Esa Juvala
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1745
186 peliä
8-pallo
1780
134 peliä
9-pallo
~1663
12 peliä
10-pallo
~1470
20 peliä
Ura
Pelit
186
Voitto-%
68 %
127–59
Erä-%
60 %
454–302
Vire (10 viimeisintä)
HVHVHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Taimon Krouvi 1. divisioona |
6 | 50 % | 50 % | 1745 |
| 2025 Taimon Krouvi 1. divisioona |
20 | 55 % | 52 % | 1745 |
| 2024 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
16 | 44 % | 45 % | 1751 |
| 2023 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
7 | 71 % | 62 % | 1764 |
| 2022 Taimon Krouvi 1. divisioona |
22 | 73 % | 64 % | 1770 |
| 2020–21 Taimon Krouvi III-Divisioona |
18 | 89 % | 73 % | 1777 |
| 2019–20 Taimon Krouvi III-Divisioona |
13 | 100 % | 75 % | 1775 |
| 2018–19 Taimon Krouvi III-Divisioona |
16 | 88 % | 74 % | 1771 |
| 2017–18 GBilis I-Divisioona |
8 | 50 % | 55 % | 1764 |
| 2016–17 Bar Puoliaika Mestaruussarja |
15 | 60 % | 51 % | 1760 |
| 2015–16 Bar Puoliaika I-Divisioona |
15 | 53 % | 53 % | 1755 |
| 2014–15 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
10 | 50 % | 54 % | 1751 |
| 2013–14 Taimon Krouvi I-Divisioona |
20 | 80 % | 68 % | ~1746 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 20 | 80 % | 68 % | |
| 8-pallo | 134 | 72 % | 62 % | 1780 |
| 9-pallo | 12 | 58 % | 54 % | ~1663 |
| 10-pallo | 20 | 40 % | 44 % | ~1470 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1762 | 8 | 0–3 | 57 % |
| 22.04.23 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1720 | 9 | 4–0 | 60 % |
| 22.04.23 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basson pelimiehet |
1743 | 9 | 4–3 | 53 % |
| 23.03.23 | Johannes Heinävaara Aura III |
1621 | 8 | 3–1 | 73 % |
| 16.03.23 | Sami Pirhonen Cotton 1 |
1508 | 8 | 3–1 | 87 % |
| 08.03.23 | Jesse Strömberg Pocket X |
1591 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 02.03.23 | Jesse Saajala Pub Mänty |
1605 | 8 | 1–3 | 84 % |
| 14.02.23 | Thanh Thoi Le Basson pelimiehet |
~1405 | 8 | 3–0 | 92 % |
| 09.02.23 | Jesse Aaltonen Satama 2 |
1676 | 8 | 3–2 | 71 % |
| 01.02.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1689 | 8 | 3–2 | 66 % |
| 25.01.23 | Kenneth Nyman Aura III |
1587 | 8 | 3–0 | 75 % |
| 19.01.23 | Mika Lauri Cotton 1 |
1368 | 8 | 3–0 | 94 % |
| 10.01.23 | Eero Junnila Pocket X |
1418 | 8 | 3–1 | 91 % |
| 08.12.22 | Tien Hoa Lam Basson pelimiehet |
~1381 | 8 | 3–0 | 90 % |
| 24.11.22 | Teemu Levonen Pirate V |
1719 | 8 | 1–3 | 63 % |
| 17.11.22 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 3–1 | 52 % |
| 03.11.22 | Timo Leiniö Pocket X |
1693 | 9 | 1–4 | 71 % |
| 27.10.22 | Boris Parkkunen Pub Mänty |
1665 | 8 | 3–0 | 69 % |
| 20.10.22 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1722 | 8 | 1–3 | 61 % |
| 13.10.22 | Toni Miettinen Satama 2 |
1571 | 8 | 3–0 | 73 % |
| 05.10.22 | Jouni Tähti Pirate V |
1860 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~03.03.21 | Pertti Vigren Naapuri 2 |
1460 | 8 | 3–0 | 86 % |
| ~17.02.21 | Nina Pekkarinen Proffa 2 |
1472 | 8 | 3–0 | 86 % |
| ~10.02.21 | Jukka Pasanen Korona 2 |
~1381 | 8 | 3–1 | 94 % |
| ~03.02.21 | Ville Aholainen Iloinen Härkä |
1666 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~27.01.21 | Toni Finnholm Cotton 1 |
1638 | 8 | 3–0 | 63 % |
| ~20.01.21 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1689 | 8 | 3–0 | 61 % |
| ~13.01.21 | Nico Vuorinen Satama 1 |
1651 | 8 | 3–1 | 59 % |
| ~09.12.20 | Ilmari Siltala Naapuri 2 |
1533 | 8 | 3–2 | 83 % |
| ~02.12.20 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1569 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~25.11.20 | Markus Poikonen Korona 2 |
1567 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~18.11.20 | Ville Aholainen Iloinen Härkä |
1666 | 8 | 0–3 | 65 % |
| ~11.11.20 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1470 | 8 | 0–3 | 90 % |
| ~04.11.20 | Miikkael "Miksu" Söderlund Talli |
1689 | 8 | 3–2 | 62 % |
| ~28.10.20 | Tomi Hämälainen Satama 1 |
1641 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~21.10.20 | Henrik Holmroos Naapuri 2 |
1619 | 8 | 3–2 | 82 % |
| ~14.10.20 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1450 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~07.10.20 | Markus Poikonen Korona 2 |
1567 | 8 | 3–1 | 73 % |
| ~30.09.20 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä |
1538 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~04.03.20 | Reino Sirén Aura IV |
1474 | 8 | 3–2 | 87 % |
| ~26.02.20 | Roope Palmu Härkä3 |
1498 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~12.02.20 | Riku Mattila Galaxie 3 |
1480 | 8 | 3–2 | 84 % |
| ~05.02.20 | Lauri Liikkanen Talli |
~1139 | 8 | 3–0 | 98 % |
| ~29.01.20 | Markus Poikonen Korona 2 |
1573 | 8 | 3–0 | 69 % |
| ~22.01.20 | Jari Saarinen Härkä 4 |
1413 | 8 | 3–0 | 88 % |
| ~15.01.20 | Sami Ek Satama II |
1291 | 8 | 3–2 | 95 % |
| ~27.11.19 | Mikko Sinisalo Proffa2 |
1579 | 8 | 3–2 | 84 % |
| ~20.11.19 | Eero Lindholm Moision olkkari3 |
~1495 | 8 | 3–0 | 86 % |
| ~06.11.19 | Petri Lehto Härkä3 |
1581 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~30.10.19 | Jyri Nurmi Galaxie 3 |
1460 | 8 | 3–1 | 83 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29