Antton Laine
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1593
125 peliä
8-pallo
1574
95 peliä
9-pallo
1627
28 peliä
10-pallo
~1381
2 peliä
Ura
Pelit
125
Voitto-%
57 %
71–54
Erä-%
53 %
290–254
Vire (10 viimeisintä)
VVVHVHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Habby Bull 2. divisioona |
7 | 71 % | 59 % | 1593 |
| 2025 Korona 2 3. divisioona |
20 | 70 % | 64 % | 1592 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
19 | 32 % | 45 % | 1583 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
12 | 50 % | 47 % | 1575 |
| 2022 Korona 2 3. divisioona |
17 | 71 % | 60 % | 1569 |
| 2020–21 Pub Mänty II-Divisioona |
4 | 50 % | 50 % | 1545 |
| 2019–20 Korona 2 III-Divisioona |
9 | 44 % | 51 % | 1534 |
| 2018–19 Korona 2 III-Divisioona |
16 | 69 % | 57 % | 1524 |
| 2017–18 Korona 2 III-Divisioona |
21 | 52 % | 48 % | ~1511 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 95 | 54 % | 52 % | 1574 |
| 9-pallo | 28 | 68 % | 59 % | 1627 |
| 10-pallo | 2 | 50 % | 44 % | ~1381 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.24 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä |
1654 | 8 | 2–3 | 34 % |
| 30.01.24 | Miika Laukkanen Bar Koivu |
1612 | 9 | 2–4 | 40 % |
| 24.01.24 | Jere Vähänikkilä Flex |
1495 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 17.01.24 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1575 | 8 | 3–1 | 45 % |
| 14.12.23 | Jani Korhonen BullShit! |
1718 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 05.12.23 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1449 | 8 | 3–1 | 68 % |
| 29.11.23 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1540 | 9 | 4–3 | 47 % |
| 22.11.23 | Hanna Iivonen Bar Koivu |
1400 | 8 | 3–0 | 61 % |
| 22.04.23 | Mikko Jokinen Poimari |
1625 | 9 | 2–3 | 39 % |
| 22.04.23 | Niko Hörkkö Poimari |
1452 | 9 | 3–1 | 58 % |
| 21.03.23 | Ville Hiltunen Proffa 2 |
1404 | 9 | 3–1 | 73 % |
| 15.03.23 | Jonas Masalin Poimari |
2052 | 9 | 3–2 | 3 % |
| 09.03.23 | Jani Partanen OMG! |
~1365 | 9 | 3–2 | 71 % |
| 16.02.23 | Pertti Vigren Semafori |
1456 | 9 | 0–3 | 62 % |
| 08.02.23 | Matti Simolin Galaxie 3 |
1501 | 9 | 3–0 | 52 % |
| 02.02.23 | Perttu Potinkara Eku |
1330 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 25.01.23 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 07.12.22 | Olli Kilpiä Empty Pockets |
1161 | 9 | 3–1 | 89 % |
| 30.11.22 | Mikko Jaakola Proffa 2 |
1418 | 8 | 3–0 | 59 % |
| 23.11.22 | Niko Hörkkö Poimari |
1452 | 9 | 3–0 | 50 % |
| 16.11.22 | Jaakko Numminen OMG! |
1396 | 9 | 3–2 | 66 % |
| 10.11.22 | Toni Hannula Satama 1 |
1682 | 8 | 1–3 | 26 % |
| 25.10.22 | Torsti Haapio Galaxie 3 |
1806 | 8 | 1–3 | 18 % |
| 19.10.22 | Tommi Eräpuro Eku |
1321 | 9 | 3–1 | 65 % |
| 13.10.22 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~20.01.21 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1692 | 8 | 3–2 | 16 % |
| ~04.11.20 | Ahti Sinisalo Bar Koivu 2 |
1456 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~07.10.20 | Teemu Mononen Pub Mänty |
1519 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~30.09.20 | Riku Hautamäki Basso 3 |
1503 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~22.01.20 | Aino Niemi Aura IV |
~1274 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~27.11.19 | Jussi Helkkala Härkä3 |
1507 | 8 | 2–3 | 43 % |
| ~20.11.19 | Make Lintula Satama II |
1530 | 8 | 3–2 | 29 % |
| ~13.11.19 | Juuso Raita Galaxie 3 |
1522 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~06.11.19 | Mikko Sinisalo Proffa2 |
1579 | 8 | 3–1 | 43 % |
| ~30.10.19 | Sami Vuorisalo Talli |
1614 | 8 | 3–1 | 24 % |
| ~16.10.19 | Esa Juvala Taimon Krouvi |
1774 | 8 | 1–3 | 12 % |
| ~09.10.19 | Niklas Elomaa Aura IV |
1533 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~02.10.19 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 8 | 2–3 | 37 % |
| ~20.03.19 | Joni Raudasoja Jaska 3 |
1174 | 8 | 3–0 | 85 % |
| ~13.03.19 | Harry Vihervirta Eku |
1585 | 8 | 2–3 | 58 % |
| ~06.03.19 | Jouni Reinikainen Iloinen Härkä 3 |
1362 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~27.02.19 | Sami Soiluva Aura IV |
~1413 | 8 | 3–2 | 38 % |
| ~13.02.19 | Marko Jalonen Taimon Krouvi |
1400 | 8 | 3–1 | 43 % |
| ~06.02.19 | Teppo Malmikankare Galaxie 3 |
1407 | 8 | 3–2 | 42 % |
| ~30.01.19 | Rami Elmeranta Ihan Vaan Pubi |
1539 | 8 | 3–2 | 27 % |
| ~23.01.19 | Ville-pekka Manner Basso 3 |
1475 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~28.11.18 | Kalle Hurme Jaska 3 |
1230 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~21.11.18 | Heikki Vihervirta Eku |
1424 | 8 | 0–3 | 49 % |
| ~14.11.18 | Oiva Nyman Iloinen Härkä 3 |
1243 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~07.11.18 | Tomi Niemi Aura IV |
1519 | 8 | 1–3 | 30 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29