffa 1 |
1874 | 10 | 1–3 | 26 % |
| ~24.02.16 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1620 | 10 | 3–1 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29