Eetu Fromholdt
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1633
158 peliä
8-pallo
1639
142 peliä
9-pallo
~1617
10 peliä
10-pallo
~1461
6 peliä
Ura
Pelit
158
Voitto-%
48 %
76–82
Erä-%
48 %
319–339
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHHHHVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Pirate V 1. divisioona |
5 | 40 % | 43 % | 1633 |
| 2025 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 46 % | 46 % | 1635 |
| 2024 Pirate V Mestaruussarja |
15 | 33 % | 38 % | 1635 |
| 2023 Pirate V Mestaruussarja |
13 | 38 % | 38 % | 1635 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
16 | 56 % | 58 % | 1639 |
| 2020–21 Pub Jaska 2 I-Divisioona |
18 | 50 % | 50 % | 1633 |
| 2019–20 Jaska2 I-Divisioona |
13 | 38 % | 47 % | 1626 |
| 2018–19 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
9 | 22 % | 40 % | 1620 |
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
7 | 43 % | 44 % | 1615 |
| 2016–17 Pocket - Bilis ja Meininki I-Divisioona |
10 | 30 % | 40 % | 1611 |
| 2015–16 Pocket 4 I-Divisioona |
21 | 76 % | 62 % | 1616 |
| 2014–15 Pocket 4 I-Divisioona |
18 | 61 % | 53 % | ~1617 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 142 | 49 % | 49 % | 1639 |
| 9-pallo | 10 | 50 % | 51 % | ~1617 |
| 10-pallo | 6 | 33 % | 40 % | ~1461 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.23 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1835 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 02.02.23 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1711 | 9 | 3–4 | 39 % |
| 26.01.23 | Jesse Laihonen Proffa |
1782 | 8 | 2–3 | 33 % |
| 19.01.23 | Ville Lintula Pocket 1 |
1717 | 8 | 3–2 | 39 % |
| 24.11.22 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1500 | 9 | 4–1 | 81 % |
| 15.11.22 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1722 | 8 | 0–3 | 38 % |
| 09.11.22 | Mika Lavi Satama 2 |
1684 | 8 | 3–0 | 39 % |
| 02.11.22 | Samuli Siimes Pub Mänty |
1523 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 26.10.22 | Johannes Heinävaara Aura III |
1620 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 19.10.22 | Mikko Andersson Cotton 1 |
1418 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 11.10.22 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 05.10.22 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1544 | 8 | 3–1 | 76 % |
| ~03.03.21 | Miika Merta Grillihärkä |
1627 | 8 | 2–3 | 62 % |
| ~17.02.21 | Juha Hirvonen Moision Rokkari |
1561 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~10.02.21 | Kari Sinisalo Basso 1 |
1445 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~03.02.21 | Jouni Tähti Pirate V |
1867 | 10 | 1–3 | 13 % |
| ~27.01.21 | Rami Tulonen Aura III |
1592 | 8 | 3–1 | 60 % |
| ~20.01.21 | Mika Lindström GBilis |
1512 | 8 | 3–1 | 64 % |
| ~13.01.21 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1649 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~09.12.20 | Olli Jakonen Grillihärkä |
~1553 | 8 | 3–1 | 56 % |
| ~02.12.20 | Jesse Aaltonen Moision Rokkari |
1658 | 8 | 2–3 | 46 % |
| ~25.11.20 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso 1 |
1724 | 8 | 3–2 | 30 % |
| ~18.11.20 | Jussi Salovaara Pirate V |
1696 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~11.11.20 | Marko Parkkola Aura III |
1666 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~04.11.20 | Antti Fabre GBilis |
1767 | 8 | 1–3 | 35 % |
| ~28.10.20 | Atte Paloniemi Poimari 1 |
1874 | 10 | 1–3 | 20 % |
| ~21.10.20 | Jesse Laihonen Grillihärkä |
1783 | 8 | 3–1 | 23 % |
| ~14.10.20 | Henri Toivonen Moision Rokkari |
1660 | 10 | 3–2 | 47 % |
| ~07.10.20 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso 1 |
1762 | 10 | 2–3 | 23 % |
| ~30.09.20 | Jussi Salovaara Pirate V |
1696 | 8 | 0–3 | 34 % |
| ~04.03.20 | Markus Ylitalo Pocket X |
1666 | 8 | 2–3 | 45 % |
| ~12.02.20 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1705 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~29.01.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1645 | 8 | 3–1 | 45 % |
| ~22.01.20 | Reko Suomi Härkä V |
1501 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~15.01.20 | Jesse Laine Raision Keilis |
1693 | 8 | 3–1 | 30 % |
| ~27.11.19 | Juha Mehtälä korona 1 |
1731 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~13.11.19 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1684 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~06.11.19 | Niko Mäki Härkä1 |
1633 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~30.10.19 | Dennis Hellström Par Rocks |
1521 | 8 | 2–3 | 63 % |
| ~23.10.19 | Kenneth Nyman Aura III |
1596 | 8 | 3–1 | 47 % |
| ~16.10.19 | Pekka Kytösaho Poimari 1 |
1453 | 8 | 2–3 | 72 % |
| ~09.10.19 | Pyry Hautamäki Härkä V |
1893 | 8 | 0–3 | 14 % |
| ~02.10.19 | Jesse Laine Raision Keilis |
1694 | 8 | 3–1 | 29 % |
| ~03.04.19 | Mika Malmlund Gbilis |
1546 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~20.03.19 | Joonas Lallo Galaxie 1 |
1698 | 8 | 2–3 | 36 % |
| ~13.03.19 | Mika Malmlund Gbilis |
1546 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~06.03.19 | Jouni Tähti korona 1 |
1879 | 8 | 3–0 | 9 % |
| ~27.02.19 | Henri Tähtinen Jaska1 |
1702 | 8 | 0–3 | 23 % |
| ~13.02.19 | Jani Jokiniemi Bar Koivu 1 |
~1590 | 8 | 1–3 | 51 % |
| ~06.02.19 | Pasi Mettälä Pocket 1 |
1796 | 8 | 2–3 | 13 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29