Eetu Fromholdt
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1633
158 peliä
8-pallo
1639
142 peliä
9-pallo
~1617
10 peliä
10-pallo
~1461
6 peliä
Ura
Pelit
158
Voitto-%
48 %
76–82
Erä-%
48 %
319–339
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirate V 1. divisioona |
5 | 40 % | 43 % | 1633 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 46 % | 46 % | 1635 |
| 2024 Pirate V Mestaruussarja |
15 | 33 % | 38 % | 1635 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 38 % | 38 % | 1635 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
16 | 56 % | 58 % | 1639 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
18 | 50 % | 50 % | 1633 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
13 | 38 % | 47 % | 1626 |
| 2018–19 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
9 | 22 % | 40 % | 1620 |
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
7 | 43 % | 44 % | 1615 |
| 2016–17 Pocket - Bilis ja Meininki I-Divisioona |
10 | 30 % | 40 % | 1611 |
| 2015–16 Pocket 4 I-Divisioona |
21 | 76 % | 62 % | 1616 |
| 2014–15 Pocket 4 I-Divisioona |
18 | 61 % | 53 % | ~1617 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 142 | 49 % | 49 % | 1639 |
| 9-pallo | 10 | 50 % | 51 % | ~1617 |
| 10-pallo | 6 | 33 % | 40 % | ~1461 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~28.11.18 | Oskari Päiviö Galaxie 1 |
1677 | 10 | 0–3 | 34 % |
| ~10.10.18 | Petteri Forsström Proffa |
1676 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~04.04.18 | Jens Eriksson Par Rocks |
1727 | 8 | 0–3 | 32 % |
| ~28.03.18 | Tony Hellström Par Rocks |
1475 | 8 | 2–3 | 70 % |
| ~21.03.18 | Henri Tähtinen Pub Jaska 1 |
1713 | 8 | 3–1 | 25 % |
| ~14.03.18 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1617 | 8 | 3–1 | 52 % |
| ~07.03.18 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1633 | 10 | 3–1 | 39 % |
| ~08.11.17 | Janne Haltia Basso II |
1602 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~25.10.17 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1688 | 8 | 0–3 | 43 % |
| ~29.03.17 | Kimmo Herne FOX 2 |
1477 | 8 | 2–3 | 66 % |
| ~22.03.17 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1633 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~01.03.17 | Santeri Nieminen GBilis United |
1537 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~07.12.16 | Kimmo Takkunen Cotton Pub |
1357 | 8 | 1–3 | 81 % |
| ~23.11.16 | Jari Kakko GBilis United |
1654 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~02.11.16 | Jani Nurmio Moision Olkkari |
1448 | 8 | 1–3 | 75 % |
| ~26.10.16 | Markku Taurula Eku bilis |
1395 | 8 | 1–3 | 84 % |
| ~19.10.16 | Lauri Kettunen Basso 3 |
1398 | 8 | 3–1 | 82 % |
| ~12.10.16 | Harri Heikkilä FOX 2 |
~1299 | 8 | 3–1 | 86 % |
| ~05.10.16 | Antti Kallioinen Proffa |
1560 | 8 | 3–2 | 60 % |
| ~06.04.16 | Janne Valtonen Team Cassu |
1701 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~06.04.16 | Pihla Korvenranta Team Cassu |
1373 | 8 | 3–0 | 87 % |
| ~30.03.16 | Manu Randell Team Cassu |
1583 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~23.03.16 | Max Johansson Aura B |
~1640 | 8 | 0–3 | 58 % |
| ~16.03.16 | Nico Vuorinen Bar Puoliaika |
1677 | 8 | 3–2 | 43 % |
| ~09.03.16 | Niklas Hörkkö Moision Olkkari 1 |
1662 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~02.03.16 | Paavo Vaari Team Cassu |
1725 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~24.02.16 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä 2 |
1548 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~17.02.16 | Jarkko Kylander Iloinen Härkä 1 |
1682 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~10.02.16 | Aleksi Kojo Cotton pub |
1567 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~03.02.16 | Ville Kalasniemi Tapper`s InnToo |
1388 | 8 | 3–0 | 79 % |
| ~27.01.16 | Janne Haltia Basso 2 |
1609 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~25.11.15 | Sami Ollila Aura B |
1655 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~18.11.15 | Tero Salminen Bar Puoliaika |
1675 | 8 | 3–1 | 37 % |
| ~11.11.15 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1542 | 8 | 3–0 | 51 % |
| ~04.11.15 | Tony Launilahti Team Cassu |
1508 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~28.10.15 | Sami Laaksonen Iloinen Härkä 2 |
1645 | 8 | 3–1 | 38 % |
| ~21.10.15 | Sami Laitervo Iloinen Härkä 1 |
1568 | 8 | 3–1 | 41 % |
| ~14.10.15 | Jere Mickelsson Cotton pub |
1596 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~07.10.15 | Ville Kalasniemi Tapper`s InnToo |
1389 | 8 | 3–1 | 67 % |
| ~30.09.15 | Janne Haltia Basso 2 |
1608 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~08.04.15 | Jesper Jakobsson Par Rocks |
1724 | 8 | 3–1 | 19 % |
| ~01.04.15 | Tony Hellström Par Rocks |
1474 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~25.03.15 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1679 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~11.03.15 | Joni Louhela Par Rocks |
1737 | 8 | 0–3 | 31 % |
| ~04.03.15 | Jussi Salovaara Galaxie kakkonen |
1672 | 8 | 3–1 | 42 % |
| ~25.02.15 | Kari Känkänen Fox 1 |
~1616 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~18.02.15 | Ville Sarkki Satama |
1552 | 8 | 3–1 | 46 % |
| ~11.02.15 | Janne Valtonen Team Cassu |
1700 | 8 | 3–2 | 27 % |
| ~04.02.15 | Vesa-Matti Keränen Pub Pietro |
~1431 | 8 | 3–2 | 53 % |
| ~28.01.15 | Reko Suomi Iloinen Härkã 4 |
1519 | 8 | 3–2 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29