Ilir Durmishaj
Viskibassot
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1662
96 peliä
8-pallo
1702
66 peliä
9-pallo
~1451
3 peliä
10-pallo
1524
27 peliä
Ura
Pelit
96
Voitto-%
57 %
55–41
Erä-%
55 %
188–153
Vire (10 viimeisintä)
HHVHVHVVHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2022 Viskibassot 2. divisioona |
9 | 44 % | 45 % | 1662 |
| 2020–21 Basso 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 60 % | 1670 |
| 2019–20 Basso1 Mestaruussarja |
13 | 38 % | 43 % | 1672 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
13 | 62 % | 58 % | 1673 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
9 | 33 % | 40 % | 1669 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
8 | 25 % | 43 % | 1669 |
| 2015–16 Basso 3 II-Divisioona |
16 | 75 % | 65 % | 1671 |
| 2014–15 Basso 3 III-Divisioona |
18 | 83 % | 78 % | ~1671 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 66 | 65 % | 59 % | 1702 |
| 9-pallo | 3 | 33 % | 38 % | ~1451 |
| 10-pallo | 27 | 41 % | 48 % | 1524 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~15.11.17 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1833 | 8 | 0–3 | 29 % |
| ~25.10.17 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1677 | 8 | 2–3 | 44 % |
| ~11.10.17 | Simo Rinne Iloinen Härkä 2 |
~1395 | 10 | 3–0 | 76 % |
| ~04.10.17 | Tony Hellström Par Rocks |
1474 | 10 | 2–3 | 79 % |
| ~08.03.17 | Esa Oksa Bar Puoliaika |
1695 | 10 | 1–3 | 44 % |
| ~22.02.17 | Juho Kelhu Iloinen Härkä 2 |
1739 | 8 | 0–3 | 46 % |
| ~15.02.17 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1627 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~11.01.17 | Iiro Sirkiä KARADOGS |
~1677 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~14.12.16 | Kari Johansson Galaxie I |
1939 | 10 | 2–3 | 21 % |
| ~23.11.16 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1796 | 10 | 2–3 | 56 % |
| ~09.11.16 | Sami Vuorisalo Tapper`s Inn |
1619 | 10 | 3–1 | 49 % |
| ~12.10.16 | Niko Mäkelä Pocket 1 |
1620 | 10 | 2–3 | 57 % |
| ~16.03.16 | Jarno Heikkilä Proffa 2 |
1694 | 8 | 1–3 | 47 % |
| ~02.03.16 | Jere Vähänikkilä ihan vaan pubi 99 |
1495 | 8 | 3–1 | 77 % |
| ~24.02.16 | Antti Nummelin Pub Jaska 2 |
1403 | 8 | 3–1 | 89 % |
| ~17.02.16 | Marko Savolainen Surutoin |
1516 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~10.02.16 | Pasi Terävä Pocket 3 |
1389 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~03.02.16 | Aleksi Aaltonen G-Klubi |
1503 | 8 | 0–3 | 73 % |
| ~20.01.16 | Mikko Nieminen BK-1 |
1566 | 8 | 1–3 | 86 % |
| ~13.01.16 | Faton Bajzinca Basso10 |
1623 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~09.12.15 | Mikko Nissilä Fox 2 |
1596 | 8 | 1–3 | 71 % |
| ~02.12.15 | Jukka-Pekka Sillanpää Proffa 2 |
1587 | 8 | 3–2 | 71 % |
| ~25.11.15 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1682 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~18.11.15 | Samuli Laakso ihan vaan pubi 99 |
1638 | 8 | 3–1 | 49 % |
| ~11.11.15 | Jari Palonen Pub Jaska 2 |
1623 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~04.11.15 | Aapo Sukava Surutoin |
1246 | 8 | 3–1 | 88 % |
| ~28.10.15 | Lauri Salmi Pocket 3 |
1431 | 8 | 3–0 | 78 % |
| ~21.10.15 | Teukka Lehto G-Klubi |
1409 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~08.04.15 | Miika Koivikko Surutoin |
1585 | 8 | 1–2 | 79 % |
| ~25.03.15 | Tom Rantanen Surutoin |
1707 | 8 | 1–2 | 53 % |
| ~18.03.15 | Timo Mikkonen Tapper´s InnTres |
1305 | 8 | 2–0 | 92 % |
| ~11.03.15 | Toni Kokkonen Old Smuggler |
1259 | 8 | 2–0 | 82 % |
| ~04.03.15 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1755 | 8 | 0–2 | 45 % |
| ~25.02.15 | Tomi Niemi Masa Team |
1515 | 8 | 2–1 | 75 % |
| ~11.02.15 | Jari Saari Iloinen Härkä 3 |
1425 | 8 | 2–0 | 77 % |
| ~28.01.15 | Jonne Laakso Höveli 2 |
~1246 | 8 | 2–0 | 86 % |
| ~10.12.14 | Mika Malmlund BK-1 |
1544 | 8 | 2–0 | 66 % |
| ~10.12.14 | Jussi Anttila Surutoin |
1258 | 8 | 2–0 | 62 % |
| ~10.12.14 | Markku Taurula D-klubi |
1401 | 8 | 2–0 | 64 % |
| ~10.12.14 | Mikael Karjalainen Semafori |
1364 | 8 | 2–0 | 64 % |
| ~10.12.14 | Jari Saari Tapper´s InnTres |
1425 | 8 | 2–0 | 63 % |
| ~03.12.14 | Kalle Raeske Old Smuggler |
~1370 | 8 | 2–0 | 60 % |
| ~26.11.14 | Tomy Salo Höveli 1 |
1422 | 8 | 2–0 | 45 % |
| ~19.11.14 | Tero Toivonen Masa Team |
~1354 | 8 | 2–1 | 70 % |
| ~12.11.14 | Teijo Ristikankare Ihan vaan pubi 2 |
1311 | 8 | 2–1 | 72 % |
| ~05.11.14 | Juri Rebane Iloinen Härkä 3 |
1364 | 8 | 2–0 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29